Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Rosa Canina Fruit Oil | Rosehip Seed Oil | Erškėtrožių vaisių aliejus

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Rosa Canina Fruit Oil, arba kitaip vadinamas rožių sėklų aliejus, yra gaminamas iš laukinių rožių krūmų sėklų. Ekstrakcijos procesas apima sėklų sutraiškymą ir šalto spaudimo metodą aliejui gauti. Šis metodas garantuoja aliejaus natūralias savybes ir naudą. Aliejus yra turtingas esminėmis riebiomis rūgštimis, vitaminu C ir beta-karotenu, turintis priešuždegiminių ir drėkinamųjų savybių. Gamybos procesas reikalauja kruopštumo, kad būtų išsaugotos aliejaus maistinės medžiagos.

Paskirtis ir nauda

Rožių šunų vaisių aliejus yra vertinamas kosmetikoje dėl priešuždegiminių, odą maitinančių ir regeneruojančių savybių. Tai padeda atkurti odos barjerą, skatina kolageno sintezę, mažina raukšles ir pagerina elastingumą. Didelis vitamino C kiekis suteikia antioksidacinių savybių, apsaugančių odą nuo laisvųjų radikalų poveikio. Drėkinamosios savybės padeda sausai, brandžiai ar pažeistai odai atkurti gyvybingumą ir švelnumą.

Saugumo informacija

Rosa Canina Fruit Oil yra saugus daugumai odos tipų, turintis nesočiųjų riebalų rūgščių ir vitaminų A bei C, kurie padeda odai atsinaujinti ir turi antioksidacinį poveikį. Nors alerginės reakcijos yra retos, jautriai odai rekomenduojama atsargiai naudoti šį aliejų. Svarbu naudoti kokybišką ir šaltai spaustą aliejų, kad būtų išvengta odos pažeidimų.

Moksliniai tyrimai

Rosa Canina Fruit Oil yra plačiai tyrinėjamas dėl dermatologinių savybių. Jis turi uždegimą mažinančių ir odos barjerą stiprinančių savybių, padedančių drėkinti ir maitinti odą. Tyrimai rodo, kad šis aliejus mažina odos senėjimo požymius, raukšles, pagerina drėgmės lygį ir elastingumą. Šios savybės padaro jį populiarų anti-aging kosmetikoje.

Tvarumas

Rosa Canina Fruit Oil yra vertinamas dėl odą maitinančių savybių, tačiau jo tvarumas priklauso nuo ekologiško žaliavų išgavimo ir perdirbimo. Surinkimas laukinėje gamtoje turi būti atliekamas atsakingai, nepažeidžiant ekosistemų. Perdirbimas turėtų būti atliekamas švariomis technologijomis, mažinant energijos suvartojimą. Svarbu užtikrinti skaidrumą ir atsekamumą tiekimo grandinėje bei palaikyti teisingus prekybos santykius su žaliavų tiekėjais.

Reguliavimas

ES kosmetikos reglamentas nustato reikalavimus kosmetikos produktų saugumui, tačiau nėra specifinių apribojimų šunobelės vaisių aliejaus koncentracijai. Kosmetikos produktų saugumas turi būti įvertintas, o rezultatai įrašyti į saugumo ataskaitas. JAV FDA reguliuoja kosmetikos ingredientus, bet netaiko griežto vertinimo kaip ES. Vis dėlto gamintojai turi užtikrinti, kad jų produktai būtų saugūs vartotojui.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa