Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Limnanthes Alba Seed Oil | Meadowfoam Seed Oil | Meadowfoam sėklų aliejus

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Limnanthes Alba (Pievų putos) sėklų aliejus yra gaunamas iš Limnanthes alba augalo sėklų, kurios daugiausia auginamos Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų regione Jungtinėse Valstijose. Ekstrakcijos procesas apima šaltą sėklų spaudimą, norint gauti aliejų, kuris yra turtingas antioksidantais ir riebalų rūgštimis. Sėklose yra apie 20-30% aliejaus pagal svorį, todėl jos yra vertingas šaltinis kosmetikos gamybai. Po ekstrakcijos aliejus pereinantis rafinacijos procesą, kad būtų pašalintos priemaišos ir užtikrintas aukštos kokybės galutinis produktas. Šis rafinacijos procesas apima filtravimą ir dezodoravimą, siekiant padidinti aliejaus stabilumą ir laikymo trukmę. Limnanthes Alba (Pievų putos) sėklų aliejus yra universalus ingredientas, naudojamas odos ir plaukų priežiūros produktuose dėl jo drėkinančių ir kondicionuojančių savybių.

Paskirtis ir nauda

Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo unikalių savybių ir naudos odai. Šis aliejus pasižymi itin stabilia sudėtimi, kurioje dominuoja ilgos grandinės riebalų rūgštys, dėl ko jis yra atsparus oksidacijai ir ilgai išlieka šviežias. Jo hidrofobinės savybės padeda sukurti ant odos apsauginę barjerą, taip užkertant kelią drėgmės praradimui ir išsaugant odos elastingumą bei minkštumą. Be to, Limnanthes Alba aliejus yra nekomedogeniškas, todėl netrukdo porų veiklai ir nekelia rizikos sukelti spuogų ar kitų odos uždegimų. Dėl šių priežasčių jis yra ypač tinkamas sausos, brandžios ar pažeistos odos priežiūros produktuose, suteikdamas intensyvų maitinimą ir atkurdamas odos lipidų sluoksnį.

Saugumo informacija

Limnanthes Alba (Pievinės putokšlės) sėklų aliejus, naudojamas kosmetikoje, yra vertinamas dėl savo saugumo ir švelnumo odai. Šis aliejus pasižymi dideliu stabilių, ilgai grandinių omega-9 riebiųjų rūgščių kiekiu, kurios padeda palaikyti odos drėgmės balansą ir stiprina lipidų barjerą, todėl yra tinkamas net jautrios odos priežiūrai. Klinikiniai tyrimai rodo, kad Limnanthes Alba sėklų aliejus nesukelia alerginių reakcijų ir yra nekomedogeniškas, kas reiškia, jog jis neužkemša porų ir neprisideda prie spuogų atsiradimo. Be to, dėl savo antioksidacinių savybių, aliejus padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, taip prisidedant prie odos sveikatos ir lėtinant senėjimo procesus. Todėl Limnanthes Alba sėklų aliejus yra laikomas saugiu ir naudingu ingredientu įvairių odos priežiūros produktų formulėse.

Moksliniai tyrimai

Limnanthes alba (ganyklų putinų) sėklų aliejus, dėl savo unikalių savybių, yra išsamiai tyrinėjamas kosmetikos mokslo srityje. Šis aliejus yra vertinamas dėl jo sudėtyje esančių ilgųjų grandinių riebalų rūgščių, kurios pasižymi ypač dideliu oksidacinio stabilumo lygiu, o tai lemia produkto ilgaamžiškumą ir efektyvumą. Moksliniai tyrimai parodė, kad Limnanthes alba sėklų aliejus turi didelį eikozano rūgšties kiekį, kuris suteikia natūralų UV apsaugos efektą bei padeda stabilizuoti kitus kosmetikos produktų ingredientus. Be to, šis aliejus efektyviai drėkina odą, nes sudaro ant jos ploną, neokliuzinį sluoksnį, kuris neleidžia prarasti drėgmės, tačiau neblokuoja porų. Antioxidacinės savybės, kurias lemia aliejuje esantys tokoferoliai, prisideda prie odos senėjimo sulėtinimo. Dėl šių priežasčių Limnanthes alba aliejus tapo populiarus tarp mokslininkų, siekiančių sukurti veiksmingus ir saugius kosmetikos produktus.

Tvarumas

Limnanthes Alba (dirvinės putokšlės) sėklų aliejus, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra vertinamas dėl savo stabilumo ir daugybinio nesočiųjų riebalų rūgščių, tačiau jo tvarumas susijęs su atsakingu žaliavų išgavimu ir apdorojimu. Dirvinės putokšlės yra auginamos Šiaurės Amerikoje, dažniausiai JAV, kur yra sukurtos tvarios žemdirbystės praktikos, mažinant cheminių trąšų ir pesticidų naudojimą, taip sumažinant neigiamą poveikį aplinkai. Be to, šis augalas gali augti prastos dirvos sąlygomis, o tai reiškia, kad jo auginimas nereikalauja didelių dirvos ar ekosistemų pokyčių. Sėklų aliejaus ekstrakcija ir apdorojimas taip pat yra optimizuotas siekiant sumažinti energijos suvartojimą ir atliekų kiekį, pavyzdžiui, naudojant šalto spaudimo metodą, kuris yra efektyvesnis ir aplinkai draugiškesnis nei cheminių tirpiklių ekstrakcija. Tačiau tvarumo aspektas visada reikalauja nuolatinės peržiūros ir tobulinimo, kad būtų užtikrintas minimalus poveikis aplinkai visose gamybos grandyse.

Reguliavimas

Limnanthes Alba (ganyklų putų) sėklų aliejus yra plačiai naudojamas kosmetikos ingredientas dėl savo drėkinančių ir odą minkštinančių savybių, tačiau Europos Sąjungoje jo panaudojimas reglamentuojamas Reglamentu (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, kuris nustato, kad visi kosmetikos produktai, įskaitant tuos, kurių sudėtyje yra minėto aliejaus, turi būti saugūs vartotojų sveikatai, kai jie naudojami pagal paskirtį arba įprastomis sąlygomis. Nors ši medžiaga nėra įtraukta į draudžiamų ar ribojamų medžiagų sąrašus, gamintojai privalo laikytis geros gamybos praktikos ir atlikti produkto saugumo įvertinimą prieš jį pateikiant rinkai. Kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Limnanthes Alba sėklų aliejus taip pat leidžiamas ir reguliuojamas pagal FDA (Maisto ir vaistų administracijos) nustatytus saugumo standartus, o konkrečių ribojimų dėl jo kiekio kosmetikoje nėra nustatyta, kol produktai atitinka bendruosius saugumo reikalavimus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa