Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Phoenix Dactylifera (Date) Fruit Extract | Date Fruit Extract | Fenikso Daktilifera (Datulio) vaisių ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Phoenix Dactylifera (datulių) vaisių ekstraktas gaunamas iš datulių vaisių, kurie yra džiovinti arba švieži. Ekstrakcijos procesas prasideda nuo vaisių rinkimo ir jų paruošimo. Vaisiai yra kruopščiai nuplaunami, o po to atliekama ekstrakcija, naudojant tirpiklius arba vandenį, siekiant išgauti veikliąsias medžiagas. Cheminis sudėtis yra kompleksiška, įskaitant cukrus, amino rūgštis, vitaminus ir mineralus, kurie yra svarbūs odos priežiūrai. Šis ekstraktas dažnai naudojamas dėl savo hidratuojančių ir antioksidacinių savybių.

Paskirtis ir nauda

Phoenix Dactylifera (datulių) vaisių ekstraktas kosmetikoje naudojamas dėl savo gebėjimo drėkinti odą ir suteikti jai elastingumo. Dėl savo sudėtyje esančių natūralių cukrų, ekstraktas padeda išlaikyti odos drėgmės balansą, o tai yra ypač svarbu sausos ar brandžios odos priežiūrai. Be to, jame esantys antioksidantai padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos, taip prisidedant prie odos senėjimo sulėtėjimo.

Saugumo informacija

Phoenix Dactylifera (datulių) vaisių ekstraktas laikomas saugiu kosmetikos ingredientu. Jis yra gerai toleruojamas įvairių odos tipų, įskaitant jautrią odą. Retkarčiais gali sukelti alergines reakcijas, ypač asmenims, jautriems atskiriems vaisių komponentams. Vis dėlto, atliekant produktų formulavimą, būtina atsižvelgti į koncentracijos lygius, kad būtų išvengta galimų odos dirginimų.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai apie Phoenix Dactylifera (datulių) vaisių ekstraktą parodė, kad jis efektyviai prisideda prie odos drėkinimo ir antioksidacinės apsaugos. Tyrimai, atlikti in vitro ir in vivo sąlygomis, patvirtino, kad ekstraktas padeda sumažinti odos sausumą ir pagerina odos barjerinę funkciją. Be to, buvo nustatyta, kad ekstraktas turi antioksidacinių savybių, kurios padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus ir taip mažina odos senėjimo požymius.

Tvarumas

Phoenix Dactylifera (datulių) vaisių ekstrakto gamyba yra vertinama kaip palyginti tvari, nes datulės yra lengvai atsinaujinantis išteklius. Datulių medžiai yra atsparūs sausroms ir gali augti net ir nepalankiose aplinkos sąlygose, todėl jų auginimas nereikalauja intensyvios žemės ūkio chemikalų naudojimo. Tačiau tvarumo lygis gali skirtis priklausomai nuo konkrečių auginimo ir ekstrakcijos metodų.

Reguliavimas

Phoenix Dactylifera (datulių) vaisių ekstraktas yra reguliuojamas pagal tarptautinius ir nacionalinius kosmetikos ingredientų standartus. Europos Sąjungoje jis turi atitikti ES kosmetikos direktyvos reikalavimus, kurie užtikrina produkto saugumą ir efektyvumą. JAV, šis ingredientas turi būti įtrauktas į kosmetikos ingredientų sąrašą, kurį tvarko Maisto ir vaistų administracija (FDA), ir turi atitikti nustatytus saugumo kriterijus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa