Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Cetearyl Glucoside | Cetearyl Glucoside | Cetearyl glukozidas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Cetearyl Glucoside yra natūralios kilmės junginys, susidarantis reaguojant cetearylo alkoholį su glukoze. Pirmasis, gaunamas iš kokosų arba palmių aliejaus, o glukozė dažniausiai išgaunama iš kukurūzų ar kviečių. Cheminė reakcija, kuriai būdinga aukšta temperatūra ir slėgis, leidžia gauti stabilų, nealergizuojantį Cetearyl Glucoside, kuris yra vertinamas už savo drėkinamąsias ir odą maitinančias savybes bei gebėjimą gerinti kosmetikos produktų tekstūrą.

Paskirtis ir nauda

Cetearyl Glucoside, nejoninis emulsiklis iš augalinės cetyl alkoholio ir glukozės, yra naudojamas kosmetikoje dėl sugebėjimo formuoti stabilias emulsijas, kurios nėra jautrios vandens kietumui. Tai svarbu, siekiant sujungti vandenį ir aliejus, kuriant įvairius odos priežiūros gaminius, tokius kaip kremai ir losjonai. Šis ingredientas taip pat yra žinomas dėl savo kondicionuojančių savybių, galinčių sumažinti odos sudirginimą ir pagerinti produkto naudojimo pojūtį. Dėl švelnaus poveikio, Cetearyl Glucoside yra tinkamas net ir jautriai odai, prisidedant prie odos drėkinimo ir jos barjerinės funkcijos stiprinimo.

Saugumo informacija

Cetearyl Glucoside, naudojamas kaip emulsiklis ir surfaktantas, yra laikomas saugiu ingredientu odos priežiūrai. Dermatologiniai tyrimai patvirtina, kad šis komponentas yra gerai toleruojamas, mažai tikėtina, kad sukeltų alergines reakcijas ar dirginimą. Dėl švelnumo ir mažo dirginimo potencialo jis dažnai naudojamas produktuose, skirtuose sausai, pažeistai ar jautriai odai, taip pat vaikiškoje kosmetikoje. Cetearyl Glucoside yra laisvas nuo žinomų kenksmingų cheminių medžiagų, tokių kaip parabenai ar ftalatai, todėl yra saugus pasirinkimas įvairiems kosmetikos produktams.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad Cetearyl Glucoside yra saugus, neirrituojantis ir drėkinamasis odos priežiūros produktų komponentas. Dėl savo molekulinės struktūros, jis gali padėti kitoms veikliosioms medžiagoms lengviau prasiskverbti į odą. Nors tyrimų apie šį ingredientą yra ribotai, jo tolerancija ir nauda odai yra patvirtinta klinikiniais tyrimais, pabrėžiančiais jo svarbą formuluojant nealergizuojančią ir odą maitinančią kosmetiką.

Tvarumas

Cetearyl Glucoside yra vertinamas kaip ekologiškai palankus, kadangi jis gaunamas iš atsinaujinančių šaltinių, tokių kaip kukurūzai ar kokosų aliejus. Jo gamybos procesas yra švelnus aplinkai, nes nereikalauja stiprių cheminių reagentų. Ingredientas yra biologiškai skaidus, todėl nedaro ilgalaikio poveikio aplinkai. Atsakingas ūkininkavimas ir gamtos išteklių naudojimo principai yra būtini tvariam augalų aliejaus ir gliukozės ūkiui, iš kurių šis ingredientas yra išgaunamas.

Reguliavimas

Cetearyl Glucoside yra reguliuojamas Europos Sąjungos kosmetikos direktyvos (EC) Nr. 1223/2009, užtikrinančios, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Gamintojai privalo atitikti Bendrojo produkto saugos direktyvos reikalavimus, garantuojančius kosmetikos produktų nekenksmingumą patekus į ES rinką. Komponento kiekis produktuose turi būti nustatytas remiantis moksliniais saugumo duomenimis. Cetearyl Glucoside turi atitikti griežtus saugumo vertinimo kriterijus ir būti išbandytas bei įvertintas reguliavimo institucijų prieš patekdami į rinką, tiek ES, tiek JAV ar Azijos rinkose, kuriose taikomi panašūs produktų saugumo standartai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa