Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Methylpropanediol | Methylpropanediol | Metilpropanediolis

Kategorija

Drėkikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento metilpropanediolio šaltinis yra cheminės gamybos procesas, kuris prasideda nuo propileno glikolio. Propileno glikolis gaunamas iš propileno, kuris yra naftos produktas. Propileno glikolis tada reaguoja su formaldehidu, kuris yra griežtai kontroliuojamas procesas, siekiant išvengti kenksmingų medžiagų likučių. Ši reakcija sukuria metilpropanediolį, kuris yra naudojamas kosmetikoje dėl savo gebėjimo pritraukti ir išlaikyti drėgmę. Šis ingredientas yra labai griežtai kontroliuojamas ir stebimas, siekiant užtikrinti jo saugumą ir efektyvumą kosmetikos produktuose.

Paskirtis ir nauda

Methylpropanediol yra dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje kaip tirpiklis ir drėkinamasis agentas, kuris padeda gerinti aktyviųjų ingredientų įsiskverbimą į odą. Jis efektyviai pritraukia drėgmę ir padeda palaikyti odos hidrataciją, o taip pat pasižymi gebėjimu pagerinti kosmetikos produktų tekstūrą, suteikiant jiems malonų pojūtį naudojimo metu. Be to, methylpropanediol gali veikti kaip stabilizatorius kosmetikos formulėse, užtikrindamas aktyviųjų komponentų efektyvumą ir ilgesnį galiojimo laiką. Dėl šių savybių jis tampa vertinga sudedamąja dalimi įvairiuose odos priežiūros produktuose, tokiuose kaip kremai, losjonai ir veido serumai.

Saugumo informacija

Methylpropanediolas yra dažnai naudojamas kosmetikos produktų sudedamoji dalis, kurios saugumas odai yra plačiai ištirtas. Remiantis kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo ataskaitomis, ši medžiaga yra laikoma mažai alergizuojančia ir neturinčia dirginančių savybių, todėl ji įprastai naudojama įvairiuose odos priežiūros preparatuose, įskaitant drėkinamuosius kremus ir makiažo pagrindus. Toksikologinių tyrimų duomenys rodo, kad methylpropanediolas neturi fototoksiškumo ar fotoalerginių savybių, o tai reiškia, kad jis netampa toksiškas ar alergizuojantis veikiant saulės spinduliams. Be to, ši medžiaga nėra kancerogeninė ir nesukelia genotoksinio poveikio. Dėl šių priežasčių methylpropanediolas yra vertinamas kaip saugus kosmetinis ingredientas, tinkamas naudoti įvairių tipų odai.

Moksliniai tyrimai

Methylpropanediol yra dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje kaip drėkiklis ir tirpiklis, tačiau moksliniuose tyrimuose jis vertinamas dėl savo gebėjimo pagerinti aktyviųjų ingredientų įsiskverbimą į odą. Šis junginys, būdamas daugiafunkcis alkoholis, pasižymi mažesniu dirginimo potencialu lyginant su kitais alkoholiais, todėl yra tinkamas jautrios odos produktams. Viena iš svarbiausių Methylpropanediol savybių – gebėjimas stabilizuoti kosmetikos formulės pH lygį, užtikrinant produkto stabilumą ir ilgesnį tinkamumo naudoti laiką. Be to, ši medžiaga yra tiriamas dėl antimikrobinių savybių, kurios gali prisidėti prie konservantų efektyvumo ir sumažinti poreikį naudoti kitus, galbūt odą dirginančius konservantus. Methylpropanediol taip pat yra vertinamas dėl jo higroskopinių savybių, kurios padeda išlaikyti odos drėgmę ir pagerinti produkto sensorines savybes, suteikiant odai švelnumo ir lygumo pojūtį.

Tvarumas

Methylpropanediol yra kosmetikos ingredientas, kuris, nepaisant savo plačios panaudojimo galimybių, kelia tam tikrų tvarumo ir aplinkosaugos iššūkių. Šios medžiagos gamybos procesas susijęs su sintetinėmis cheminėmis reakcijomis, kurios gali reikalauti didelės energijos sąnaudų ir naudoti iškastinius išteklius kaip žaliavą, taip potencialiai prisidedant prie iškastinių degalų išteklių naudojimo ir su tuo susijusios aplinkos taršos. Be to, perdirbimo metu gali būti naudojami pavojingi reagentai ar tirpikliai, kurie turėtų būti tinkamai tvarkomi, kad būtų išvengta aplinkos užteršimo. Tvarumo aspektu svarbu atsižvelgti į tai, kad Methylpropanediol gamyboje turi būti taikomos atsakingos medžiagų vartojimo, atliekų tvarkymo ir energijos vartojimo efektyvumo strategijos, siekiant sumažinti neigiamą poveikį aplinkai ir užtikrinti medžiagos gamybos tvarumą.

Reguliavimas

Methylpropanediol yra dažnai naudojamas kosmetikos ingredientas, kuris veikia kaip drėkiklis ir tirpiklis, ir jo naudojimas Europos Sąjungoje yra reglamentuotas pagal Europos Sąjungos kosmetikos reglamentą (EC) Nr. 1223/2009. Šis reglamentas nustato, kad visi kosmetikos produktai, parduodami ES, turi būti saugūs vartotojų sveikatai, kai jie naudojami pagal paskirtį, tačiau konkrečių apribojimų ar reguliuojamų kiekių methylpropanediol atžvilgiu jame nenurodyta. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad ES kosmetikos produktų sudėtis turi atitikti gerosios gamybos praktikos (GMP) reikalavimus, o visi ingredientai turi būti įtraukti į produktų saugos vertinimą. Kitose rinkose, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Azijos šalyse, methylpropanediol taip pat paprastai leidžiamas naudoti kosmetikoje, tačiau reguliavimas gali skirtis, atsižvelgiant į vietos įstatymus ir normatyvus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa