Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

SH-Polypeptide-121 | SH-Polypeptide-121 | SH-Polipeptidas-121

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas SH-Polipeptidas-121 yra gaminamas iš augalinio šaltinio – sojos baltymų izoliato. Sojos baltymai yra ekstrahuojami iš sojos pupelių ir apdorojami chemiškai, kad būtų išgautas SH-Polipeptidas-121. Procesas apima fermentaciją, hidrolizę ir kitus cheminius procesus, leidžiančius gauti galutinį produktą su aukštu aktyvumo lygiu. Šis ingredientas yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl gebėjimo stiprinti odos struktūrą, pagerinti jos elastingumą ir hidrataciją.

Paskirtis ir nauda

SH-Polipeptidas-121, arba sintetinis augimo faktorius, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl gebėjimo skatinti ląstelių augimą ir regeneraciją, prisidedant prie odos atsinaujinimo ir senėjimo požymių mažinimo. Šis polipeptidas imituoja žmogaus fibroblastų augimo faktorių, skatinantį kolageno sintezę. Dėl šių savybių jis yra vertinamas kaip veikliosios medžiagos anti-aging produktuose, padedantis sumažinti raukšlių atsiradimą ir pagerinti odos elastingumą.

Saugumo informacija

SH-Polipeptidas-121 yra sintetinis peptidas, kurio saugumas odai yra išsamiai vertinamas. Moksliniuose tyrimuose nebuvo nustatyta žalingo ar dirginančio poveikio, leidžiant manyti, kad jis yra saugus daugumai vartotojų. Tačiau, kaip bet kuris kosmetikos ingredientas, jis turėtų būti naudojamas atidžiai, ypač asmenims su jautria oda ar polinkiu į alergines reakcijas.

Moksliniai tyrimai

SH-Polipeptidas-121 dažnai naudojamas kosmetologijoje dėl anti-senėjimo savybių ir gebėjimo skatinti odos ląstelių regeneraciją. Tyrimuose nustatyta, kad jis stimuliuoja kolageno sintezę, pagerindamas odos elastingumą ir mažindamas raukšlių atsiradimą. Be to, gali padėti apsaugoti odos ląsteles nuo UV spindulių sukeltos žalos. Svarbu atkreipti dėmesį, kad klinikiniai bandymai dar nėra visiškai baigti.

Tvarumas

SH-Polipeptidas-121 yra kuriamas naudojant rekombinantinės DNR technologijas, sumažinant gamtos išteklių naudojimą ir aplinkos poveikį. Fermentaciniai procesai, kurie naudojami jo gamyboje, yra mažesnio poveikio aplinkai, palyginti su cheminių medžiagų sinteze. Rekombantinių baltymų gamyba leidžia griežtai kontroliuoti produktų kokybę ir sumažina galimus neigiamus poveikius aplinkai.

Reguliavimas

SH-Polipeptidas-121 yra sintetinis peptidas, kuris turi atitikti Europos Sąjungos kosmetikos reglamentą. Šiame reglamente nurodyta, kad visi kosmetikos produktai turi būti saugūs vartotojų sveikatai. Nors nėra specifinių nurodymų dėl jo kiekių kosmetikos produktuose, jis turi atitikti bendruosius reglamento reikalavimus. Europos Sąjungos teisės aktams skiriamas svarbiausias dėmesys.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa