Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Lactobacillus Ferment Lysate | Probiotic Ferment Filtrate | Laktobacilų fermento lizatas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Lactobacillus Ferment Lysate šaltinis yra pieno rūgšties bakterijų fermentacija. Proceso metu naudojami Lactobacillus bakterijų štamai, kurie fermentacijos metu išskiria fermentą, turintį įvairių biologiškai aktyvių medžiagų, tokių kaip peptidai ir amino rūgštys, sudėtį. Fermentacijos metu bakterijos skaido medžiagas į mažesnes molekules, kurios lengviau įsisavinamos odos ląstelėse. Gavus fermentą, jis turi būti išgrynintas ir išskirtas iš bakterijų liekanų. Šis procesas dažnai apima filtraciją ir ekstrakciją, siekiant išgauti gryną fermento formą, kuri tada naudojama kosmetikos gamyboje. Fermento išgryninimas yra kritinis žingsnis, siekiant užtikrinti jo stabilumą ir veiksmingumą kosmetikos produktuose.

Paskirtis ir nauda

Lactobacillus Ferment Lysate yra fermentuotas ingredientas, gaunamas iš bakterijų, kuris kosmetikos pramonėje naudojamas dėl savo odą raminačių, stiprinančių odos barjerą bei mikrobiotą palaikančių savybių. Šis fermentas stiprina odos imunitetą, padeda apsaugoti odą nuo išorinių veiksnių, tokio kaip tarša ir UV spindulių, poveikio. Be to, Lactobacillus Ferment Lysate gali padėti atkurti odos natūralią pH pusiausvyrą ir palaikyti sveiką odos mikroflorą, taip mažinant uždegiminių odos būklių, pavyzdžiui, aknės, riziką. Dėl šių priežasčių šis ingredientas vis dažniau randamas produktuose, skirtuose jautriai ar probleminei odai.

Saugumo informacija

Lactobacillus Ferment Lysate yra kosmetikos ingredientas, kuris gaunamas fermentuojant Lactobacillus bakterijas, žinomas dėl savo odos raminačių ir stiprinančių savybių. Moksliniais tyrimais nustatyta, kad šis fermentas yra saugus odai ir netgi gali teigiamai veikti jos būklę – stiprinant odos barjerą, mažinant uždegiminius procesus ir gerinant mikrofloros pusiausvyrą. Dermatologiniai testai rodo, kad Lactobacillus Ferment Lysate neturi dirginančio poveikio, todėl jis tinka net jautriai odai. Taip pat nėra užfiksuota alerginių reakcijų ar kitų nepageidaujamų šalutinių poveikių, susijusių su šio fermento naudojimu kosmetikoje, kas liudija apie jo aukštą tolerancijos lygį ir saugumą vartojant ilgalaikėje perspektyvoje.

Moksliniai tyrimai

Lactobacillus ferment lysate – tai fermentuotas ingredientas, gaunamas per pieno rūgštį gaminančių bakterijų, dažniausiai Lactobacillus, fermentaciją, kuris dėl savo probiotinių savybių yra vis labiau vertinamas kosmetologijos moksliniuose tyrimuose. Šis komponentas dažnai tiriamas dėl jo gebėjimo stiprinti odos barjerą, mažinti uždegiminius procesus bei pagerinti odos mikrobiomą, tad yra naudojamas siekiant sumažinti odos jautrumą ir pagerinti jos atsparumą išorės veiksniams. Mokslinės studijos patvirtina, kad Lactobacillus ferment lysate gali veiksmingai veikti kaip antioksidantas, apsaugantis odos ląsteles nuo oksidacinio streso ir užkertantis kelią ankstyvam odos senėjimui. Be to, kai kurie tyrimai rodo, kad šis ingredientas gali skatinti kolageno gamybą, o tai svarbu palaikant odos stangrumą ir elastingumą. Dėl šių priežasčių Lactobacillus ferment lysate tampa svarbiu ingredientu formuojant naujos kartos odos priežiūros produktus, skirtus tiek kasdienei odos priežiūrai, tiek specifinių odos problemų sprendimui.

Tvarumas

Lactobacillus Ferment Lysate – tai kosmetikos ingredientas, kuris gaunamas fermentuojant Lactobacillus bakterijas, o jo tvarumas sietinas su švelnesniu poveikiu aplinkai, palyginti su chemiškai sintetintais ingredientais. Fermentacijos procesas, kurio metu išgaunamas šis ingredientas, yra mažiau energijos reikalaujantis ir mažiau teršiantis, nes bakterijų auginimas vyksta kontroliuojamose sąlygose, todėl nereikalauja didelių žaliavų kiekių ar cheminių medžiagų, kurios gali turėti neigiamą poveikį aplinkai. Be to, Lactobacillus Ferment Lysate gamybos procesas ne tik sumažina išmetamųjų teršalų kiekį, bet ir leidžia naudoti atsinaujinančius išteklius, taip prisidedant prie tvarios gamybos ciklo kūrimo. Vis dėlto, vertinant iš aplinkosaugos perspektyvos, svarbu atsižvelgti į tai, kad šio ingrediento gamybai vis tiek reikalingi tam tikri ištekliai, kurių ekstrakcijos ar apdorojimo metu gali kilti aplinkos apsaugos iššūkių, todėl būtina nuolat siekti tobulinti procesus, mažinant neigiamą poveikį ekosistemoms.

Reguliavimas

Lactobacillus Ferment Lysate – tai kosmetikos ingredientas, gaunamas fermentuojant Lactobacillus bakterijas, naudojamas dėl savo odos būklę gerinančių savybių. Europos Sąjungoje šio ingrediento naudojimas reglamentuojamas Bendrijos kosmetikos teisės aktų, kurie užtikrina, kad visi rinkoje pateikiami kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Pagal Europos Sąjungos Reglamentą (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, visi kosmetikos produktų ingredientai turi būti įtraukti į INCI (International Nomenclature of Cosmetic Ingredients) sąrašą. Nors konkrečios maksimalios leistinos Lactobacillus Ferment Lysate koncentracijos kosmetikoje nėra nustatytos, gamintojai privalo įrodyti produkto saugumą atliekant mokslinius tyrimus ir pateikiant saugumo įvertinimą. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, gali būti taikomi skirtingi reglamentavimo reikalavimai, tačiau dažniausiai jie taip pat paremti produkto saugumo įrodymais.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa