Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Prunus Persica Fruit Extract | Peach Fruit Extract | Persikų vaisių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Prunus persica vaisių ekstraktas, dažnai vadinamas persikų ekstraktu, gaunamas iš Prunus persica medžio vaisių. Ekstrakcijos procesas apima vaisių sutrinimą, siekiant gauti skystą ekstraktą, kuris yra toliau apdorojamas įvairiais cheminiais procesais, kad būtų išskirtos veikliosios medžiagos. Šios medžiagos, kurios dažniausiai yra polifenoliai, flavonoidai ir vitaminai, prisideda prie ekstrakto antioksidacinių ir priešuždegiminių savybių. Galutinis produktas yra šių naudingų junginių koncentruota forma, paruošta naudoti kosmetikos formulėse.

Paskirtis ir nauda

Prunus Persica Fruit Extract, gaunamas iš persikų vaisių, yra vertinamas odos priežiūros produktuose dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda saugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatina ląstelių atsinaujinimą. Šis ekstraktas taip pat yra turtingas vitaminų, ypač A ir C, šaltinis, kurie prisideda prie odos elastingumo ir švytėjimo išlaikymo. Dėl savo uždegimą mažinančių savybių Prunus Persica Fruit Extract naudojamas raminamiesiems ir sudirgusios odos gydymo produktams kurti, be to, jis gali padėti reguliuoti odos riebalų išsiskyrimą, tad yra populiarus ingredientas odos priežiūros priemonėse skirtose mišriai ar riebiai odai.

Saugumo informacija

Prunus Persica vaisių ekstraktas, kosmetikos pramonėje vertinamas dėl savo odą minkštinančių ir drėkinančių savybių, yra laikomas saugiu odos priežiūros ingredientu. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad Prunus Persica ekstraktas yra švelnus ir paprastai neturi dirginančio poveikio, todėl jis tinkamas naudoti net ir jautrios odos produktuose. Nėra užfiksuota rimtų alerginių reakcijų atvejų, susijusių su šio ingrediento naudojimu. Saugumo profilis, remiantis moksliniais tyrimais, leidžia teigti, kad Prunus Persica vaisių ekstraktas yra tinkamas ingredientas įvairių odos priežiūros produktų sudėtyje.

Moksliniai tyrimai

Prunus Persica vaisių ekstraktas, dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl antioksidacinių savybių, yra kruopščiai ištirtas kaip odos priežiūros komponentas. Tyrimai parodė, kad šis ekstraktas gali padėti sumažinti uždegimą ir pagerinti odos elastingumą dėl savo gausaus vitaminų A ir C bei esminių riebalų rūgščių kiekio. Persikų ekstrakto polifenoliai veikia kaip natūralūs UV spindulių absorbuotojai, suteikdami tam tikrą saugą nuo saulės poveikio. Tyrimai taip pat atskleidė, kad Prunus Persica ekstraktas gali padėti stabilizuoti kolageno skaidulas ir taip prisidėti prie raukšlių mažinimo. Reikia atlikti tolesnes klinikines studijas siekiant patvirtinti šių teigiamų efektų reproducuojamumą ir saugumą ilgalaikėje perspektyvoje.

Tvarumas

Prunus Persica Fruit Extract, gaunamas iš persikų vaisių, yra vertinamas dėl minkštinančių ir drėkinančių savybių kosmetikoje, tačiau jo tvarumo aspektai kelia tam tikrų klausimų. Persikmedžių auginimas, iš kurio gaunamas ekstraktas, priklauso nuo intensyvaus vandens naudojimo, kuris gali turėti poveikį vietos vandens ištekliams. Be to, persikų ūkiuose taikoma cheminių pesticidų ir trąšų, kurie gali užteršti aplinką ir pakenkti biologinei įvairovei. Būtina užtikrinti atsakingą energetinių išteklių naudojimą ir šalutinių produktų valdymą perdirbimo procese. Tvarus Prunus Persica Fruit Extract gamybos modelis reikalauja integruoti atsinaujinančius energijos šaltinius, vandens taupymo technologijas ir ekologiškas ūkininkavimo praktikas.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Prunus Persica vaisių ekstraktą, naudojimą reglamentuoja Reglamentas (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų. Šis ekstraktas, gaunamas iš persikų vaisių, yra vertinamas dėl savo odą minkštinančių ir drėkinančių savybių. Specifinių apribojimų, susijusių su jo koncentracija kosmetikos produktuose, ES teisės aktai tiesiogiai nenustato. Gamintojai privalo įrodyti produkto saugumą ir atlikti toksikologinį vertinimą, atitikti tarptautinius standartus, įskaitant INCI sąrašą, bei deklaruoti jo naudojimą ant produkto etiketės. Kitose rinkose gali būti taikomi nacionaliniai reglamentai, kurie gali skirtis nuo ES nustatytų reikalavimų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa