Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Melia Azadirachta Leaf Extract | Neem Leaf Extract | Neem lapų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Melia Azadirachta Leaf Extract šaltinis yra Azadirachta indica, arba paprastai vadinama neem medžiu. Ekstrahavimo procesas prasideda nuo džiovinimo ir smulkinto lapų, kurie tada yra sumaišomi su tam tikrais tirpikliais, tokiu kaip etanolis ar vanduo. Mišinio ekstrakcija gali būti atliekama naudojant įvairias technologijas, įskaitant ultragarsą arba mikrobangų šildymą. Toliau, gautas ekstraktas yra filtruojamas ir koncentruojamas, siekiant išgauti galutinį produktą su aukštu veikliųjų medžiagų kiekiu. Cheminiai procesai, tokie kaip chromatografija arba distiliavimas, gali būti taikomi siekiant išskirti norimus junginius iš ekstrakto. Šie sudėtingi gamybos žingsniai užtikrina aukštą kokybę ir veiksmingumą Melia Azadirachta Leaf Extract kosmetikos produktuose.

Paskirtis ir nauda

Melia Azadirachta lapų ekstraktas, dar žinomas kaip neemų lapų ekstraktas, yra vertinamas dėl savo priešuždegiminių, antimikrobinių savybių ir antioksidantų, kurie apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų žalos bei gali padėti mažinti riebalinių liaukų veiklą. Šis ekstraktas yra naudingas riebios odos priežiūroje ir gali padėti išlaikyti odos drėgmės balansą.

Saugumo informacija

Melia Azadirachta lapų ekstraktas, žinomas kaip nimų lapų ekstraktas, yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo antibakterinių ir priešuždegiminių savybių. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad šis ekstraktas neturi dirginančio poveikio odai, todėl jis tinka net jautrios odos produktams. Tačiau gali sukelti alergines reakcijas pavieniais atvejais, todėl rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš pradedant naudoti produktus, kuriuose yra šio ekstrakto. Saugumas ir efektyvumas priklauso nuo jo šaltinio, apdirbimo būdo ir koncentracijos galutiniame produkte.

Moksliniai tyrimai

Melia Azadirachta lapų ekstraktas, plačiau žinomas kaip nimmedžio lapų ekstraktas, yra vertinamas dėl savo priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių, kurios buvo išsamiai ištirtos moksliniuose tyrimuose. Tyrimai parodė, kad šis ekstraktas gali moduliuoti uždegimo mediatorius odos ląstelėse, mažindamas uždegiminę reakciją. Be to, antioksidacinės savybės apsaugo odos ląsteles nuo oksidacinio streso. Dėl šių savybių Melia Azadirachta lapų ekstraktas yra vertingas ingredientas formuliuojant kosmetiką.

Tvarumas

Neemo medžiai yra gimtoji Pietų Azijos flora, todėl tvaraus žaliavų ūkio praktikos, pvz., sertifikuoto neinvazinio derliaus nuėmimo ir ekologinio žemės ūkio, taikymas yra būtinas, kad ne būtų pakenkta vietiniam biologiniam įvairiškumui. Perdirbimo metu būtina taikyti aplinką tausojančias technologijas, mažinant chemikalų naudojimą ir atliekų susidarymą, užtikrinant, kad galutinis produktas būtų biologiškai skaidus. Melia Azadirachta lapų ekstrakto panaudojimas kosmetikoje gali būti ne tik odai naudingas, bet ir aplinkai nežalingas.

Reguliavimas

Melia Azadirachta lapų ekstraktas yra žinomas dėl savo antimikrobinių ir priešuždegiminių savybių, todėl gali būti naudojamas įvairiose odos priežiūros formulėse. Tiek Europos Sąjungoje, tiek kitose rinkose, Melia Azadirachta lapų ekstrakto naudojimas turi atitikti tam tikrus saugumo kriterijus, o jo kiekis produktuose turi būti nustatytas remiantis moksliniais tyrimais. Bet kuris ingredientas, įtrauktas į kosmetikos sudėtį, turi būti įvertintas dėl jo saugumo.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa