Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Helianthus Annuus Seed Oil | Sunflower Seed Oil | Saulėgrąžų sėklų aliejus

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Helianthus Annuus sėklų aliejus, arba saulėgrąžų aliejus, gaunamas iš saulėgrąžų augalo Helianthus annuus sėklų. Aliejaus ekstrahavimo procese sėklos yra spaudžiamos, kad išgauti aliejų, kuris vėliau yra perdirbamas, siekiant pašalinti nešvarumus ir padidinti jo stabilumą. Aliejus yra turtingas linolo rūgšties, būtinosios riebalų rūgšties, kuri padeda išlaikyti odos barjerinę funkciją. Be to, saulėgrąžų sėklų aliejus pasižymi antioksidacinėmis savybėmis dėl didelio vitamino E kiekio. Helianthus Annuus sėklų aliejaus gamybos procesas apima temperatūros ir slėgio kontrolę, siekiant išsaugoti naudingas medžiagas. Šis ingredientas plačiai naudojamas odos priežiūros produktuose dėl jo drėkinamųjų ir maitinamųjų savybių, todėl yra populiarus pasirinkimas kosmetikos pramonėje.

Paskirtis ir nauda

Helianthus Annuus Seed Oil, dažniausiai žinomas kaip saulėgrąžų aliejus, kosmetikoje naudojamas dėl savo drėkinamųjų, minkštinamųjų savybių ir gebėjimo atkurti odos barjerą. Jame gausu nepakeičiamųjų riebalų rūgščių, tokių kaip linoleno ir oleino, bei antioksidantų, pavyzdžiui, vitamino E, kurie padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų ir skatina odos atsinaujinimą. Saulėgrąžų aliejus taip pat gali sumažinti uždegimą ir raudonį, todėl tinka jautriai odai. Be to, šis aliejus yra lengvas ir greitai įsigeria, todėl nepalieka riebios plėvelės ant odos paviršiaus ir yra vertinamas formulėse, kurios siekia suteikti odai natūralų švytėjimą bei sveiką išvaizdą.

Saugumo informacija

Helianthus Annuus Seed Oil, žinomas kaip saulėgrąžų sėklų aliejus, yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu odai ir plačiai naudojamas dėl savo minkštinančių bei drėkinančių savybių. Šis aliejus yra turtingas esminiais riebalų rūgštimis, tokiomis kaip linolėnai ir oleinė rūgštis, kurios padeda sustiprinti odos barjerą ir prisideda prie odos ląstelių regeneracijos. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad Helianthus Annuus Seed Oil nedirgina odos ir retai sukelia alergines reakcijas, todėl jis yra tinkamas net jautriausios odos priežiūrai. Be to, šis aliejus pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, dėl kurių jis gali padėti saugoti odą nuo laisvųjų radikalų sukeltos žalos ir senėjimo požymių. Taigi, Helianthus Annuus Seed Oil yra vertinamas dėl savo saugumo profilio ir naudingų savybių odos priežiūroje.

Moksliniai tyrimai

Helianthus Annuus Seed Oil, dar žinomas kaip saulėgrąžų sėklų aliejus, yra vertinamas moksliniuose tyrimuose dėl savo odą maitinančių ir apsaugančių savybių. Šio aliejaus sudėtyje gausu linolo rūgšties, vitaminų E ir A, kurie yra svarbūs odos antioksidacinėje apsaugoje ir ląstelių atsinaujinime. Moksliniai straipsniai pabrėžia, jog Helianthus Annuus Seed Oil dėka sumažėja transepiderminis vandens praradimas, todėl oda išlieka drėgnesnė ir elastingesnė. Be to, tyrimai rodo, kad dėl savo antiinflamatorinių savybių šis aliejus gali sumažinti uždegimą ir raudonį, o tai ypač svarbu jautrios ar sudirgusios odos priežiūroje. Saulėgrąžų sėklų aliejus, dėl savo sudėties ir biologiškai aktyvių komponentų, yra plačiai tyrinėjamas kaip potencialus ingredientas dermatologijoje ir kosmetologijoje, skirtas odos barjero funkcijai stiprinti ir odos būklei gerinti.

Tvarumas

Helianthus Annuus Seed Oil, žinomas kaip saulėgrąžų aliejus, yra vertinamas dėl savo tvarumo aspektų, kadangi saulėgrąžos yra augalas, kuris gali augti įvairiose dirvožemio sąlygose ir nereikalauja intensyvios pesticidų ar trąšų naudojimo. Taip pat, dėl savo gebėjimo prisitaikyti prie įvairių klimato sąlygų, saulėgrąža yra laikoma mažai priežiūros reikalaujančiu augalu. Be to, saulėgrąžų aliejaus gamybos procese išspaudžiamos sėklos gali būti panaudotos kaip pašaras gyvūnams, taip mažinant atliekų kiekį ir didinant gamybos proceso efektyvumą. Tačiau svarbu paminėti, kad helianthus annuus sėklų aliejaus tvarumą gali įtakoti masinė auginimo praktika, kuri gali susiję su monocultūros trūkumais, tokiais kaip dirvos išsekimas ir biologinės įvairovės mažėjimas. Dėl šios priežasties tvarių ūkininkavimo metodų, tokie kaip sėklinių augalų rotacija ir ekologiškas ūkininkavimas, taikymas yra esminis siekiant išlaikyti saulėgrąžų aliejaus gamybos aplinkosaugiškumą.

Reguliavimas

Helianthus Annuus Seed Oil, žinomas kaip saulėgrąžų sėklų aliejus, Europos Sąjungoje yra vertinamas dėl savo odą maitinančių ir apsaugančių savybių, todėl naudojamas įvairiuose kosmetikos produktuose. Pagal ES kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, visi kosmetikos produktų ingredientai privalo būti įtraukti į INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients) sąrašą, o saulėgrąžų sėklų aliejus šiame sąraše yra nurodytas kaip ‘Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil’. Nors konkrečių apribojimų dėl šio aliejaus naudojimo kiekių ES teisės aktuose nenustatyta, bet produktų saugumas turi būti įrodytas atliekant saugumo vertinimą prieš pat pateikiant produktą į rinką. Kitose rinkose, tokiose kaip JAV ar Azija, reglamentavimas gali skirtis, tačiau dažnai remiasi tarptautiniais standartais ir saugumo vertinimo praktikomis. Saulėgrąžų sėklų aliejus išlieka populiarus ingredientas dėl savo vitaminų (pvz., E vitamino) ir nesočiųjų riebalų rūgščių, kurios teigiamai veikia odos būklę, tačiau jo naudojimas produktuose visada turi atitikti bendruosius kosmetikos produktų saugumo reikalavimus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa