Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Polyquaternium-7 | Polyquaternium-7 | Polikvaterniumas-7

Kategorija

Tirštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Polikvaternium-7 yra gaminamas iš kvaternizuotų amonijavimo junginių, kurie yra sintetiniai polimerai. Proceso pradžioje yra naudojami monomeroi, tokie kaip dialil dimetil amonija chloridas ir akrilamidas, kurie yra reaguojami, siekiant sukurti polimerinę struktūrą. Toliau, gaunamas polikvaternium-7 yra išgryninamas ir valomas, siekiant pašalinti bet kokią likusią nešvarumą ar nepritampantį produktą. Šis technologinis procesas užtikrina, kad galutinis produktas būtų aukštos kokybės ir tinkamas naudoti kosmetikos gamyboje.

Paskirtis ir nauda

Polyquaternium-7 – tai sintetinis polimeras, plačiai naudojamas kaip kondicionuojanti medžiaga kosmetikoje, ypač plaukų priežiūros produktuose, tokiose kaip šampūnai ir kondicionieriai. Dėl savo teigiamo krūvio, jis pritraukia ir adsorbuoja neigiamai įelektrintus plaukų paviršiaus keratiną, sudarydamas apsauginį sluoksnį, kuris lygina plaukų kutikulę, sumažina elektrostatinį krūvį ir pagerina plaukų drėkinimą. Tai padeda palengvinti šukuosenos formavimą, mažina plaukų sukimąsi ir suteikia jiems švelnumo bei blizgesio. Be to, Polyquaternium-7 gali padėti stabilizuoti putas kosmetikos produktuose, taip pat veikti kaip antimikrobinis agentas, prisidedant prie produkto ilgaamžiškumo.

Saugumo informacija

Polyquaternium-7 yra dažnai naudojamas kosmetikos ingredientas, turintis kondicionuojančių savybių. Remiantis Europos Sąjungos kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo komiteto (SCCS) ataskaitomis, šis polimeras laikomas saugiu naudoti kosmetikos produktuose nustatytose koncentracijose. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad Polyquaternium-7 neturi dirginančio poveikio odai, o tai reiškia, kad jis yra tinkamas naudoti net ir jautriai odai. Nors yra atvejų, kad kai kuriems asmenims gali pasireikšti alerginė reakcija, tokie atvejai yra reti ir dažniausiai susiję su asmenine netolerancija tam tikriems kosmetikos komponentams. Dėl savo teigiamų kondicionuojančių savybių ir mažo dirginimo bei alergizacijos potencialo Polyquaternium-7 yra vertinamas kaip saugus ingredientas šampūnams, prausikliams ir kitoms kosmetikos priemonėms gaminti.

Moksliniai tyrimai

Polyquaternium-7 – tai sintetinis polimeras, kuris dėl savo teigiamai įelektrintų grupių dažnai naudojamas kaip kondicionuojantis agentas kosmetikos pramonėje, ypač plaukų priežiūros produktuose. Moksliniuose tyrimuose dažniausiai akcentuojamas jo gebėjimas sumažinti statinį elektrą ir padėti išlyginti plaukų paviršių, todėl plaukai tampa lengviau šukuojami ir mažiau linkę įsivelti. Be to, Polyquaternium-7 pritraukia drėgmę, o tai suteikia plaukams švelnumo ir blizgesio. Nors šis ingredientas laikomas saugiu kosmetikos komponentu, atlikti moksliniai tyrimai siekė išsiaiškinti jo poveikį žmogaus sveikatai ir aplinkai. Pavyzdžiui, buvo tiriama, kaip Polyquaternium-7 skaidosi vandens aplinkoje ir kokia jo biologinio suyrančiojo poveikio potencialas. Taip pat buvo atliekami dermatologiniai testai, siekiant įvertinti galimą odos ir akių dirginimą. Tyrimų rezultatai rodo, kad Polyquaternium-7 yra mažai toksiškas ir paprastai gerai toleruojamas.

Tvarumas

Polyquaternium-7 yra sintetinis polimeras, kuris dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje kaip kondicionierius. Šio ingrediento gamyboje naudojami monomerai, kurių išgavimas gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, nes cheminių medžiagų išgavimo procesai dažnai reikalauja intensyvios energijos sąnaudos ir gali lemti toksiškų atliekų susidarymą. Be to, perdirbant Polyquaternium-7, gali išsiskirti pavojingi šalutiniai produktai, kurie potencialiai teršia orą ir vandenį. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad šis polimeras nėra biologiškai skaidomas, todėl jo patekimas į aplinką gali sukelti ilgalaikį poveikį. Dėl šių priežasčių Polyquaternium-7 naudojimo tvarumas yra abejotinas ir reikalauja papildomų tyrimų bei alternatyvių medžiagų, kurios būtų aplinkai draugiškesnės.

Reguliavimas

Polyquaternium-7 – tai polimeras, dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje kaip kondicionuojanti medžiaga, ypač plaukų priežiūros produktuose. Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų reguliavimas yra griežtas, ir Polyquaternium-7 naudojimas yra reguliuojamas pagal kosmetikos produktų direktyvą (EC) No 1223/2009. Nors ši medžiaga nėra išvardyta kaip draudžiama ar ribojama, gamintojai privalo užtikrinti, kad produktai atitiktų Bendrosios produkto saugos direktyvos reikalavimus. Tai reiškia, kad Polyquaternium-7 kiekiai kosmetikoje turi būti tokių koncentracijų, kurios nekelia grėsmės vartotojo sveikatai. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV, kosmetikos ingredientų reguliavimas yra mažiau griežtas, tačiau gamintojai taip pat privalo laikytis Federalinės maisto, vaistų ir kosmetikos įstatymo (FD&C Act) nustatytų saugumo standartų. Šiuo metu nėra tarptautinių ar specifinių reglamentų, nustatančių Polyquaternium-7 maksimalius leistinus kiekius kosmetikoje, tačiau pramonės standartai ir atitikimas teisės aktams yra būtini produktų saugumui užtikrinti.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa