Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Litsea Cubeba Fruit Oil | May Chang Oil | Litsea Cubeba vaisių aliejus

Kategorija

Kvapai

Šaltinis

Litseos Kubebos vaisių aliejus, arba Meichango aliejus, gaunamas iš Rytų Azijoje augančio Litseos Kubebos medžio vaisių. Išgavimo procesas apima mažų, pipirų pavidalo vaisių garų distiliaciją, kurios rezultate gaunamas šviesiai geltonas eterinis aliejus su gaiviu, citriniu aromatu. Pagrindinės aliejaus cheminės sudedamosios dalys yra citralas, limonenas ir geraniolis, suteikiančios jam antimikrobines ir antioksidacines savybes. Dėl savo sutraukiančio ir odos pusiausvyrą atkuriančio poveikio, aliejus dažnai naudojamas odos priežiūros produktuose. Gamybos procese atrenkami tik prinokę vaisiai, kurie vėliau sutrinami ir išspaudžiami, kad būtų išgautas eterinis aliejus. Tada aliejus atskiriamas nuo vandens ir kitų priemaišų distiliacijos būdu, dėl ko gaunamas grynas ir stiprus ingredientas kosmetikos formulėms.

Paskirtis ir nauda

Litsea Cubeba Fruit Oil, kilęs iš Pietryčių Azijos, yra vertinamas dėl savo antibakterinių ir priešuždegiminių savybių, kurios padeda kovoti su odos infekcijomis ir mažina uždegimus. Šis eterinis aliejus pasižymi stipriu, gaiviu citrinos aromatu, kuris naudojamas kosmetikoje ne tik dėl malonaus kvapo, bet ir dėl jo gebėjimo reguliuoti riebalų išsiskyrimą odos porose, todėl yra ypač tinkamas riebios ar probleminės odos priežiūros produktuose. Be to, Litsea Cubeba aliejuje esantys komponentai gali padėti stabilizuoti odos pH lygį ir būti naudojami kaip natūralūs konservantai, prailginantys kosmetikos produktų tinkamumo naudoti laiką.

Saugumo informacija

Litsea cubeba vaisių aliejus, naudojamas kosmetikoje dėl savo aromaterapinių savybių ir kaip odos kondicionierius, gali sukelti odos dirginimą kai kuriems žmonėms, ypač turintiems jautrią odą ar alergijas. Nors jis laikomas saugiu naudoti kaip kosmetikos ingredientas esant mažoms koncentracijoms, svarbu atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant produktus, kuriuose yra šio aliejaus, ypač jei asmuo yra linkęs į kontaktinį dermatitą. Be to, Litsea cubeba aliejus turi būti tinkamai išgrynintas ir naudojamas nustatytose dozėse, kad būtų išvengta fototoksiškumo – odos pažeidimo, kuris gali atsirasti dėl aliejaus sąveikos su UV spinduliais. Taip pat verta paminėti, kad šio aliejaus naudojimas kosmetikoje yra reglamentuotas atitinkamų reguliavimo institucijų, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą.

Moksliniai tyrimai

Litsea cubeba vaisių aliejus, žinomas dėl savo gaivaus, citrinos aromato, yra dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje kaip natūralus eterinis aliejus, turintis antimikrobines ir priešuždegimines savybes. Moksliniai tyrimai patvirtina, kad šis aliejus turi didelį citralio kiekį, kuris suteikia jam ne tik charakteringą kvapą, bet ir veiksmingas odos priežiūros savybes. Pavyzdžiui, 2017 m. Kinijoje atlikto tyrimo duomenimis, Litsea cubeba vaisių aliejus demonstravo stiprų antimikrobinį poveikį prieš Staphylococcus aureus ir Escherichia coli bakterijas, kurios gali sukelti odos infekcijas. Be to, atliekant in vitro tyrimus nustatyta, kad šis aliejus gali efektyviai mažinti uždegimą ir odos paraudimą, o tai rodo jo potencialą kaip ingrediento, kuris gali padėti gydyti įvairias odos būkles, įskaitant aknę ir ekzemą. Tačiau verta paminėti, kad nors Litsea cubeba vaisių aliejus gali būti naudingas odos priežiūrai, būtina atidžiai stebėti jo koncentraciją produktuose ir individualią odos reakciją, kad būtų išvengta galimų alerginių reakcijų.

Tvarumas

Litsea cubeba, dar vadinama „kinų pipirų“ aliejumi, yra gaminamas iš mažų, citrusinių vaisių, kurie auga Pietryčių Azijoje. Nors šio augalo aliejus yra vertinamas dėl savo raminančio poveikio ir dažnai naudojamas aromaterapijoje bei kosmetikoje, svarbu atkreipti dėmesį į tvarumo aspektus. Litsea cubeba vaisių aliejaus išgavimas ir apdorojimas turėtų būti atliekami atsakingai, siekiant išvengti neigiamo poveikio aplinkai. Tvarumo užtikrinimas apima etišką žaliavų rinkimą, tvarų augalų auginimą bei atsakingą vandens ir kitų išteklių naudojimą perdirbimo proceso metu. Svarbu, kad šis procesas būtų vykdomas laikantis aukštų aplinkosaugos standartų ir tausojant gamtines buveines, kad nebūtų trukdoma vietinių ekosistemų pusiausvyrai. Taip pat, tvarus Litsea cubeba vaisių aliejaus gamybos procesas reikalauja, kad būtų užkertamas kelias žemės naikinimui ir miškų kirtimui, kas gali turėti ilgalaikes pasekmes tiek biologinei įvairovei, tiek klimato kaitai.

Reguliavimas

Litsea Cubeba Fruit Oil, dar žinomas kaip majantano eterinis aliejus, yra reguliuojamas Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų teisės aktuose, kurie nustato griežtus reikalavimus dėl kosmetikos produktų saugumo. Pagal ES Reglamentą (EC) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų, visi kosmetikos produktų ingredientai, įskaitant Litsea Cubeba Fruit Oil, turi būti įtraukti į kosmetikos produktų sudėtį ir privalo atitikti nustatytus mikrobiologinius ir toksikologinius kriterijus. Tačiau šis reglamentas nesudaro konkrečių ribojimų Litsea Cubeba Fruit Oil naudojimo koncentracijai, jei tik šis aliejus nepatenka į draudžiamų ar ribojamų medžiagų sąrašus, kuriuos taip pat reglamentuoja minėtas dokumentas. Kitose rinkose, tokiuose regionuose kaip JAV ar Azija, gali būti skirtingi reguliavimo reikalavimai, todėl gamintojams, eksportuojantiems produktus su Litsea Cubeba Fruit Oil, svarbu atitikti kiekvienos šalies ar regiono nustatytus teisės aktus. Dėl to, kad šis aliejus yra natūralus komponentas, jis taip pat gali būti vertinamas atsižvelgiant į galimą alergenų buvimą, ypač Europos Sąjungoje, kur yra nustatyti aiškūs ženklinimo reikalavimai dėl alergenų kosmetikoje.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa