Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Cucumis Melo Fruit Extract | Melon Fruit Extract | Meliono vaisių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Melionų vaisių ekstraktas Cucumis Melo Fruit Extract yra gautas iš šviežių melionų, kuriuos ekstrahuojant išskiriamos sėklos ir minkštimas, vėliau susmulkinamas į miltelius. Ši medžiaga tada ištirpinama į pasirinktą tirpiklį, išgauti veikliosios junginės. Procedūra vykdoma iki gryno ekstrakto išskyrimo, kuris pasižymi praturtintu antioksidantų bei vitamino C kiekiu. Cheminėje sudėtyje rasime kompleksinių junginių, įskaitant flavonoidus, polifenolius ir amino rūgštis, teikiančias odos maitinimą ir apsaugą nuo oksidacinio streso.

Paskirtis ir nauda

Kosmetologijoje Cucumis Melo Fruit Extract yra vertinamas dėl hidratuojančių ir antioksidacinių efektų. Jame gausu vitaminų, ypač A ir C, bei mineralų, kurie prisideda prie odos ląstelių apsaugos ir mažina fotodamagingo poveikio riziką, skatina atsinaujinimą. Dėl natūralių cukrų ir amino rūgščių, ekstraktas padeda palaikyti odos drėgmės lygį, suteikdamas švelnumo ir glotnumo. Reguliarus šio ingrediento naudojimas gali pagerinti odos elastingumą ir sumažinti smulkių raukšlelių atsiradimą, suteikiant odai jaunatvišką išvaizdą.

Saugumo informacija

Cucumis Melo Fruit Extract yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu, suteikiantis odai hidratacijos bei apsaugos nuo laisvųjų radikalų. Tyrimai neparodė jokių žalingų ar dirginančių poveikių sveikai odai, tačiau alerginės reakcijos įmanomos tiems, kurie yra alergiški tam tikriems augalams. Jautrios odos turintys asmenys prieš naudojant produktus su šiuo ekstraktu turėtų atlikti odos jautrumo testą.

Moksliniai tyrimai

Cucumis Melo vaisių ekstrakto efektyvumas ir nauda kosmetikoje yra mokslinių tyrimų pagrįsti. Joje esantys antioksidantai, tokie kaip superoksidazės dismutazė ir katalazė, neutralizuoja laisvuosius radikalus, mažindami odos senėjimą. Tyrimai taip pat atskleidžia, kad ekstrakte esantys vitaminai A ir C skatina kolageno sintezę ir elastingumą, o cukrų junginiai veikia kaip drėkikliai. Be to, pabrėžiamas ekstrakto priešuždegiminis potencialas, kuris gali būti svarbus uždegiminių odos būklių, pvz., aknės, gydyme. Nepaisant to, būtina atlikti išsamius klinikinius bandymus, siekiant nustatyti šių teiginių patikimumą ir saugumą įvairiems odos tipams.

Tvarumas

Cucumis Melo vaisių ekstrakto gamyba kosmetikos pramonėje turėtų būti atliekama atsižvelgiant į tvarumo principus. Svarbu įvertinti melionų auginimo sąlygas, tausojančias žemdirbystės metodus, vandens vartojimo efektyvumą, ir mažinti cheminių trąšų bei pesticidų naudojimą. Ekstrakcijos procese švelnios technologijos, pavyzdžiui, superkritinės CO2 ekstrakcijos ar vandens pagrindu veikiančios metodikos, gali sumažinti aplinkos teršimą, užtikrinant ingrediento tvarumą. Tvarus melionų auginimas kartu su atsakingu perdirbimu gali sumažinti ekstrakto poveikį aplinkai ir prisidėti prie atsakingo pramonės vystymosi.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos produktai, įskaitant Cucumis Melo vaisių ekstraktą, yra reguliuojami Bendruoju produktų saugos reglamentu (EC) Nr. 1223/2009, užtikrinančiu produktų saugumą vartotojams. Reglamentas apibrėžia saugumo reikalavimus, o medžiagos gali būti įtrauktos į draudžiamų ar ribojamų sąrašus remiantis moksliniais įrodymais. Gamintojai turi atlikti saugumo įvertinimą, prieš pateikdami produktą į rinką. Skirtingų šalių, tokių kaip JAV ar Azijos, reglamentavimas gali skirtis, tačiau tarptautiniu lygmeniu nėra nustatyti konkretūs naudojimo kiekiai, todėl gamintojai vadovaujasi bendrais saugumo principais ir atitinkama šalių reglamentacija.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa