Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Palmitoyl Tetrapeptide-7 | Palmitoyl Tetrapeptide-7 | Palmitoil Tetrapeptidas-7

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Palmitoyl Tetrapeptide-7 yra sintetinis peptidas, kuris gaminamas laboratorinėmis sąlygomis naudojant cheminį sintezės procesą. Šis ingredientas yra sukurtas iš keturių aminorūgščių grandinės, įskaitant palmito rūgštį. Pagrindiniai šio peptido šaltiniai yra aminorūgštys, kurios yra išgautos iš natūralių šaltinių, tokių kaip sojos baltymai arba žuvų kaulai. Cheminis procesas, kurį naudojant yra sukuriamas Palmitoyl Tetrapeptide-7, apima aminorūgščių grandinės sujungimą su palmito rūgštimi, siekiant padidinti ingrediento stabilumą ir biologinį prieinamumą odai. Šis sintetinis peptidas yra plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo gebėjimo pagerinti odos elastingumą ir sumažinti raukšles.

Paskirtis ir nauda

Palmitoyl Tetrapeptide-7 yra sintetinis peptidas, kuris naudojamas dermatologijoje siekiant mažinti uždegiminį procesą ir skatinti odos atsinaujinimą. Šis ingredientas veikia moduliuodamas citokinus – medžiagas, kurios yra atsakingos už uždegiminius procesus organizme, todėl jis dažnai įtraukiamas į anti-aging kosmetikos gaminius. Palmitoyl Tetrapeptide-7 padeda sumažinti odos paraudimą, patinimą ir uždegiminį atsaką, kuris gali atsirasti dėl aplinkos veiksnių, tokių kaip UV spinduliai ar tarša. Be to, šis peptidas gali pagerinti odos elastingumą ir struktūrą, skatindamas kolageno sintezę ir stiprindamas odos barjerą, kas ilgainiui mažina raukšlių atsiradimą ir pagerina odos išvaizdą.

Saugumo informacija

Palmitoyl Tetrapeptide-7 yra odos priežiūros ingredientas, kuris yra žinomas dėl savo uždegimą mažinančių ir odos atsinaujinimą skatinančių savybių, tačiau jo saugumas yra svarbus vartotojų ir mokslininkų dėmesio objektas. Mokslinių tyrimų duomenys rodo, kad Palmitoyl Tetrapeptide-7 yra saugus naudoti kosmetikoje kaip odos priežiūros komponentą. Dermatologiniai testai patvirtina, kad šis tetrapeptidas neturi žalingo poveikio odos barjerui, nesukelia alerginių reakcijų ar dirginimo, net esant ilgalaikiam naudojimui. Be to, Europos Kosmetikos, Toiletries ir Parfumerijos Asociacijos (Cosmetics Europe) saugos vertinimo ataskaitos teigia, kad Palmitoyl Tetrapeptide-7 yra leistinas kosmetikos produktų sudėtyje ir jo koncentracija yra nustatyta atsižvelgiant į galimą naudojimo dažnumą ir kontaktą su oda, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą.

Moksliniai tyrimai

Palmitoyl Tetrapeptide-7 yra sintetinis peptidas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl jo priešuždegiminių ir odos senėjimą lėtinančių savybių. Moksliniai tyrimai parodė, kad šis tetrapeptidas gali moduliuoti uždegiminius procesus odos ląstelėse ir sumažinti uždegimo sukeltą kolageno ir kitų struktūrinių baltymų skilimą. Tai ypač svarbu odos senėjimo kontekste, nes uždegimas yra vienas iš pagrindinių mechanizmų, skatinančių raukšlių atsiradimą ir odos elastingumo praradimą. Be to, kai kurie tyrimai rodo, kad Palmitoyl Tetrapeptide-7 gali stimuliuoti hialurono rūgšties ir kolageno gamybą, kurie yra būtini odos drėgmės palaikymui ir tvirtumui. Dėl šių priežasčių šis ingredientas tapo populiarus įvairiuose anti-aging produktuose, o jo veiksmingumą patvirtina klinikiniai tyrimai, atlikti laikantis griežtų mokslinių standartų.

Tvarumas

Palmitoyl Tetrapeptide-7, naudojamas kosmetikos pramonėje kaip odos senėjimą stabdantis komponentas, kelia tam tikrų tvarumo iššūkių, susijusių su jo gamybos procesu. Šio tetrapeptido sudėtyje esantis palmių aliejus dažnai yra išgaunamas iš plantacijų, kurios gali būti įkurtos naikinant tropinius miškus, taip mažinant biologinę įvairovę ir prisidedant prie miškų nykimo bei klimato kaitos. Be to, palmių aliejaus rafinavimas ir peptidų sintezės procesai reikalauja energijos ir chemikalų, kurie gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, jei nėra tinkamai valdomi. Svarbu, kad Palmitoyl Tetrapeptide-7 gamintojai įgyvendintų tvarumo strategijas, tokius kaip sertifikuotas tvarus palmių aliejus ir atsakingos cheminių medžiagų tvarkymo praktikos, siekiant sumažinti šio ingrediento gamybos poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Palmitoil tetrapeptidas-7 yra sintetinis peptidas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl jo anti-uždegiminių ir odos atstatymo savybių, o jo naudojimas reglamentuojamas Europos Sąjungos kosmetikos reglamentu (EC) Nr. 1223/2009, kuris nustato griežtus reikalavimus visoms kosmetikos produktų sudedamosioms dalims, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą. Nors šis reglamentas tiesiogiai nenustato maksimalių leistinų palmitoil tetrapeptido-7 koncentracijų, jis įpareigoja gamintojus atlikti saugumo įvertinimą prieš pateikiant produktą rinkai, o tai apima toksikologinius tyrimus ir ingredientų koncentracijos nustatymą, atsižvelgiant į galimą toksinį poveikį vartotojams. Be to, kitose rinkose, tokiose kaip JAV, kosmetikos ingredientų reguliavimas yra mažiau griežtas, tačiau gamintojai vis tiek turi laikytis Federalinės maisto, vaistų ir kosmetikos įstatymo (FD&C Act) ir atsakingai deklaruoti ingredientų saugumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa