Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Pinus Sylvestris Leaf Extract | Scots Pine Leaf Extract | Pušies spyglių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Pinus Sylvestris Leaf Extract gaunamas iš pušies (Pinus sylvestris) lapų distiliavimo būdu. Proceso metu lapai yra susmulkinti ir sumaišyti su vandeniu, o tada išgarinami, kad būtų išgautas aliejus. Šis aliejus yra turtingas antioksidantais ir kitomis naudingomis medžiagomis, kurios suteikia odai daugybę privalumų. Cheminis procesas, kurį patiria Pinus Sylvestris Leaf Extract ekstraktas, yra sudėtingas ir reikalauja griežto kontrolės proceso, kad būtų išlaikytos visos savybės ir naudingos medžiagos.

Paskirtis ir nauda

Pinus Sylvestris Leaf Extract naudojamas odos priežiūros produktuose dėl savo antiseptinių, priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių. Šis ekstraktas padeda kovoti su laisvaisiais radikalais, lėtinančiais odos senėjimo procesus, taip pat gali sumažinti odos paraudimą ir uždegimą. Be to, jis gali stiprinti odos barjerą ir pagerinti jos atsparumą neigiamiems išorės veiksniams, pavyzdžiui, užterštumui ar šaltam klimatui. Dėl savo aromaterapinių savybių jis taip pat naudojamas kosmetikoje kaip kvapo komponentas, suteikiantis produktams gaivų, miško aromatą.

Saugumo informacija

Pinus Sylvestris Leaf Extract yra žinomas dėl savo antimikrobinių ir antioksidacinių savybių, kurios gali padėti apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų ir užkirsti kelią odos uždegimui. Tačiau jo saugumas priklauso nuo koncentracijos ir produkto, kuriame jis naudojamas, formulės. Atlikti tyrimai rodo, kad šis ekstraktas yra saugus naudoti kosmetikoje esant įprastoms koncentracijoms ir tinkamai naudojamas nekelia dirginimo ar alerginių reakcijų rizikos daugumai žmonių.

Moksliniai tyrimai

Pinus Sylvestris Leaf Extract vertinamas moksliniuose tyrimuose dėl savo antioksidacinių, antimikrobinių ir priešuždegiminių savybių, kurios suteikia apsaugą odai prieš laisvuosius radikalus ir aplinkos stresą. Šis ekstraktas taip pat gali padėti stiprinti odos barjerą ir švelninti uždegimines odos būklę. Nors šių savybių potencialas yra žinomas, tolesni moksliniai tyrimai yra reikalingi siekiant išsamiau ištirti šio augalų ekstrakto veiksmingumą ir saugumą kosmetikoje.

Tvarumas

Pinus Sylvestris Leaf Extract yra vertinamas dėl savo antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių kosmetikoje, tačiau jo tvarumas priklauso nuo atsakingo žaliavų surinkimo ir apdorojimo proceso. Tvarus miškininkystės valdymas ir švelnūs ekstrahavimo metodai leidžia išgauti ekstraktą mažiau teršiant aplinką ir išsaugant aktyviųjų medžiagų savybes. Perdirbimo metu taip pat svarbu taikyti atliekų mažinimo ir perdirbimo principus, siekiant sumažinti gamybos poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Pinus Sylvestris Leaf Extract, reguliavimas yra griežtas ir vadovaujasi Kosmetikos reglamentu (EC) Nr. 1223/2009. Nors šis ekstraktas yra žinomas dėl savo antiseptinių ir priešuždegiminių savybių, jo saugumas priklauso nuo koncentracijos ir produkto formulės. Reglamentas taip pat reikalauja, kad visi kosmetikos produktai būtų vertinami dėl saugumo prieš patekdami į rinką, o šis vertinimas turi būti atliktas kvalifikuotų specialistų. Konkrečios leistinos Pinus Sylvestris Leaf Extract koncentracijos nėra nurodytos reglamentuose, todėl jo naudojimo apribojimai gali būti nustatomi atsižvelgiant į atlikto saugumo vertinimo rezultatus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa