Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hyacinthus Orientalis Extract | Hyacinth Extract | Orchidėjų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Hyacinthus Orientalis ekstrakto šaltinis yra šaknys ir žiedai, kurie yra išgaunami iš Hyacinthus Orientalis augalo. Ekstrakcijos procesas prasideda nuo šaknų ir žiedų susmulkinimo, kuris yra būtinas norint išgauti veikliąsias medžiagas. Toliau ši medžiaga yra išgryninama naudojant ekstrahavimo metodus, tokius kaip ekstrakcija su etanolio tirpalais arba CO2 ekstrakcija. Šie procesai leidžia išgauti koncentruotą Hyacinthus Orientalis ekstraktą, kuriame yra aktyviųjų ingredientų, tokių kaip polifenoliai, flavonoidai ir kitos antioksidacinės medžiagos. Šių medžiagų sudėtis ir koncentracija gali skirtis priklausomai nuo naudojamos ekstrakcijos technologijos ir medžiagos kokybės.

Paskirtis ir nauda

Hijacinto (Hyacinthus orientalis) ekstraktas yra gautas iš Rytinių hijacintų augalo, kuris kosmetikos pramonėje vertinamas dėl savo puikaus aromato ir galimų odos priežiūros savybių. Šis augalinis ekstraktas gali turėti antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų sukeltos žalos, taip prisidedant prie odos senėjimo sulėtinimo. Be to, hijacinto ekstraktas gali veikti kaip natūralus drėkiklis, padedantis išlaikyti odos drėgmės balansą ir suteikiantis odai švelnumo bei elastingumo. Taip pat yra manoma, jog šis ekstraktas gali turėti raminamųjų savybių, todėl jis gali būti naudojamas produktuose, skirtuose jautriai odai.

Saugumo informacija

Hijacinto (Hyacinthus orientalis) ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra vertinamas dėl savo kvapų savybių, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į jo saugumą odai. Nors šis augalinis ekstraktas dažniausiai laikomas nesukeliančiu didelių odos dirginimų ar alergijų, vis dėlto yra atlikta tyrimų, kurie rodo, kad kai kuriems asmenims gali pasireikšti alerginės reakcijos, ypač tiems, kurie turi padidėjusį jautrumą ar alergiją prieš augalų alergenus. Dėl šios priežasties, hijacinto ekstrakto saugumas odai turi būti vertinamas atsižvelgiant į individualų vartotojų jautrumą, o produktai su šiuo ingredientu turėtų būti išbandyti dermatologiniais testais, siekiant užtikrinti jų nekenksmingumą. Be to, svarbu laikytis nustatytų koncentracijos ribų kosmetikos gaminiuose, kad būtų išvengta per didelio poveikio, kuris galėtų sukelti odos sudirginimą ar alergines reakcijas.

Moksliniai tyrimai

Hijacinto (Hyacinthus orientalis) ekstraktas kosmetikos mokslo tyrimuose įvertinamas dėl savo potencialo kaip antioksidantas ir odos priežiūros ingredientas. Moksliniai straipsniai pabrėžia, kad šis augalinis ekstraktas gali turėti antiradikalinį poveikį, kuris prisideda prie odos apsaugos nuo laisvųjų radikalų sukeltos žalos. Be to, hijacinto ekstraktas tyrinėjamas dėl jo galimų antimikrobinių savybių, kurios gali padėti reguliuoti odos mikroflorą ir sumažinti uždegiminių odos būklių atsiradimo riziką. Taip pat yra užuominų, jog hijacinto ekstraktas galėtų veikti kaip odos drėkiklis, padedantis išlaikyti odos drėgmės balansą. Vis dėlto, būtina pabrėžti, kad nors šios savybės skatina tolesnius išsamius tyrimus, reikalinga daugiau mokslinių duomenų, kad būtų galima nustatyti hijacinto ekstrakto efektyvumą ir saugumą kaip kosmetikos ingrediento.

Tvarumas

Hijacinto (Hyacinthus orientalis) ekstrakto panaudojimas kosmetikos pramonėje kelia tam tikrus tvarumo iššūkius, susijusius su žaliavų išgavimu ir apdorojimo procesais. Šio augalo ekstraktas gaunamas iš svogūnėlių, kurių auginimas reikalauja gana daug vandens ir intensyvios žemės ūkio praktikos, galinčios turėti neigiamą poveikį aplinkai, įskaitant dirvožemio eroziją ir cheminių trąšų bei pesticidų naudojimą. Be to, hijacintų svogūnėlių derliaus nuėmimas ir ekstrakto gamybos procesas reikalauja energetinių išteklių, kurie, priklausomai nuo naudojamų energijos šaltinių, gali didinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisijas. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į hijacinto populiacijų išsaugojimą gamtoje, kad būtų išvengta per didelio augalų išnaudojimo ir biologinės įvairovės nykimo. Todėl hijacinto ekstrakto tvarumo aspektai yra svarbūs vertinant visą kosmetikos produkto gyvavimo ciklą ir siekiant mažinti neigiamą poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Hialianto (Hyacinthus orientalis) ekstraktas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo kvapų ir galimai odos priežiūros savybių, Europos Sąjungoje reglamentuojamas atsižvelgiant į Kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009, kuris nustato griežtus reikalavimus kosmetikos produktų saugumui ir ingredientų naudojimui. Šis reglamentas įpareigoja gamintojus užtikrinti, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai, o bet kokio ingrediento koncentracija produkte neturėtų sukelti žalingo poveikio. Nors konkrečių ribinių verčių hialianto ekstraktui ES teisės aktuose nenustatyta, bet koks kosmetikos ingredientas, įskaitant hialianto ekstraktą, privalo atitikti bendruosius reikalavimus, o jo saugumas turi būti įvertintas prieš patalpinant produktą rinkoje. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijos šalyse, gali būti taikomos skirtingos taisyklės ir reglamentai, tačiau dažnai jos yra panašios arba paremtos tarptautiniais standartais, tokių kaip International Cosmetic Ingredient Dictionary and Handbook arba atitinkamų nacionalinių institucijų, pavyzdžiui, JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA), nurodymais.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa