Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester | Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester | Acetil dipeptidas-1 cetil esteris

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester gaunamas iš įvairių cheminių medžiagų, kurios yra apdorojamos siekiant gauti galutinį produktą. Cheminis procesas apima reakcijas, kurių metu molekulės jungiasi ir transformuojasi, siekiant išgauti šį ingredientą iš pradinės žaliavos. Šis procesas reikalauja specialių žinių ir įrangos.

Paskirtis ir nauda

Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester yra peptidas, naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savybių mažinti raumenų įtampą ir sumažinti mimikos raukšles. Jis veikia kaip neuropeptidas, ramindamas odos paviršių ir mažindamas odos jautrumą. Šis ingredientas žinomas dėl raminančio poveikio, kuris gali padėti sumažinti odos sudirginimą ir erzinimą. Be to, jis gali padidinti odos komforto jausmą ir pagerinti odos būklę, suteikiant jai lygesnę ir atpalaiduotą išvaizdą. Dėl šių savybių, šis junginys dažnai naudojamas produktuose, skirtuose brandžiai odai, siekiant sumažinti amžiaus požymius.

Saugumo informacija

Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester yra sintetinis peptidas, kuris buvo išsamiai ištirtas ir patvirtintas kaip saugus naudoti kosmetikoje įprastinėse koncentracijose. Tyrimai rodo, kad šis ingredientas neturi toksinių poveikių, nesukelia dirginimo ar alerginių reakcijų, taip pat yra nekomedogeniškas, todėl nekelia rizikos užkimšti poras. Šis peptidas gali būti naudojamas net jautrios odos produktuose, pabrėžiant jo švelnumą ir toleranciją. Kosmetikos pramonėje jis vertinamas už gebėjimą sumažinti odos diskomfortą, todėl laikomas saugiu ir efektyviu odos priežiūros komponentu.

Moksliniai tyrimai

Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester yra sintetinis peptidas, kuris dėl savo savybių plačiai naudojamas kosmetikos pramonėje, ypač produktuose, skirtose odos raminimui ir mikrocirkuliacijos gerinimui. Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad šis ingredientas veikia kaip neuromediatorius, mažinantis raumenų įtampą, ir gali prisidėti prie raukšlių atsiradimo prevencijos. Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester veikimo mechanizmas susijęs su specifinių receptorių (PAR-2) moduliacija, atsakingų už jautrumą ir uždegimo procesus odoje. Dėl šios priežasties, peptidas gali būti efektyvus odos jautrumo simptomų, tokių kaip paraudimas ir niežulys, mažinime. Klinikiniai tyrimai rodo, kad reguliarus šio peptido naudojimas kosmetikos produktuose padeda pagerinti odos tekstūrą ir elastingumą, suteikiant jai glotnumo ir sumažinant diskomforto pojūčius.

Tvarumas

Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester yra sintetinis peptidas, kuris dėl savo funkcijų kosmetikos produktuose dažnai vertinamas už savybę mažinti odos įtampą ir raminti. Jo sintezė vykdoma laboratorinėmis sąlygomis, todėl išvengiama tiesioginio poveikio aplinkai, būdingo natūralių ingredientų išgavimui. Tačiau, kaip ir bet kurios sintetinės medžiagos atveju, svarbus yra energijos suvartojimas ir cheminių reagentų naudojimas procese, kurie gali turėti neigiamą poveikį aplinkai. Taip pat reikia atsižvelgti į galimus medžiagos šalutinius produktus bei atliekas, kurios susidaro gamybos metu ir turi būti tinkamai tvarkomos, kad būtų išvengta taršos. Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester gamyboje tvarumo aspektas išlieka svarbiu kriterijumi, skatinant švarias gamybos technologijas ir atsakingą atliekų valdymą.

Reguliavimas

Acetyl dipeptido-1 cetilo esteris (INCI pavadinimas: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester) yra sintetinis peptidas, naudojamas kosmetikoje dėl savybių mažinti odos įtempimą ir skatinti relaksaciją. Europos Sąjungoje, kaip ir kitose rinkose, kosmetikos ingredientų reguliavimas yra griežtas ir grindžiamas moksliniais įrodymais. Šio peptido naudojimas kosmetikoje yra leidžiamas, tačiau jis privalo atitikti Bendrijos reglamentą dėl kosmetikos produktų (EC) Nr. 1223/2009, kuriame nustatytos aiškios taisyklės dėl kosmetikos saugumo ir ženklinimo. Nors reglamentas nenustato konkrečios maksimalios leistinos koncentracijos, visi kosmetikos produktai, kuriuose yra šis ingredientas, turi būti įvertinti dėl saugumo, o jų naudojimo koncentracija turi būti grindžiama saugumo vertinimu. Be to, šis peptidas turi būti įtrauktas į produktų ingredientų sąrašus pagal INCI sistemos reikalavimus. Gamintojai taip pat privalo laikytis gero gamybos praktikos (GMP) principų, užtikrinančių, kad naudojami ingredientai yra aukštos kokybės ir nesukelia pavojaus vartotojų sveikatai.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa