Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Brassica Campestris Extract | Field Mustard Extract | Rapsų lauko ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Brassica campestris ekstraktas, žinomas kaip ridikėlių ekstraktas, gaunamas iš šio augalo sėklų. Sėklos smulkintos siekiant išgauti aliejų, kuris šaltai spaudžiamas, išlaikant natūralias savybes. Tirpikliai, pavyzdžiui, heksanas ar etanolis, naudojami aktyviųjų medžiagų išskyrimui. Filtravimo ir valymo procedūros pašalina priemaišas ir koncentruoja naudingas medžiagas, rezultatuose gautas produktas yra antioksidantais ir vitaminais praturtintas koncentratas.

Paskirtis ir nauda

Šis ekstraktas iš laukinių rapų sėklų yra vertinamas dėl savo drėkinamųjų ir emolientinių savybių, kurios padeda išlaikyti odos drėgmės balansą ir suteikia minkštumo. Jis yra turtingas omega-3 ir omega-6 riebiosiomis rūgštimis, stiprinančiomis odos lipidų barjerą ir mažinančiomis uždegiminius procesus, prisideda prie odos elastingumo atkūrimo ir skatina atsinaujinimą.

Saugumo informacija

Ridikėlių ekstraktas paprastai gerai toleruojamas įvairių tipų odos ir mažai tikėtina, kad sukels alergines reakcijas ar dirginimą. Jo priešuždegiminės savybės gali būti naudingos odos būklėms, kurias lydi uždegimas. Vis dėlto, produktų su šiuo ekstraktu naudojimas jautriai odai ar asmenims su odos problemomis turėtų būti atidžiai tikrinamas atliekant patch testą.

Moksliniai tyrimai

Šis augalinis ekstraktas tyrinėjamas dėl galimo teigiamo poveikio odos priežiūroje, ypač dėl priešuždegiminių ir antioksidacinių savybių, kurios gali apsaugoti odą nuo aplinkos žalos. Naujausi straipsniai iš dermatologijos ir kosmetologijos sričių rodo, kad ekstraktas gali veikti kaip natūralus emolientas, palaikantis odos barjero funkciją. Preliminarūs tyrimai yra žadančių, tačiau reikalingi išsamūs klinikiniai bandymai, kad būtų galima patvirtinti ilgalaikį ekstrakto veiksmingumą ir saugumą.

Tvarumas

Šis ekstraktas yra auginamas ekologiškai, reikalaujantis mažiau pesticidų ir herbicidų. Tvarios gamybos praktikos, tokių kaip atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimas ir atliekų perdirbimas, yra svarbios mažinant gamybos poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Brassica Campestris ekstrakto naudojimas yra reguliuojamas pagal Kosmetikos produktų reglamentą, reikalaujantį, kad produktai būtų saugūs ir registruoti CPNP duomenų bazėje prieš pateikiant juos rinkai. Nors šis ekstraktas nėra draudžiamas ar ribojamas, gamintojai privalo užtikrinti ingredientų atitikimą saugos kriterijams. Ne ES šalyse galioja skirtingi reglamentai, į kuriuos eksportuojančios įmonės privalo atsižvelgti.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa