Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Hydroxypinacolone Retinoate | Retinol | Hidroksipinakolonas Retinoatas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Hydroxypinacolone Retinoate šaltinis yra retinolio esteris, kuris gaminamas chemiškai. Procesas prasideda naudojant retinolio acetatą, kuris yra išgautas iš vitamino A. Šis acetatas yra apdorojamas su pinakolono, organiniu junginiu, gautu iš fenolio ir acetono reakcijos. Po reakcijos, gaunamas produktas yra tada apdorojamas su retino rūgšties, kad būtų gautas galutinis produktas. Šis cheminis procesas yra sudėtingas ir reikalauja aukštos kokybės cheminių medžiagų bei tikslumo, kad būtų užtikrintas gaminio efektyvumas ir saugumas.

Paskirtis ir nauda

Hydroxypinacolone retinoatas yra esterio formos retinoidas, kuris odos priežiūros produktuose naudojamas dėl jo gebėjimo skatinti kolageno sintezę, mažinti raukšlių atsiradimą ir pagerinti odos tekstūrą, taip pat dėl efektyvumo gydant spuogus ir mažinant pigmentacijos problemas. Šis ingredientas, būdamas retinolio dariniu, yra švelnesnis už kitus retinoidus, todėl sukelia mažiau dirginimo, ypač svarbu jautrios odos produktams. Be to, hydroxypinacolone retinoatas yra stabilus šviesos ir oro atžvilgiu, leidžiantis išlaikyti jo aktyvumą ilgesnį laikotarpį.

Saugumo informacija

Hidroksipinakolono retinoatas yra retinoidas, naudojamas kosmetikoje dėl odos senėjimą stabdančių savybių. Skirtingai nuo kitų retinoidų, jis yra stabilesnis ir švelnesnis, mažiau dirginantis odą, todėl gali būti naudojamas net jautrią odą turintiems asmenims. Tyrimai parodė, kad šis ingredientas yra mažiau fototoksiškas nei tradicinis retinolis, todėl saugesnis naudoti dienos metu. Hidroksipinakolono retinoatas veikia tiesiai ant retinoidų receptorių odos ląstelėse, todėl jo poveikis yra efektyvus, nekeliant didelės rizikos odos sudirginimui.

Moksliniai tyrimai

Hidroksipinakolono retinoatas (HPR) yra retinoidas, kuris yra retinolio esteris, modifikuotas siekiant pagerinti odos toleranciją ir stabilumą. Moksliniuose tyrimuose nustatyta, kad HPR veikia kaip retinoic acid analogas, tiesiogiai prisijungdamas prie retinoidų receptorių odos ląstelėse, sumažinant odos dirginimą. Nors klinikiniai tyrimai apie HPR poveikį odai yra riboti, keletas studijų rodo, kad šis ingredientas efektyviai mažina raukšlių gylį, skatina kolageno sintezę ir pagerina odos tekstūrą, taip pat yra veiksmingas gydant hiperpigmentaciją.

Tvarumas

Hydroxypinacolone Retinoate (HPR) yra retinoidų grupės junginys, naudojamas kosmetikoje dėl jo odą atjauninančių savybių, yra sintetinis ingredientas, kurio gamyba ir žaliavų išgavimas yra kontroliuojami procesai, siekiant mažinti neigiamą poveikį aplinkai. HPR gamyba neapima žuvų kepenų aliejaus, kurio išgavimas gali turėti didesnį poveikį ekosistemoms. Sintezė dažniausiai atliekama laboratorinėmis sąlygomis, sumažinant taršą. Svarbu atsižvelgti į galimą chemikalų poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje reguliavimas yra griežtas ir grindžiamas moksliniais įrodymais, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą. HPR yra retinoido darinys, naudojamas dėl odos senėjimą stabdančių savybių, tačiau jis turi būti naudojamas nustatytais saugiais kiekiais. ES standartai laikomi vienais iš griežčiausių pasaulyje, reikalaujantys aukštus saugumo reikalavimus kosmetikos produktams.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa