Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Linum Usitatissimum Seed Extract | Flaxseed Extract | Sėmenų ekstraktas iš linų

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Linum usitatissimum sėklų ekstraktas, arba linų sėklų ekstraktas, gaunamas iš Linum usitatissimum augalo sėklų. Sėklos sumalamos į miltelius, o ekstraktas išgaunamas tirpiklių ekstrahavimo metodu su etanoliu arba vandeniu. Procesas leidžia išskirti veikliąsias medžiagas, tokias kaip omega-3 riebalų rūgštys ir lignanai. Galutinis produktas yra stiprus ekstraktas, turintis antioksidantų ir drėkinamųjų savybių, todėl jis yra naudingas odos priežiūros produktuose.

Paskirtis ir nauda

Linum Usitatissimum Seed Extract, arba linų sėklų ekstraktas, yra vertingas komponentas kosmetikos pramonėje dėl savo maitinamųjų ir priežiūros savybių. Omega-3 riebalų rūgštys padeda išlaikyti odos drėgmės balansą ir mažina uždegiminius procesus, todėl šis ekstraktas yra naudingas sausos, pažeistos ar uždegiminės odos priežiūroje. Taip pat jis gali prisidėti prie odos elastingumo ir tvirtumo didinimo, mažinant raukšlių formavimąsi.

Saugumo informacija

Linum Usitatissimum Seed Extract, arba linų sėklų ekstraktas, yra vertinamas dėl savo maitinančių ir raminančių savybių, be dirginančio poveikio odai. Jame yra omega-3 riebalų rūgščių ir antioksidantų, kurie apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų žalos. Naudojimas kosmetikoje yra plačiai priimtinas dėl švelnumo ir suderinamumo su įvairiais odos tipais.

Moksliniai tyrimai

Linum Usitatissimum Seed Extract, arba linų sėklų ekstraktas, yra tyrinėjamas dėl jo potencialo kosmetikos pramonėje, kuris siejamas su omega-3 riebalų rūgštimis, lignanais bei polifenoliais. Tyrimai rodo, kad šis ekstraktas gali padėti mažinti uždegimą, apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, pagerinti hidrataciją ir elastingumą. Taip pat pastebėta, kad jis gali veikti kaip natūralus UV filtras ir mažinti hiperpigmentacijos atsiradimą.

Tvarumas

Linum Usitatissimum Seed Extract, arba linų sėklų ekstraktas, yra vertinamas dėl tvarumo, nes linai yra laikomi ekologiškai palankiu augalu. Jų auginimas mažina neigiamą poveikį aplinkai, o perdirbimo procese dažniausiai naudojamas energijos taupymo metodas. Dėl šių priežasčių, linų sėklų ekstraktas yra laikomas tvariomis žaliavomis kosmetikos pramonėje.

Reguliavimas

Linum Usitatissimum Seed Extract, arba linų sėklų ekstraktas, yra reguliuojamas pagal Bendrąją kosmetikos produktų reglamentą (EC) Nr. 1223/2009. Nors nėra specifinių apribojimų ar maksimalių koncentracijų, privaloma užtikrinti jo saugumą vartotojams. Linų sėklų ekstraktas turi būti deklaruotas INCI sąraše, kuris yra naudojamas visoje ES.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa