Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

C12-20 Alkyl Glucoside | C12-20 Alkyl Glucoside | C12-20 Alkilo gliukozidas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas C12-20 Alkilo gliukozidas gaunamas iš gliukozės ir natūralių riebalų rūgščių, kurios išgaunamos iš augalinių aliejų. Proceso pradžioje šios medžiagos sumaišomos ir šildomos, kad susidarytų emulsija. Tada emulsija yra apdorojama specialiu baltymų fermentu, skatinančiu reakciją tarp gliukozės ir riebalų rūgščių, rezultatu gaminant C12-20 Alkilo gliukozidą. Šio sudėtingo proceso metu yra būtina griežta kokybės kontrolė, kad būtų garantuotas galutinio produkto efektyvumas ir saugumas kosmetikos gaminiuose.

Paskirtis ir nauda

C12-20 Alkyl Glucoside, pasižymintis nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų savybėmis, plačiai naudojamas kaip emulsiklis ir švelnus ploviklis. Sudarytas iš natūralių ingredientų, tokių kaip kokoso aliejus ir gliukozė, jis yra švelnus ir mažai dirginantis, todėl yra tinkamas net jautriai odai. Jis yra efektyvus emulsijų stabilizatorius, prisideda prie produkto tekstūros ir ilgalaikio šviežumo išlaikymo. Dėl savo švelnumo, C12-20 Alkyl Glucoside yra idealus pasirinkimas produktams, skirtiems jautrios odos priežiūrai.

Saugumo informacija

Pagal Europos Komisijos mokslinį komitetą dėl vartotojų saugos (SCCS), C12-20 Alkyl Glucoside yra saugus naudoti kosmetikos produktuose įprastomis koncentracijomis. Dermatologiniai bandymai patvirtino, kad šis ingredientas yra gerai toleruojamas ir turi mažą alergizacijos bei dirginimo riziką. Nepaisant patvirtinto saugumo, vartotojams, ypač turintiems jautrią odą, rekomenduojama atidžiai stebėti odos reakcijas.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai patvirtina, kad C12-20 Alkyl Glucoside turi mažą dirginimo potencialą ir yra palankus aplinkai dėl savo biologiškai skaidomų savybių. Šis faktas yra svarbus įvertinant kosmetikos produktų poveikį sveikatai ir aplinkai. Nors toksikologinių ir ekotoksikologinių tyrimų yra ribotas kiekis, esami duomenys rodo, kad šis ingredientas yra saugus tiek žmogui, tiek aplinkai.

Tvarumas

C12-20 alkilglukozidas, gaunamas iš augalinės kilmės šaltinių, yra vertinamas dėl savo aplinkai draugiškų savybių. Tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad kai kurie augaliniai aliejai, pavyzdžiui, palmių, gali būti susiję su neigiamu poveikiu aplinkai. Todėl svarbu, kad žaliavų ekstrahavimas ir apdorojimas būtų atliekamas atsakingai, taip pat reikia siekti tvarumo ir mažesnio ekologinio pėdsako užtikrinimo visame gamybos procese.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje C12-20 Alkyl Glucoside reglamentuojamas pagal kosmetikos produktų reglamentą (EC) No 1223/2009, kuris nustato saugumo reikalavimus ir privalo būti nurodytas visų kosmetikos produktų ingredientų sąraše. Nors šis ingredientas leidžiamas naudoti be koncentracijos apribojimų, svarbu užtikrinti galutinio produkto saugumą. Pagal Europos cheminių medžiagų agentūros (ECHA) duomenis, C12-20 Alkyl Glucoside neturi ypatybių, kurios reikalautų papildomų saugumo priemonių. Jungtinėse Amerikos Valstijose šis ingredientas nėra specialiai reguliuojamas, bet jo naudojimas turi atitikti Bendrosioms GMP (geros gamybos praktikos) taisyklėms ir gamintojų atsakomybei už saugų produktų pateikimą į rinką.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa