Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Citrus Junos Fruit Extract | Yuzu Fruit Extract | Citrus Junos vaisių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Citrus Junos vaisių ekstraktas, žinomas kaip juzu ekstraktas, gaunamas iš japoniško juzu vaisiaus. Ekstrakcijos procesas apima vaisių žievelės sutrinimą, o vėliau – ekstrahavimą tirpiklių, tokio kaip etanolis arba vanduo, pagalba. Šis metodas leidžia išskirti bioaktyvius junginius, esančius vaisiuje, įskaitant flavonoidus, fenolinius rūgštis ir vitaminą C. Tada ekstraktas yra toliau valomas per filtravimo ir išgarinimo procesus, siekiant sutelkti aktyviąsias medžiagas. Cheminė analizė atskleidžia junginius, pavyzdžiui, hesperidiną ir naringiną, kurie prisideda prie jo antioksidacinių ir odą šviesinančių savybių. Galutinis produktas yra galingas ingredientas, naudojamas odos priežiūros formulėse dėl jo atjauninančio ir apsauginio poveikio odai.

Paskirtis ir nauda

Yuzu ekstraktas yra vertinamas kosmetikoje ne tik dėl antioksidacinių savybių, bet ir dėl to, kad padeda pagerinti odos būklę. Tai kolageno sintezę skatinanti medžiaga, kuri efektyviai mažina odos senėjimo požymius, taip pat turi priešuždegiminių ir antimikrobinių komponentų, kurie gali padėti kovoti su odos uždegimais ir akne. Jis taip pat mažina pigmentacijos problemas, suteikdamas odai lygesnį ir šviesesnį atspalvį, todėl yra naudojamas produktuose, kurie siekia atjauninti odą ir tobulinti jos toną.

Saugumo informacija

Yuzu ekstraktas laikomas nekenksmingu ir naudinga odos priežiūros medžiaga. Dermatologiniai testai patvirtina, kad jis yra mažai alergizuojantis ir retai sukelia odos dirginimą ar kontaktinį dermatitą. Tačiau rekomenduojama atlikti pleistro testą prieš naudojant produktą, ypač tiems, kurie jautrūs alergijoms ar turintys jautrią odą.

Moksliniai tyrimai

Yuzu ekstraktas yra mokslinėje bendruomenėje vertinamas dėl gebėjimo apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų ir stiprinti odos barjerą. Tyrimai taip pat parodė, kad jis gali pagerinti odos drėgmės lygį, elastingumą ir sumažinti raukšlių atsiradimą, dėl ko yra vis dažniau naudojamas produktuose, skirtuose odos atjauninimui ir apsaugai.

Tvarumas

Yuzu ekstrakto tvarumas priklauso nuo auginimo ir apdorojimo praktikų. Perintensyvus ūkininkavimas gali turėti neigiamų pasekmių, tokių kaip dirvožemio išsekimas ir biologinės įvairovės mažėjimas. Aplinkai taip pat gali pakenkti chemikalų, naudojamų ekstrakcijos procese, likučiai. Atsakingas žaliavų tiekimas yra svarbus, siekiant išvengti vietinių bendruomenių gerovės pažeidimų ir netvaraus gamtos išteklių naudojimo.

Reguliavimas

ES kosmetikos reglamentas (EC) No 1223/2009 ir JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) reglamentuoja Citrus Junos Fruit Extract naudojimą, nustatydami, kad jis turi atitikti bendruosius saugumo reikalavimus. Nors šis ekstraktas nėra išskirtinis reglamentavimo objektas, gamintojai privalo užtikrinti jo saugumą naudojimui atsižvelgiant į paskirtį ir vartojimo instrukcijas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa