Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Snail Secretion Filtrate | Snail Secretion Filtrate | Slyvų išskyros filtratas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas šliužų išskyros filtratas gaunamas iš šliužų, kurie yra auginami specialiai šiai paskirčiai. Proceso pradžioje šliužai yra švelniai stimuliuojami, kad iš jų išsiskirtų ši išskirtinė medžiaga. Po to šliužų išskyros filtratas yra išgryninamas filtravimo procesu, kuris pašalina nešvarumus ir užtikrina gryną produktą. Cheminis procesas apima šios išskyros stabilizavimą ir praskiedimą, kad būtų užtikrinta optimali jo panaudojimo kosmetikos gamyboje kokybė.

Paskirtis ir nauda

Sraigės sekreto filtratas yra unikalus ingredientas, vertinamas odos priežiūros pramonėje dėl sudėtyje esančių biologiškai aktyvių medžiagų. Šis filtratas padeda skatinti odos regeneraciją, mažina uždegimus, stimuliuoja kolageno ir elastino gamybą, prisideda prie raukšlių mažinimo ir odos elastingumo bei tvirtumo atkūrimo. Alantoinas pasižymi drėkinamuoju ir raminamuoju poveikiu, kuris yra naudingas sudirgusiai ar pažeistai odai gydyti. Dėl šių savybių sraigės sekreto filtratas yra vertinamas kaip efektyvus ingredientas anti-aging ir drėkinamųjų odos priežiūros produktuose.

Saugumo informacija

Sraigės sekreto filtratas kosmetikos pramonėje vertinamas dėl odą regeneruojančių ir drėkinančių savybių, tačiau jo saugumas odai yra svarbi vartotojų ir gamintojų atsakomybės sritis. Tyrimai rodo, kad šis ingredientas, tinkamai apdorotas ir naudojamas nustatytoje koncentracijoje, paprastai yra saugus daugumai žmonių. Vis dėlto, atskirais atvejais gali būti pastebėti jautrumo ar alerginių reakcijų atvejai, ypač asmenims turintiems specifinę alergiją ar jautrią odą. Todėl prieš pradedant naudoti produktus su sraigės sekreto filtratu, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą. Svarbu, kad gamintojai laikytųsi griežtų higienos ir kokybės kontrolės procedūrų, kad būtų išvengta užterštumo ir užtikrinta ingrediento švara bei saugumas.

Moksliniai tyrimai

Sraigių sekreto filtratas, plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje, yra tyrinėtas dėl jo potencialo odos priežiūroje. Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad šis ingredientas gali turėti drėkinamųjų, antioksidacinių ir regeneruojamųjų savybių. Pavyzdžiui, 2013 m. atliktoje studijoje nustatyta, kad sraigių sekreto filtrate esantys peptidai, glikolys rūgštis ir hialurono rūgštis gali padėti mažinti smulkias raukšleles ir pagerinti odos tekstūrą. Taip pat 2018 m. publikuotas tyrimas parodė, kad šis komponentas gali skatinti kolageno ir elastino sintezę, dėl ko oda tampa tvirtesnė ir elastingesnė. Svarbu paminėti, kad sraigių sekreto filtrato veiksmingumas ir saugumas gali priklausyti nuo jo koncentracijos ir apdorojimo metodo, todėl tolesni moksliniai tyrimai yra reikalingi siekiant nustatyti optimalias jo naudojimo sąlygas ir galimas šalutines reakcijas.

Tvarumas

Sraigių sekreto filtras, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl drėkinamųjų ir odą atkuriančių savybių, kelia tam tikrų tvarumo klausimų, susijusių su šios medžiagos išgavimu ir apdorojimu. Sraigių sekrecijos filtrato išgavimas reikalauja gyvų sraigių, kurie turėtų būti laikomi tinkamomis sąlygomis, užtikrinant jų gerovę. Sraigių fermose, kuriose siekiama aukštos sekreto kokybės, stengiamasi taikyti etiškesnius metodus. Vis dėlto yra rūpesčių dėl sraigių populiacijų išnaudojimo, jų buveinių nykimo bei galimo neigiamo poveikio ekosistemoms. Sraigių sekreto apdorojimas, kuris apima filtravimą ir sterilizavimą, taip pat turi būti atliktas atsakingai, mažinant cheminių medžiagų naudojimą ir energijos suvartojimą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos gaminių ingredientų, įskaitant sraigių sekreto filtratą, naudojimas yra reguliuojamas Kosmetikos reglamentu. Sraigių sekreto filtratas yra populiarus ingredientas odos priežiūros produktuose dėl jo drėkinamųjų, odą atstatančių ir antioksidacinių savybių. Nors šis ingredientas nėra išskirtinai reguliuojamas specifiniais kiekybiniais apribojimais, jis turi atitikti bendruosius ES reikalavimus dėl kosmetikos produktų saugumo ir neturėti neigiamo poveikio vartotojų sveikatai. Taip pat privaloma atlikti saugumo įvertinimą prieš pateikiant produktą į rinką. Kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Pietų Korėjoje, kosmetikos ingredientų reguliavimas skiriasi, bet ir ten sraigių sekreto filtratas yra priimtinas kosmetikos ingredientas, kol produktai atitinka nacionalinius saugumo standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa