Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hydrogenated C6-14 Olefin Polymers | Hydrogenated C6-14 Olefin Polymers – Synthetic Wax | Vandenilio C6-14 olefino polimerai

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Hidrogenizuoti C6-14 olefinų polimerai yra sintetiniai polimerai, gaunami per cheminius procesus, kuriuose dalyvauja olefinų, tai yra, alkenų su viena dviguba jungtimi, hidrogenizacija. Šis procesas apima angliavandenilių, turinčių 6 iki 14 anglies atomų grandinėse, prisotinimą vandenilio dujomis esant aukštam slėgiui ir temperatūrai, naudojant katalizatorius, pavyzdžiui, nikelį arba platiną. Tokiu būdu molekulinė struktūra yra modifikuojama siekiant gauti norimas savybes, tokias kaip didesnis stabilumas arba tirštumas. Šie polimerai yra labai vertinami dėl jų gebėjimo formuoti plėveles ir suteikti produktams norimą tekstūrą.

Paskirtis ir nauda

Hidrogenizuoti C6-14 olefinų polimerai kosmetikoje dažniausiai naudojami kaip tirštikliai, emolientai arba formuojantys agentai. Jų polimerinė struktūra suteikia galimybę efektyviai kontroliuoti produkto konsistenciją, užtikrinant lengvą ir malonų produkto paskirstymą ant odos ar plaukų. Be to, šie polimerai padeda formuoti apsauginę plėvelę ant odos paviršiaus, kuri gali padėti išlaikyti drėgmę ir apsaugoti odą nuo išorinių veiksnių.

Saugumo informacija

Hidrogenizuoti C6-14 olefinų polimerai yra laikomi saugiais kosmetikos ingredientais. Jie yra netoksiški ir nealergizuojantys, todėl juos galima naudoti įvairiose kosmetikos formulėse, įskaitant odos priežiūros ir plaukų priežiūros produktus. Šie polimerai yra stabilūs ir neveikia chemiškai su kitais kosmetikos komponentais, todėl jų naudojimas yra plačiai paplitęs dėl jų saugumo profilio.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai apie hidrogenizuotus C6-14 olefinų polimerus kosmetikoje dažniausiai sutelkiami į jų efektyvumą ir funkcionalumą produktuose. Tyrimai parodė, kad šie polimerai efektyviai padeda stabilizuoti emulsijas, užtikrindami produkto vienodumą ir ilgalaikį stabilumą. Be to, jie yra tiriami dėl jų gebėjimo formuoti plėveles, kurios gali padėti apsaugoti odą ir plaukus nuo aplinkos poveikio.

Tvarumas

Nors hidrogenizuoti C6-14 olefinų polimerai yra sintetiniai, jų gamyba yra reguliuojama siekiant minimalizuoti aplinkos poveikį. Pramonė stengiasi naudoti efektyvesnius ir mažiau teršiančius cheminius procesus, taip pat ieško būdų, kaip perdirbti arba sumažinti atliekas, susijusias su šių polimerų gamyba. Tačiau vis dar vyksta diskusijos ir tyrimai, kaip tobulinti šių medžiagų tvarumą ir mažinti jų ekologinį pėdsaką.

Reguliavimas

Hidrogenizuoti C6-14 olefinų polimerai yra reguliuojami pagal tarptautines ir nacionalines kosmetikos ingredientų teisės aktus. Europos Sąjungoje jie turi atitikti ES kosmetikos reglamentą, kuris nustato aiškius saugumo ir ženklinimo reikalavimus. JAV, šie polimerai turi būti įvertinti ir patvirtinti pagal FDA (Maisto ir vaistų administracija) standartus, užtikrinant, kad jie yra saugūs vartotojų naudojimui.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa