Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Diamond Powder | Diamond Powder | Deimantų milteliai

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Deimantų milteliai kosmetikoje gaminami iš natūralių deimantų, kurių mineralinę sudėtį sudaro anglis. Pradinėje gamybos stadijoje deimantai susmulkinami į smulkius miltelius, naudojant specialias mašinas, kurios užtikrina, kad mineralinė struktūra būtų išsaugota. Toliau milteliai išgryninami, pašalinant bet kokius nešvarumus ar priemaišas. Siekiant gauti kosmetikos pramonei tinkamą produktą, milteliai apdorojami chemiškai, naudojant specialius procesus, padedančius išlaikyti jų natūralų blizgesį ir savybes. Šis išsamus procesas užtikrina, kad galutinis produktas būtų aukštos kokybės ir atitiktų kosmetikos standartus.

Paskirtis ir nauda

Deimantų milteliai kosmetikoje naudojami dėl jų šviesą atspindinčių savybių, kurios gali suteikti odai švytėjimą ir optiškai sumažinti smulkias raukšles. Šis ingredientas taip pat naudojamas kaip šveitiklis, efektyviai pašalinantis negyvas odos ląsteles, skatinantis odos atsinaujinimą ir gerinantis odos tekstūrą. Be to, deimantų milteliai gali padidinti kosmetikos produkto prabangos suvokimą ir didinti kitų veikliųjų medžiagų absorbciją. Tačiau jų efektyvumas ir nauda priklauso nuo dalelių dydžio, kokybės ir koncentracijos produkto sudėtyje.

Saugumo informacija

Deimantų milteliai, naudojami kosmetikoje kaip blizgesį suteikiantis komponentas, iš esmės laikomi saugiais odai, nes jie yra neaktyvūs ir neprisijungia prie odos ląstelių. Tai mikroskopinio dydžio deimantų dalelės, kurios kosmetikos produktuose paprastai naudojamos dėl jų švytėjimo savybių ir gebėjimo išsklaidyti šviesą, suteikiant odai skaistumo. Toksikologiniai tyrimai rodo, kad šios dalelės yra nekenksmingos ir neįsiskverbia į odą, tačiau būtina atsižvelgti į galimą mechaninį poveikį, jei dalelės yra pakankamai didelės, kad galėtų sukelti odos dirginimą. Deimantų milteliai laikomi inertiniais ir neturi chemiškai aktyvių savybių, todėl nekelia alergijos ar uždegimo rizikos. Vis dėlto, vartotojams su jautria ar pažeista oda rekomenduojama atsargiai naudoti produktus, kurie turi šį ingredientą, kol bus atlikti išsamesni ilgalaikio poveikio tyrimai.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad deimantų milteliai, dėl savo abrazyvinių savybių, gali veikti kaip švelnus odos šveitiklis, pašalinantis negyvas odos ląsteles ir skatinantis naujų ląstelių augimą. Tačiau, nors deimantų milteliai reklamuojami kaip anti-aging ingredientas, moksliniai įrodymai apie jų veiksmingumą senėjimo procesų atžvilgiu yra riboti. Be to, kai kurie dermatologai įspėja, kad dėl savo kietumo šie milteliai gali būti pernelyg agresyvūs jautriai odai, todėl reikia atidžiai vertinti jų koncentraciją produktuose. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į deimantų gavybos etiškumą ir poveikį aplinkai, kadangi tai gali turėti neigiamų pasekmių ne tik ekologijai, bet ir socialinei atsakomybei.

Tvarumas

Deimantų miltelių, naudojamų kosmetikoje kaip švytėjimą suteikiantis komponentas, gavybos procesas ir poveikis aplinkai kelia tam tikrų tvarumo klausimų. Deimantų išgavimas dažniausiai susijęs su atvirųjų kasinėjimų arba angliavandenilių šachtinio kasimo metodais, kurie gali turėti žymų neigiamą poveikį ekosistemoms. Be to, deimantų perdirbimas į miltelius reikalauja didelės energijos sąnaudų ir cheminių medžiagų, kurios gali užteršti aplinką. Nors kartais naudojami sintetiniai deimantų milteliai, siekiant sumažinti gamtinių išteklių eksploatavimą, jų gamybos procesai taip pat gali turėti ekologinį pėdsaką, todėl svarbu atidžiai vertinti ir šių medžiagų tvarumą.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant deimantų miltelius, naudojimą reglamentuoja ES kosmetikos reglamentas (EC) Nr. 1223/2009, kuris užtikrina, kad visi rinkoje pateikiami kosmetikos produktai būtų saugūs vartotojų sveikatai. Tuo tarpu JAV Federalinė prekybos komisija (FTC) ir Maisto ir vaistų administracija (FDA) nėra nustatę konkrečių ribojimų deimantų miltelių kiekiams kosmetikoje, tačiau jie privalo atitikti bendruosius reikalavimus, kad produktai nebūtų klaidinantys ar pavojingi vartotojams. Nors konkrečios ribinės deimantų miltelių dozės kosmetikoje nėra reglamentuotos, gamintojai privalo užtikrinti, kad visi naudojami ingredientai būtų saugūs ir nesukeltų žalos vartotojui, o produktų sudėtis turi būti aiškiai nurodyta etiketėse.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa