Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Glycine Soja Seed Extract | Soybean Seed Extract | Sojų sėklų ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Glicino sojos sėklų ekstraktas yra ingredientas, gaunamas iš sojos pupelių. Proceso metu sojos pupelės yra išgrynintos, sumaluotos ir išgaunamos su vandeniu bei filtruojamos. Gautas aliejus yra rafinuojamas ir hidrogenuojamas, kad būtų gautas glicino sojos sėklų ekstraktas.

Paskirtis ir nauda

Glicino sojos sėklų ekstraktas vertinamas dėl antioksidacinių savybių, padedančių apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatinančių jos atsinaujinimą. Taip pat jis veikia kaip natūralus emolientas, suteikiantis odai drėgmės, pagerinant jos elastingumą ir minkštumą. Fitosterolai ekstrakte gali padėti mažinti odos senėjimo požymius bei reguliuoti odos riebalų išsiskyrimą.

Saugumo informacija

Glycine Soja Seed Extract laikomas saugiu daugumai vartotojų, retai sukeliantis alergines reakcijas. Tačiau alergiškiems sojai asmenims reikia būti atsargiems. Ekstrakto naudojimas kosmetikoje yra saugus, jei laikomasi nustatytų koncentracijos ir įtraukimo į produktą taisyklių.

Moksliniai tyrimai

Glicine Soja Seed Extract yra žinomas dėl antioksidacinių savybių ir gebėjimo apsaugoti odą nuo UV spindulių žalos. Taip pat jis skatina kolageno ir elastino sintezę bei gali turėti priešuždegiminį poveikį. Tolimesni tyrimai reikalingi norint įvertinti veiksmingumą ir saugumą ilgalaikio naudojimo atveju.

Tvarumas

Dėmesys tvarumui reiškia atsakingą žaliavų ūkininkavimą, ekologinį sojų auginimą ir aplinkosaugos standartų laikymąsi per ekstrakcijos procesą. Taip užtikrinamas ingrediento gamybos ciklo tvarumas ir mažinama neigiamą poveikį ekosistemoms.

Reguliavimas

Glycine Soja Seed Extract yra reglamentuojamas Europos Sąjungoje pagal kosmetikos produktų saugumo taisykles. JAV reguliavimas priklauso nuo FDA, kuris nereikalauja išankstinio patvirtinimo, tačiau gamintojai turi užtikrinti produktų saugumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa