Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Lonicera Japonica Flower Extract | Japanese Honeysuckle Flower Extract | Japoninis žiogelis žiedų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Lonicera japonica gėlių ekstraktas, arba japoninės sausmedžio gėlių ekstraktas, gaunamas iš Lonicera japonica augalo gėlių. Ekstrahavimo metu gėlės maceruojamos vandens ir alkoholio mišinyje, siekiant išgauti pageidaujamus fitocheminius junginius. Toliau šie junginiai yra tobulinami per procesus kaip filtravimas ir distiliacija, izoliuojant aktyvius ingredientus. Ekstrakte yra flavonoidų, saponinų ir organinių rūgščių, kurios suteikia antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių. Tai paaiškina jo dažną naudojimą odos priežiūros produktuose.

Paskirtis ir nauda

Lonicera Japonica Flower Extract, arba japoninės sausmedžio žiedų ekstraktas, vertinamas dėl antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir sulėtinti senėjimą. Taip pat jis pasižymi uždegimą mažinančiomis bei raminančiomis savybėmis, todėl tinka jautriai ar uždegimą linkusiai odai. Be to, gali veikti kaip natūralus konservantas dėl antimikrobinių savybių, pagerinant produktų saugumą.

Saugumo informacija

Lonicera Japonica Flower Extract plačiai vertinamas kosmetikos pramonėje dėl priešuždegiminių ir antiseptinių savybių. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad jis yra švelnus odai ir retai sukelia alergijas, todėl tinka jautriai odai. Nors trūksta mokslinių tyrimų, esami duomenys leidžia teigti, kad jis yra saugus daugumai vartotojų. Taip pat suteikia antioksidacines savybes, apsaugančias odą nuo laisvųjų radikalų.

Moksliniai tyrimai

Lonicera japonica gėlių ekstraktas plačiai naudojamas dėl priešuždegiminių, antimikrobinių ir antioksidacinių savybių. Tyrimai rodo, kad jis neutralizuoja laisvuosius radikalus, apsaugodamas odą nuo oksidacinio streso. Bioaktyvūs junginiai, tokie kaip flavonoidai ir saponinai, demonstruoja antimikrobinę veiklą, mažindami odos uždegimus ir aknės sukėlėjų augimą. Tyrimai patvirtina, kad šis ekstraktas naudingas odos priežiūros produktuose.

Tvarumas

Lonicera Japonica žiedų ekstraktas vertinamas dėl antioksidacinių savybių, tačiau tvarumo aspektas svarbus dėl jo išgavimo ir apdorojimo proceso poveikio aplinkai. Augalas auginamas specialiose plantacijose, siekiant kontroliuoti jo augimą ir išvengti invazinio plitimo. Reikia taikyti švarias ir efektyvias technologijas, sumažinant cheminių medžiagų naudojimą ir atliekų susidarymą, taip pat užtikrinant mažesnį energijos suvartojimą.

Reguliavimas

Lonicera Japonica Flower Extract naudojamas kosmetikos pramonėje dėl priešuždegiminių ir antiseptinių savybių, reguliuojamas Europos Sąjungos kosmetikos produktų direktyva. Svarbu laikytis bendrųjų saugos reikalavimų. Kitose rinkose reguliavimas gali skirtis, todėl gamintojai privalo vadovautis vietinėmis teisės normomis, užtikrinant produktų saugumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa