Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Polyhydroxystearic Acid | Polyhydroxystearic Acid | Polihidroksistearino rūgštis

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Polyhydroxystearic rūgštis yra sintetinis ingredientas, kuris dažniausiai gaunamas iš hidroksintos stearino rūgšties, kuri savo ruožtu yra išgauta iš augalinių aliejų, tokių kaip sojų aliejus ar palmių aliejus. Cheminis jos sintezės procesas apima stearino rūgšties molekulių modifikavimą, įvedant hidroksilines grupes į riebalų rūgšties grandines. Šis procesas reikalauja tikslios temperatūros ir pH kontrolės, kad būtų užtikrintas norimas hidroksilinimo lygis ir produktų kokybė. Dėl savo polimerinės struktūros polyhydroxystearic rūgštis yra stabilus ingredientas, kuris efektyviai naudojamas kosmetikos pramonėje.

Paskirtis ir nauda

Polyhydroxystearic rūgštis kosmetikoje dažniausiai naudojama kaip emulsiklis ir dispersantas. Ji padeda stabilizuoti ir homogenizuoti kosmetikos produktų sudėtį, ypač naudinga formuluojant produktus su nevandeniniais komponentais, pavyzdžiui, makiažo pagrindus ar saulės apsaugos kremus. Dėl savo gebėjimo adsorbuotis ant pigmentų ir kitų nevandeninių dalelių paviršių, polyhydroxystearic rūgštis užtikrina tolygų ir ilgalaikį produktų paskirstymą ant odos.

Saugumo informacija

Polyhydroxystearic rūgštis yra laikoma saugiu ingredientu kosmetikos produktuose, kaip patvirtina kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo organizacijos. Ji neturi žinomų alerginių ar dirginančių savybių ir yra leidžiama naudoti tarptautiniu mastu pagal galiojančius kosmetikos produktų saugumo standartus. Tačiau, kaip ir visi kosmetikos ingredientai, rekomenduojama atidžiai stebėti individualią odos reakciją.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai apie polyhydroxystearic rūgštį dažniausiai sutelkia dėmesį į jos efektyvumą ir stabilumą kosmetikos formulėse. Tyrimai parodė, kad ši rūgštis efektyviai padeda išlaikyti emulsijų stabilumą ir pagerina aktyviųjų ingredientų absorbciją odoje. Be to, yra atlikti tyrimai, kurie analizuoja jos sąveiką su kitais kosmetikos komponentais, siekiant optimizuoti galutinio produkto savybes.

Tvarumas

Nors polyhydroxystearic rūgštis yra išgaunama iš atsinaujinančių šaltinių, tvarumo aspektas vis dar yra svarbus vertinant jos gamybos poveikį aplinkai. Pramonė stengiasi optimizuoti gamybos procesus, mažinant energijos suvartojimą ir atliekų kiekį. Taip pat yra svarstomi alternatyvūs metodai, kurie galėtų sumažinti priklausomybę nuo augalinių aliejų, tačiau šiuo metu polyhydroxystearic rūgštis laikoma palyginti tvari kosmetikos ingredientų kategorijoje.

Reguliavimas

Polyhydroxystearic rūgštis yra reguliuojama pagal Europos Sąjungos kosmetikos direktyvas ir JAV Maisto ir vaistų administracijos (FDA) nustatytus standartus. Šie reglamentai užtikrina, kad naudojama rūgštis atitiktų nustatytus saugumo ir kokybės reikalavimus. Produktai, kuriuose yra šis ingredientas, privalo būti ženklinti atitinkamai, nurodant visus sudedamosios dalies pavadinimus ir koncentracijas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa