Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Daucus Carota Sativa Root Extract | Carrot Root Extract | Morkų šaknų ekstraktas

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Daucus Carota Sativa Root Extract yra gaunamas iš morkų šaknų. Jis išgryninamas po šviežių morkų susmulkinimo ir džiovinimo, naudojant metodus kaip hidrodistiliavimas arba superkritinė ekstrakcija. Chemiškai šis ekstraktas pasižymi turtingumu karotinoidų, įskaitant beta-karotiną, kuris suteikia odai antioksidacinį poveikį. Dėl maitinimo ir apsauginių savybių šis ekstraktas yra populiarus kosmetikos pramonėje.

Paskirtis ir nauda

Daucus Carota Sativa Root Extract pasižymi gausiu beta-karotino kiekiu, veikiančiu kaip antioksidantas. Jis saugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų, skatina atsinaujinimą ir užtikrina vitaminų A, E, C buvimą, kurie prisideda prie drėgmės balanso, elastingumo ir tonuso gerinimo. Ekstraktas taip pat uždegimą mažinantis ir odos sudirginimus ramina, todėl yra naudingas jautrios ar problemiškos odos priežiūros produktuose.

Saugumo informacija

Daucus Carota Sativa Root Extract yra laikomas švelniu ir saugiu kosmetikos ingredientu, kurio beta-karotinas ir antioksidantai apsaugo odą nuo senėjimo. Dermatologiniai tyrimai patvirtina, kad jis nekelia dirginimo ir nėra susietas su alerginėmis reakcijomis ar fototoksiškumu. Nepaisant to, yra rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą, ypač alergijoms linkusiems ar jautrią odą turintiems asmenims.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad Daucus Carota Sativa Root Extract ne tik apsaugo odą nuo oksidacinės žalos, bet ir skatina regeneraciją bei stiprina odos barjerą. Tyrimas, paskelbtas „International Journal of Cosmetic Science“, atskleidė ekstrakto efektyvumą mažinant uždegimą ir gerinant odos išvaizdą, kas yra svarbu jautriai odai. Dėl natūralių UV filtrų, ekstraktas taip pat gali padėti apsaugoti odą nuo saulės poveikio.

Tvarumas

Daucus Carota Sativa Root Extract tvarumas priklauso nuo morkų, augintų pagal ekologinio žemės ūkio principus, ir švarių, energiją taupančių ekstrakcijos technologijų naudojimo. Svarbu, kad apdorojimas būtų atliekamas su ekologiškai nekenksmingomis medžiagomis, ir kad galutinis produktas būtų biologiškai skaidus, kad nepakenktų aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Daucus Carota Sativa Root Extract yra reguliuojamas pagal kosmetikos produktų sudėties teisės aktus ir įtrauktas į INCI sąrašą, be specifinių koncentracijos apribojimų, laikantis saugumo reikalavimų. Gamintojai privalo atlikti saugumo įvertinimą prieš pateikiant produktus į rinką. JAV, ekstraktas nėra specialiai reguliuojamas, bet turi atitikti FDA nurodymus. Produktų formulėse naudojamo ekstrakto kiekis priklauso nuo produkto paskirties ir veiksmingumo.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa