Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Coccinia Indica (Ivy Gourd) Fruit Extract | Ivy Gourd Fruit Extract | Kokcinijos Indijos (Viduržemio) vaisių ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Coccinia Indica (gurmanių kardas) vaisių ekstraktas gaunamas iš Coccinia Indica augalo vaisių, kurie yra plačiai paplitę Pietų Azijoje. Ekstrakcijos procesas prasideda nuo šių vaisių rinkimo, kurie tada yra džiovinami ir smulkiai sutrinami. Aktyvieji junginiai iš džiovintų vaisių yra išgaunami naudojant etanolio arba vandens ekstrakciją, kurios metu išskiriami polifenoliai, flavonoidai ir kitos biologiškai aktyvios medžiagos. Šis ekstraktas vėliau yra filtruojamas, koncentruojamas ir sterilizuojamas, kad būtų užtikrinta jo saugumas ir efektyvumas kosmetikos produktuose.

Paskirtis ir nauda

Coccinia Indica vaisių ekstraktas kosmetikos pramonėje naudojamas dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatina odos atsinaujinimą. Taip pat šis ekstraktas gali padėti reguliuoti sebumo sekreciją, mažinti uždegimus ir raudonį, todėl yra efektyvus sprendžiant tokias odos problemas kaip aknė ar riebi oda. Be to, dėl savo sudėtyje esančių vitaminų ir mineralų, Coccinia Indica ekstraktas prisideda prie odos drėkinimo ir maitinimo.

Saugumo informacija

Coccinia Indica vaisių ekstraktas laikomas saugiu kosmetikos ingredientu. Jis yra gerai toleruojamas įvairių odos tipų, įskaitant jautrią odą, ir retai sukelia alergines reakcijas ar dirginimą. Vis dėlto, kaip ir bet kuris kitas kosmetikos ingredientas, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš pradedant naudoti produktus, kuriuose yra šio ekstrakto, ypač asmenims, turintiems polinkį į alergijas ar jautrią odą.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai apie Coccinia Indica vaisių ekstraktą rodo, kad jis turi stiprių antioksidacinių savybių, kurios padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus ir taip mažina oksidacinį stresą odoje. Tyrimai taip pat parodė, kad šis ekstraktas gali skatinti kolageno sintezę, kas prisideda prie odos elastingumo ir jaunatviškumo išlaikymo. Be to, buvo nustatyta, kad Coccinia Indica ekstraktas veiksmingai mažina uždegiminius procesus odoje, todėl gali būti naudojamas odos būklėms, tokios kaip aknė, gydyti.

Tvarumas

Coccinia Indica yra atsinaujinantis šaltinis, augantis natūralioje aplinkoje Pietų Azijoje, todėl jo naudojimas kosmetikos pramonėje yra laikomas tvariu pasirinkimu. Augalas nereikalauja intensyvios žemės ūkio veiklos ar didelių cheminių trąšų kiekių, kas mažina ekologinį pėdsaką. Be to, dėl savo gebėjimo augti įvairiose aplinkose, Coccinia Indica nekelia grėsmės biologinei įvairovei.

Reguliavimas

Coccinia Indica vaisių ekstraktas yra reguliuojamas pagal tarptautinius kosmetikos ingredientų standartus, kurie užtikrina jo saugumą ir kokybę. Europos Sąjungoje šis ekstraktas turi atitikti ES kosmetikos direktyvas, kurios reikalauja išsamios informacijos apie ingredientų kilmę, saugumą ir efektyvumą. JAV, šis ingredientas taip pat turi atitikti FDA (Maisto ir vaistų administracijos) nustatytus reikalavimus, kurie reguliuoja kosmetikos produktų sudėtį ir ženklinimą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa