Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Theobroma Cacao Seed Butter | Cocoa Butter | Kakavos sėklų sviestas

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Theobroma cacao sėklų sviestas, arba kakavos sviestas, gaunamas iš Theobroma cacao medžio sėklų. Ekstrakcijos procesas apima fermentaciją, skrudinimą ir hidraulinį spaudimą, siekiant išskirti riebalais turtingą sviestą. Galutinis produktas yra švelnus sviestas su šokolado kvapu, naudojamas kosmetikos formulėse dėl savo minkštinamųjų ir drėkinamųjų savybių.

Paskirtis ir nauda

Theobroma Cacao Seed Butter, arba kakavos sviestas, yra vertinamas dėl savo drėkinamųjų ir maitinamųjų savybių, kurios padeda išlaikyti odos elastingumą ir minkštumą. Riebalų rūgštys ir antioksidantai šioje sudėtyje prisideda prie odos drėgmės išlaikymo, apsaugant odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir mažinant smulkių raukšlių bei strijų atsiradimą. Kakavos sviestas taip pat yra naudingas sausai, pažeistai ar brandžiai odai, suteikiant ilgalaikį maitinimą ir komfortą.

Saugumo informacija

Theobroma Cacao Seed Butter, arba kakavos sviestas, yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu odai. Tai natūralus ingredientas, turintis svarbių riebalų rūgščių ir antioksidantų, kurie padeda išlaikyti odos drėgmę ir elastingumą. Kakavos sviestas yra mažai alergizuojantis, todėl dažnai naudojamas jautriai odai. Be to, jis veikia kaip natūrali apsauga nuo UV spindulių.

Moksliniai tyrimai

Theobroma Cacao Seed Butter, arba kakavos sviestas, yra vertingas kosmetikos ingredientas, kuris yra mokslinių tyrimų objektas. Kakavos svieste esantys antioksidantai ir riebalų rūgštys gali apsaugoti odą nuo UV spindulių, mažinti raukšlių atsiradimą ir skatinti kolageno sintezę. Tai svarbu odos atsinaujinimui ir jaunatviškumui.

Tvarumas

Theobroma Cacao Seed Butter, arba kakavos sviestas, yra vertinamas dėl savo drėkinamųjų savybių, tačiau jo tvarumas priklauso nuo atsakingos žaliavų rinkimo ir perdirbimo praktikos. Svarbu remti sertifikuotas tvarias ūkininkavimo iniciatyvas, siekiant sumažinti neigiamą poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Theobroma Cacao Seed Butter naudojimas kosmetikoje yra reglamentuojamas griežtomis saugos taisyklėmis. Kakavos sviestas laikomas saugiu ingredientu, tačiau gamintojai turi užtikrinti, kad produktai atitiktų visus reikalavimus dėl mikrobiologinio saugumo ir cheminių medžiagų koncentracijos. JAV ir daugelyje kitų šalių, šis ingredientas taip pat laikomas saugiu ir plačiai naudojamu kosmetikoje.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa