Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Lavandula Angustifolia Flower Extract | Lavender Flower Extract | Lavandų gėlių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų Lavandula Angustifolia Flower Extract šaltinis yra levandų gėlės. Ekstrahavimo procesas prasideda nuo šviežių levandų gėlių surinkimo. Tada gėlės yra džiovinamos, sumalamos į miltelius, ir ekstrahuojamos su ekstrahavimo tirpalu. Cheminis procesas apima filtravimą ir koncentracijos reguliavimą, rezultatu gaunant gėlių ekstraktą su koncentruotomis levandų gėlių savybėmis.

Paskirtis ir nauda

Lavandula Angustifolia Flower Extract, arba levandų ekstraktas, yra vertinamas dėl savo antiseptinių, priešuždegiminių, ir raminamųjų savybių. Šis ekstraktas padeda mažinti odos paraudimą ir uždegimą, skatina odos regeneracijos procesus, bei apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų žalos. Be to, jo malonus kvapas veikia kaip natūralus aromaterapinis komponentas, kuris gali padėti sumažinti stresą ir pagerinti nuotaiką.

Saugumo informacija

Lavandula Angustifolia Flower Extract yra vertinamas dėl savo priešuždegiminių ir antiseptinių savybių, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į saugumo aspektą. Tyrimai rodo, kad šis ekstraktas, naudojamas teisingai ir deramomis koncentracijomis, yra saugus odai ir retai sukelia alergines reakcijas. Rekomenduojama atlikti išankstinį odos jautrumo testą prieš naudojant naujus kosmetikos produktus su šiuo ekstraktu.

Moksliniai tyrimai

Lavandula Angustifolia Flower Extract yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių, priešuždegiminių savybių ir gebėjimo raminti odą. Moksliniuose tyrimuose nustatyta, kad šis ekstraktas turtingas fenolų, įskaitant rosmarinic rūgštį, kuri veikia kaip natūralus antioksidantas, apsaugantis odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų sukeliamos žalos ir skatinantis odos atsinaujinimą. Be to, lavandos ekstrakto antimikrobinės savybės padeda kovoti su odos infekcijomis ir uždegimu.

Tvarumas

Lavandula Angustifolia yra vertinama kosmetikos pramonėje dėl savo kvapo ir terapinių savybių, tačiau jos tvarumas kaip kosmetikos ingrediento priklauso nuo atsakingo auginimo ir perdirbimo praktikų. Levandų auginimas gali būti tvarus, jei naudojamos ekologiškos ūkininkavimo metodikos, tokių kaip biologinė įvairovė, dirvožemio erozijos mažinimas ir pesticidų naudojimo vengimas. Svarbu, kad perdirbimo metu naudojamos atsinaujinančios energijos šaltiniai ir siekiama mažinti atliekų kiekį, taip užtikrinant žaliavų naudojimo efektyvumą ir mažinant ekologinį pėdsaką.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Lavandula Angustifolia (levandų) žiedų ekstraktas, kaip ir visi kosmetikos produktų ingredientai, yra reglamentuojamas Kosmetikos reglamentu (EC) Nr. 1223/2009. Pagal šį reglamentą, levandų žiedų ekstraktas privalo būti įtrauktas į INCI sąrašą ir įvertintas dėl saugumo prieš patekant į rinką. Gamintojai privalo atitikti kiekvienos šalies nustatytus reglamentus dėl kosmetikos ingredientų, norintys eksportuoti savo produktus į skirtingas rinkas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa