Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Rosa Gallica Flower Extract | Rose Extract | Geltonųjų rožių gėlių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Rosa Gallica Flower Extract yra gautas iš Prancūzijos rožių (Rosa gallica) žiedų, kurie yra rinkiami rankomis siekiant išlaikyti aukštą kokybę. Ekstrahavimo procesas prasideda džiovinimu, kad būtų sumažintas vandens kiekis ir išlaikytos aktyvių medžiagų koncentracijos. Toliau gėlių žiedai yra perdirbami į miltelius, kurie yra tiriami tam tikru tirpikliu, siekiant išgauti veikliąsias medžiagas. Šis ekstrahavimo procesas reikalauja specialių įrangos ir žinių, kad būtų išlaikytos gėlių savybės ir naudingosios medžiagos.

Paskirtis ir nauda

Rosa Gallica Flower Extract vertinamas dėl savo priešuždegiminių, odą raminančių ir antioksidacinių savybių, kurios yra naudingos odos priežiūros produktuose skirtuose jautriai ar sudirgusiai odai. Šis ekstraktas taip pat prisideda prie odos drėgmės balanso palaikymo, stiprina odos barjerą ir gali pagerinti kosmetikos produkto kvapą, suteikdamas subtilų rožių aromatą.

Saugumo informacija

Rosa Gallica Flower Extract, naudojamas kosmetikoje, yra vertinamas dėl savo priešuždegiminių ir odą raminančių savybių, o jo saugumas odai yra įvertintas kaip aukštas. Dermatologiniai tyrimai parodė, kad šis ekstraktas gali padėti sumažinti odos paraudimą ir jautrumą, todėl jis laikomas saugiu net ilgalaikio vartojimo atveju. Tačiau visada rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant, kad būtų išvengta galimų alerginių reakcijų.

Moksliniai tyrimai

Rosa Gallica Flower Extract vertinamas moksliniuose tyrimuose dėl savo antioksidacinių, priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių. Šis ekstraktas taip pat gali padėti skatinti hialurono rūgšties sintezę, dėl kurios oda tampa lygesnė ir stangresnė. Moksliniai tyrimai suteikia pagrindo tolesniems išsamūs tyrimams, siekiant įvertinti Rosa Gallica Flower Extract potencialą kosmetikos pramonėje.

Tvarumas

Rosa Gallica Flower Extract yra natūralus ingredientas, tačiau jo tvarumas priklauso nuo atsakingo žaliavų ūkininkavimo ir perdirbimo praktikų. Šios rožės auginamos ekologiniu būdu, be sintetinių trąšų ar pesticidų, taip sumažinant neigiamą poveikį aplinkai. Perdirbimo procese svarbu naudoti mažai energijos suvartojančias technologijas ir užtikrinti, kad galutiniai produktai būtų biologiškai skaidrūs, mažinant aplinkos taršą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Rosa Gallica Flower Extract, naudojimas yra griežtai reguliuojamas pagal Kosmetikos produktų reglamentą Nr. 1223/2009. Reglamentas reikalauja, kad visi kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai ir būtų įvertinti dėl jų saugumo. Nors konkrečios leistinos Rosa Gallica Flower Extract koncentracijos nenurodomos, šis ingredientas laikomas saugiu ir nėra klasifikuojamas kaip pavojingas ar draudžiamas.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa