Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Salvia Miltiorrhiza Extract | Red Sage Extract | Raudonasis šalavijas ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Salvia Miltiorrhiza ekstraktas gaunamas iš šaknų ir šaknų rizomų. Ekstrakcijai naudojamas etanolis, kuris leidžia išgauti aktyvias medžiagas iš augalo. Procesas prasideda susmulkintomis šaknų dalių, kurios tada yra mirkomos etanolyje. Po tam tikro laiko, ekstraktas yra filtruojamas ir išgarinamas, kad būtų gautas grynas Salvia Miltiorrhiza ekstraktas. Chemiškai šis ekstraktas yra sudėtingas, turintis įvairių aktyvių komponentų, tokių kaip tanshinonai, fenoliai ir flavonoidai, kurie suteikia jam įvairių naudingų savybių kosmetikos gamyboje.

Paskirtis ir nauda

Salvia Miltiorrhiza, žinoma kaip raudonasis danšenis, yra plačiai vertinama Rytų medicinoje, o jos ekstraktas kosmetikos pramonėje naudojamas dėl jo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų žalos bei lėtina senėjimo procesus. Šis ekstraktas taip pat pasižymi uždegimą mažinančiomis ir mikrocirkuliaciją gerinančiomis savybėmis, todėl yra efektyvus odos atgaivinimo ir regeneracijos procesuose. Be to, prisideda prie kolageno sintezės skatinimo, o tai reiškia, kad jis gali padėti gerinti odos elastingumą ir tvirtumą. Dėl šių priežasčių, Salvia Miltiorrhiza ekstraktas yra vertingas ingredientas formuojant produktus, skirtus brandžiai odai, bei produktus, turinčius tikslą užkirsti keliui ankstyvam odos senėjimui.

Saugumo informacija

Salvia Miltiorrhiza ekstraktas, žinomas kaip raudonėlio šaknies ekstraktas, yra plačiai naudojamas kosmetikoje dėl savo antioksidacinių savybių ir gebėjimo gerinti odos būklę. Nors išsamūs saugumo tyrimai yra riboti, prieinami moksliniai duomenys rodo, kad šis augalinis ekstraktas yra palyginti saugus ir nesukelia žalingo poveikio odai, kai naudojamas įprastose koncentracijose. Tačiau, kaip ir bet kuris kitas kosmetikos ingredientas, jo saugumas gali priklausyti nuo individualaus odos jautrumo ir produktų, kuriuose jis naudojamas, formulės. Kosmetikos gamintojai turėtų atlikti alergijos testus, kad užtikrintų produkto saugumą vartotojams, o vartotojai – visada atidžiai stebėti savo odos reakcijas naudojant naujus produktus su šiuo ekstraktu.

Moksliniai tyrimai

Salvia Miltiorrhiza, dar žinoma kaip raudonoji danšenė, yra tradicinės kinų medicinos augalas, kurio ekstraktas dėl savo biologiškai aktyvių komponentų – diterpenoidų, tarp jų tanshinonų, ir fenolinių rūgščių – plačiai tyrinėjamas kosmetikos mokslo srityje. Moksliniai tyrimai parodė, kad šis ekstraktas pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kurios padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus ir taip gali lėtinti odos senėjimo procesus. Be to, uždegimą mažinantys ir mikrocirkuliaciją gerinantys efektai suteikia potencialą naudoti jį odos priežiūros produktuose, siekiant sumažinti odos paraudimą ir pagerinti odos išvaizdą. Klinikiniai tyrimai taip pat atskleidžia, kad šis ekstraktas gali teigiamai veikti kolageno sintezę, o tai svarbu odos elastingumui ir tvirtumui palaikyti. Dėl šių savybių Salvia Miltiorrhiza ekstraktas vertinamas kaip perspektyvus ingredientas kuriant naujas kosmetikos priemones.

Tvarumas

Salvia Miltiorrhiza, dar žinoma kaip raudonasis danšen, yra vertinama dėl savo biologiškai aktyvių junginių, kurie naudojami kosmetikos pramonėje, tačiau jos tvarumo aspektai kelia tam tikrų rūpesčių. Augalo ekstrahavimas turi būti atliekamas atsakingai, kad nebūtų sutrikdytas natūralus ekosistemų balansas. Perintensyvi žaliavų rinkimas gali sukelti dirvožemio eroziją ir biologinės įvairovės mažėjimą. Be to, ekstrakcijos proceso metu naudojamos cheminės medžiagos gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, jei jos nėra tinkamai tvarkomos. Tvarumo požiūriu, svarbu, kad ekstrakto gamyba būtų atliekama naudojant tvarius metodus, pvz., integruotą kenkėjų valdymą ir dirvožemio erozijos prevencijos praktikas, taip pat užtikrinant, kad chemikalų naudojimas būtų minimalus ir kontroliuojamas, siekiant sumažinti teršalų patekimą į aplinką.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Salvia Miltiorrhiza ekstraktą, naudojimas yra reglamentuotas pagal Kosmetikos reglamentą (EC) No 1223/2009, kuris nustato, kad visi kosmetikos produktai turi būti saugūs žmonių sveikatai, kai jie naudojami pagal paskirtį, įskaitant numatomą ilgalaikį poveikį. Šio reglamento 3 straipsnis reikalauja, kad produktų saugumas būtų įvertintas prieš juos įdedant į rinką, o saugumo įvertinimo ataskaita turėtų būti prieinama kompetentingoms institucijoms. Nors konkrečios ekstrakto naudojimo kosmetikoje ribos nėra nustatytos, visi ingredientai turi atitikti bendruosius saugumo reikalavimus. Kitose rinkose, tokiuose regionuose kaip JAV ar Azija, gali būti skirtingi reglamentai, tačiau Europos Sąjungoje veikianti bendrovė privalėtų laikytis aukščiau minėto reglamento, kuris užtikrina aukštą vartotojų apsaugos lygį.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa