Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Camellia Japonica Seed Oil | Camellia Japonica Seed Oil | Japonijos kamelijų sėklų aliejus

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Camellia Japonica Seed Oil yra aliejus, išgaunamas iš japoninės kamelijos (Camellia japonica) augalo sėklų, naudojant šaltą spaudimą. Šis metodas išsaugo aliejaus natūralias savybes, nes nenaudoja šilumos ar cheminių medžiagų. Pradiniai etapai apima sėklų džiovinimą ir smulkinimą, kad palengvintų aliejaus ekstrahavimą. Po to sėklų masė yra spaudžiama, išskirdama aliejų, turtingą įvairiomis riebalų rūgštimis. Gamybos procese būtina palaikyti žemą temperatūrą, siekiant užtikrinti aukštą produkto kokybę ir išlaikyti jo naudingąsias savybes.

Paskirtis ir nauda

Japoniškojo kamelijos sėklų aliejus yra populiarus dėl savo odą maitinančių ir drėkinančių efektų. Jis yra oleino rūgšties šaltinis, priklausantis Omega-9 nesočiųjų riebalų rūgščių grupei, ir pasižymi gebėjimu atkurti odos barjerą bei gerinti odos elastingumą. Aliejuje esantys antioksidantai, tokie kaip vitaminas E ir polifenoliai, saugo odą nuo oksidacinio streso ir gali lėtinti senėjimo procesus. Lengva tekstūra ir greitas įsigėrimas suteikia odai švelnumą be riebios jausenos, todėl produktas tinka įvairiems odos tipams.

Saugumo informacija

Camellia Japonica Seed Oil yra švelnus ir saugus odai, net ir jautriai. Jis neprovokuoja porų užsikimšimo ir yra mažai alergizuojantis, o taip pat neturi toksiško poveikio, kaip parodė dermatologiniai tyrimai. Nors aliejus yra laikomas saugiu daugumai odos tipų, rekomenduojama, kaip ir su bet kuriuo nauju produktu, prieš naudojimą atlikti odos jautrumo testą, nes gali kilti individualus netoleravimas.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai patvirtina Camellia Japonica Seed Oil teigiamą poveikį odai: jis prisideda prie odos hidratacijos, uždegimo mažinimo ir kolageno sintezės skatinimo, dėl ko oda tampa elastingesnė ir lygesnė. Be to, aliejus yra vertinamas už gebėjimą apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų ir skatinti odos atsinaujinimo procesus.

Tvarumas

Camellia Japonica Seed Oil gamyba yra svarstoma atsižvelgiant į ekologinį pėdsaką. Auginimo procesas turėtų būti atsakingas, gerbiant aplinką ir išlaikant biologinę įvairovę. Šalto spaudimo metodai yra pranašūs dėl mažesnio energijos suvartojimo ir gebėjimo išlaikyti aliejuje daugiau naudingųjų medžiagų, be to, jie neįtraukia aplinką kenksmingų chemikalų. Vis dėlto, tvarumo lygis priklauso nuo konkrečių gamybos praktikų, todėl jis gali skirtis tarp skirtingų gamintojų.

Reguliavimas

ES teisės aktai, įskaitant Kosmetikos produktų reglamentą (EC) No 1223/2009, reglamentuoja Camellia Japonica Seed Oil naudojimą kosmetikoje, užtikrindami produkto saugumą ir vartotojų apsaugą. Reglamentas nustato, kad visi kosmetikos produktai privalo būti saugūs vartotojams, o ingredientai turi būti nurodyti su tinkamomis koncentracijomis. Nors konkrečių ribojimų šiam aliejui nėra, jis privalo atitikti bendruosius saugumo standartus. Tarptautiniu mastu produktų reglamentavimas gali skirtis, todėl eksportuojant būtina laikytis kiekvienos šalies nustatytų taisyklių.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa