Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Cucurbita Pepo Fruit Extract | Pumpkin Fruit Extract | Moliūgų sėklų ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Cucurbita Pepo Fruit Extract šaltinis yra moliūgų sėklos. Ekstrakcijai naudojamos šviežios arba džiovintos sėklos, kurios yra smulkiai sumalamos. Gauti milteliai išspaudžiami, kad išsiskirtų sultys, kurios tada filtruojamos ir koncentruojamos, izoliuojant naudingas medžiagos. Galutinis produktas – ekstraktas, turintis biologiškai aktyvių junginių, įskaitant antioksidantus ir vitaminus, plačiai naudojamas dėl odos priežiūros savybių.

Paskirtis ir nauda

Cucurbita Pepo vaisių ekstraktas, pasižymintis antioksidacinėmis savybėmis, yra vertinamas kaip odos apsaugos nuo laisvųjų radikalų ir atsinaujinimo skatinimo priemonė. Jis taip pat turi priešuždegiminių ir raminančių savybių, idealiai tinka produktams, skirtiems jautriai ar sudirgusiai odai. Dėl gausaus vitaminų, ypač E vitamino, ir mineralų kiekio, ekstraktas puoselėja odos drėgmę, stiprina barjerines funkcijas ir prisideda prie odos elastingumo bei tvirtumo.

Saugumo informacija

Cucurbita Pepo vaisių ekstraktas yra išsamiai ištirtas ir laikomas saugiu odos priežiūros komponentu. Jis pasižymi aukštu karotenoidų ir vitamino E kiekiu, kurie apsaugo odą nuo oksidacinės žalos ir gali sulėtinti senėjimo procesus. Fitosteroliai ir esminės riebalų rūgštys atkuria odos barjerą ir išlaiko drėgmės balansą. Dermatologinės studijos rodo, kad ekstraktas yra mažai alergizuojantis ir gerai toleruojamas, nors retais atvejais gali sukelti individualią alerginę reakciją.

Moksliniai tyrimai

Cucurbita Pepo vaisių ekstraktas, turtingas antioksidantais, vitaminų ir mineralų kompleksu bei nepakeičiamosiomis riebiosiomis rūgštimis, teigiamai veikia odos būklę. Tyrimai atskleidžia, kad jis gali reguliuoti sebumo sekreciją, todėl tinka riebiai ar mišriai odai, o dėl uždegimą slopinančių savybių – aknės pažeistos odos priežiūrai. Ekstraktas taip pat prisideda prie odos hidratacijos ir elastingumo gerinimo. Visgi, reikėtų atsižvelgti į individualų odos atsaką ir ekstrakto koncentraciją produktuose.

Tvarumas

Cucurbita Pepo vaisių ekstraktas yra tvarus ingredientas, turintis nedidelį poveikį aplinkai. Moliūgai auga greitai ir nekelia didelio pavojaus ekosistemoms, jų auginimas nereikalauja intensyvios chemikalų naudojimo. Auginami įvairiose klimato sąlygose, jie sumažina transportavimo poreikį ir susijusį anglies dioksido išmetimą. Apdorojimo metu taikomos aplinką tausojančios technologijos, siekiant išvengti kenksmingų cheminių medžiagų naudojimo ir atliekų kiekio.

Reguliavimas

ES Cucurbita Pepo vaisių ekstrakto naudojimas yra reguliuojamas pagal reglamentą (EB) Nr. 1223/2009, užtikrinantį kosmetikos gaminio saugumą vartotojui. Europos cheminių medžiagų agentūra (ECHA) nenurodo specifinių apribojimų šiam ingredientui, leidžiant jį naudoti laikantis bendrųjų saugumo reikalavimų. Kitose rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, gali būti taikomi skirtingi reguliavimo reikalavimai, priklausantys nuo vietos teisės aktų. Šiuo metu nėra žinomų specifinių kiekybinių apribojimų šio ekstrakto naudojimui kosmetikos produktuose.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa