Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Opuntia Ficus-Indica Extract | English name: Prickly Pear Extract | Opuntija Fikusų-Indijos ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Opuntia Ficus-Indica ekstraktas gaunamas iš figmedžio kaktuso, kuris yra kilęs iš Meksikos, tačiau šiuo metu auginamas ir kitose šiltose šalyse. Ekstraktas išgaunamas iš augalo sultų, kurios yra turtingos polisacharidais, vitaminų ir mineralų kompleksu. Ekstrakcijos procesas prasideda nuo augalo lapų arba vadinamųjų “padų” šalto spaudimo, kuris leidžia išsaugoti biologiškai aktyvias medžiagas. Toliau sultys filtruojamos ir koncentruojamos naudojant vakuumines arba šalto garinimo technologijas, siekiant išgauti maksimalų biologiškai aktyvių junginių kiekį. Šis metodas užtikrina, kad ekstraktas išliktų kuo natūralesnis ir efektyvesnis.

Paskirtis ir nauda

Opuntia Ficus-Indica ekstraktas kosmetikoje naudojamas dėl savo hidratacinių ir antioksidacinių savybių. Jis yra ypač vertinamas dėl gebėjimo efektyviai drėkinti odą, nes sudėtyje esantys polisacharidai sugeba pritraukti ir sulaikyti drėgmę odoje. Be to, ekstrakte esantys antioksidantai, tokie kaip vitaminas E ir betalainai, padeda apsaugoti odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalos ir taip prisideda prie odos senėjimo sulėtėjimo.

Saugumo informacija

Opuntia Ficus-Indica ekstraktas laikomas saugiu kosmetikos ingredientu. Jis yra gerai toleruojamas net ir jautrios odos vartotojų, o alerginių reakcijų atvejai yra labai reti. Vis dėlto, kaip ir bet kuris kitas kosmetikos ingredientas, prieš naudojant produktus, kurių sudėtyje yra šio ekstrakto, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą, ypač asmenims, turintiems polinkį į alergijas.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai parodė, kad Opuntia Ficus-Indica ekstraktas turi stiprias antioksidacines savybes, kurios yra susijusios su jo sudėtyje esančiais flavonoidais ir fenoliniais junginiais. Tyrimai taip pat atskleidė, kad šis ekstraktas gali padėti sumažinti uždegiminius procesus odoje, dėl ko jis yra naudojamas produktuose, skirtuose odos raminti ir atkurti.

Tvarumas

Opuntia Ficus-Indica auginimas yra laikomas tvariu, nes kaktusai yra atsparūs sausrai ir neprašo intensyvios priežiūros ar didelių vandens kiekių. Be to, kaktusų auginimas gali prisidėti prie dirvožemio erozijos mažinimo ir biologinės įvairovės išsaugojimo sausose regionuose. Dėl šių priežasčių Opuntia Ficus-Indica ekstraktas yra vertinamas ne tik dėl kosmetinių savybių, bet ir dėl ekologinio pėdsako mažinimo.

Reguliavimas

Opuntia Ficus-Indica ekstraktas yra reguliuojamas pagal tarptautinius kosmetikos ingredientų standartus, kurie užtikrina jo kokybę ir saugumą. Europos Sąjungoje šis ingredientas turi atitikti ES kosmetikos direktyvos reikalavimus, o JAV – FDA (Maisto ir vaistų administracijos) nustatytus standartus. Šie reglamentai garantuoja, kad ekstraktas, naudojamas kosmetikos produktuose, yra griežtai kontroliuojamas ir atitinka visus saugumo kriterijus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa