Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Coix Lacryma-jobi Ma-yuen Seed Extract | Job’s Tears Seed Extract | Jobiškų ašarų sėklų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Coix Lacryma-jobi Ma-yuen Seed Extract yra gaminamas iš Coix lacryma-jobi augalo sėklų, kurios džiovinamos ir perdirbamos, kad būtų išgautas aliejus. Aliejus tada ekstrahuojamas naudojant etanolį, kuris ištraukia reikiamas veikliąsias medžiagas per cheminių procesų seką, įskaitant ekstrakciją, filtravimą ir koncentraciją. Tokiu būdu pagaminamas aukštos koncentracijos ir efektyvumo produktas, turintis odą drėkinančių ir raminančių savybių.

Paskirtis ir nauda

Coix Lacryma-jobi Ma-yuen sėklų ekstraktas, kosmetikos pramonėje įvertintas dėl savo priešuždegiminių ir hidratuojančių savybių, padeda stiprinti odos barjerą ir sumažinti odos sudirginimą. Jame esantys polisacharidai ir aminorūgštys prisideda prie odos drėgmės išlaikymo ir elastingumo, o antioksidantai apsaugo nuo oksidacinio streso, lėtinančio senėjimo procesus. Be to, ekstraktas efektyviai šviesina pigmentines dėmes, tobulindamas odos toną ir struktūrą, todėl yra itin tinkamas produktų, skirtų jautriai ir probleminei odai, formulėse.

Saugumo informacija

Coix Lacryma-jobi Ma-yuen sėklų ekstraktas yra laikomas saugiu odos priežiūros komponentu, kaip patvirtina dermatologiniai tyrimai. Jis gerai toleruojamas net ir jautrios odos asmenų, o alerginių reakcijų ar dirginimo atvejai yra labai reti. Jo priešuždegiminės savybės efektyviai mažina odos paraudimą ir uždegimą, skatindamos sveikesnę odos būklę. Nepaisant to, svarbu atsižvelgti į individualius odos poreikius ir pasitarti su specialistais, ypač esant specifiniams odos sutrikimams.

Moksliniai tyrimai

Juodgrūdės (Coix Lacryma-jobi Ma-yuen) ekstraktas yra tyrinėjamas mokslininkų dėl jo antioksidacinių savybių, kurios apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų ir skatina atsinaujinimą. Tyrimai taip pat rodo jo efektyvumą mažinant uždegimą ir antimikrobines savybes, kurios padeda kovoti su odos problemomis, pvz., akne. Ekstraktas taip pat prisideda prie odos hidratacijos ir elastingumo, skatinant jaunatvišką išvaizdą. Nors pradiniai rezultatai rodo didelį potencialą, reikia tolesnių išsamų analizių ir klinikinių bandymų, siekiant patikrinti šių teiginių patikimumą ilgalaikėje perspektyvoje.

Tvarumas

Coix Lacryma-jobi Ma-yuen sėklų ekstraktas, dėl savo vertingų savybių kosmetikos sektoriuje, sukelia tam tikrus tvarumo iššūkius. Augalo auginimo praktikos gali turėti įtakos dirvožemio ir vandens resursams, todėl svarbu taikyti tvarius žemės ūkio metodus. Ekologiškas auginimas, pvz., pasėlių rotacija ir natūralus tręšimas, prisideda prie dirvožemio sveikatos ir mažina neigiamą poveikį aplinkai. Atsakingos gamybos praktikos perdirbimo procese, taip pat energijos taupymas ir emisijų mažinimas, yra būtini norint sumažinti ekologinį poveikį. Tvarumo principai apima ir atsakingą pakuočių naudojimą bei produktų šalinimą, siekiant sumažinti viso produkto gyvavimo ciklo ekologinį pėdsaką.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Coix Lacryma-jobi Ma-yuen Seed Extract, kaip kosmetikos komponentas, reguliuojamas pagal Bendrąją kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris nustato saugumo ir ženklinimo standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa