Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Isononyl Isononanoate | Isononyl Isononanoate | Izononilo Izononanoatas

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Izonoil izononanoatas, dažnas kosmetikos ingredientas, gaunamas iš sudėtingo cheminio proceso, kuriame naudojamos izonoilinis alkoholis ir nonano rūgštis. Ekstrakcijos procesas prasideda šių medžiagų esterinimu, kurio metu susidaro izonoil izononanoatas. Esterinimo metu izonoilinis alkoholis ir nonano rūgštis reaguoja su katalizatoriumi, paprastai rūgštimi arba šarmu, kontroliuojamomis temperatūros ir slėgio sąlygomis. Galutinis produktas valomas per distiliaciją ir filtravimą, siekiant pašalinti priemaišas ir šalutinius produktus, gauti aukštos kokybės kosmetikos ingredientą.

Paskirtis ir nauda

Isononyl Isononanoate yra sintetinis emolientas, kuris minkština odą, suteikia jai švelnumą bei pagerina jos išvaizdą. Taip pat sumažina odos drėgmės praradimą, todėl yra vertinamas kaip odos drėkiklis. Be to, šis ingredientas netoksiškas, todėl tinka net jautriai odai. Jis taip pat pagerina kitų kosmetikos produktų tekstūrą, suteikdamas jiems lengvesnį ir glotnesnį paskirstymą ant odos paviršiaus.

Saugumo informacija

Isononyl isononanoatas yra emolientas, kuris minkština ir lygina odą. Tyrimai parodė, kad jis yra mažai alergizuojantis ir neturi dirginančio poveikio odai, todėl yra laikomas saugiu daugumai odos tipų. Tačiau rekomenduojama stebėti odos reakcijas, ypač asmenims su polinkiu į alergijas ar odos sutrikimais.

Moksliniai tyrimai

Isononyl Isononanoate yra kosmetikos ingredientas su minkštinančiomis ir odą kondicionuojančiomis savybėmis. Taip pat padeda sukurti lengvesnės tekstūros produktus, gerai pasiskirstančius ant odos paviršiaus. Vertinamas dėl stabilizavimo savybių kitų kosmetikos komponentų atžvilgiu. Nors laikomas saugiu, mokslininkai nuolat tirišo jo poveikį odai ir vartotojų sveikatai.

Tvarumas

Isononyl Isononanoate gaminamas cheminiu būdu, kuris gali turėti įtakos aplinkai dėl žaliavų išgavimo proceso. Cheminis sintezės procesas reikalauja energijos ir gali lemti šalutinių produktų susidarymą. Taip pat svarbu atidžiai tvarkyti liekanas po perdirbimo proceso, siekiant sumažinti teršalų patekimą į aplinką.

Reguliavimas

Isononyl Isononanoate yra reguliuojamas Europos Sąjungoje pagal Kosmetikos produktų reglamentą (EC) No 1223/2009. Taip pat įvertintas Europos cheminių medžiagų agentūros ir įtrauktas į Europos Kosmetikos ingredientų duomenų bazę. Kitose rinkose, pvz., JAV, reguliuojamas JAV Maisto ir vaistų administracijos, tačiau saugumas ir efektyvumas priklauso nuo gamintojo atsakomybės. Gamintojai privalo laikytis gero gamybos praktikos ir užtikrinti ingredientų saugumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa