Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Oligopeptide-2 | Oligopeptide-2 | Oligopeptidas-2

Kategorija

Aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Oligopeptidas-2 gaunamas iš aminorūgščių grandinės, sudarytos iš trijų ar daugiau aminorūgščių. Ingredientas gaminamas iš sintetinių ar natūralių šaltinių. Procesas apima aminorūgščių sintezę, grandinės apdorojimą ir išvalymą, siekiant gauti gryną Oligopeptidą-2. Reikalingos aukštos kokybės cheminės medžiagos ir kontrolė, užtikrinant gaminių saugumą ir efektyvumą.

Paskirtis ir nauda

Oligopeptide-2, arba IGF-1, stimuliuoja odos ląstelių atsinaujinimą, kolageno ir elastino sintezę, padedant pagerinti odos elastingumą ir tvirtumą. Taip pat sumažina raukšles ir gerina odos tekstūrą, skatindamas epidermio ir dermos sluoksnių atsinaujinimą. Šis ingredientas vertinamas dėl anti-aging savybių ir gebėjimo palaikyti odos sveikatą.

Saugumo informacija

Oligopeptide-2 yra sintetinis peptidas, kuris dėl biologinių savybių dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje. Ingredientas yra vertinamas kaip nedidelės rizikos, nes yra panašus į natūraliai organizme esančius peptidus. Nepaisant to, saugumas priklauso nuo koncentracijos kosmetikos gaminiuose ir vartotojo odos ypatybių. Reguliariai atliekami tyrimai siekiant įsitikinti, kad Oligopeptide-2 neturi nepageidaujamų poveikių odai ilgalaikio naudojimo metu.

Moksliniai tyrimai

Oligopeptide-2 yra sintetinis peptidas, kuris moksliniuose tyrimuose yra vertinamas dėl gebėjimo skatinti odos ląstelių augimą ir diferenciaciją. Tyrimai rodo, kad Oligopeptide-2 prisideda prie kolageno sintezės ir gali padėti atkurti odos struktūrą. Būtina atlikti išsamius klinikinius tyrimus, siekiant įvertinti jo saugumą ir efektyvumą ilgalaikėje perspektyvoje.

Tvarumas

Oligopeptide-2 gamyba ir naudojimas kosmetikoje kelia tvarumo klausimų. Biotechnologinis sintezės procesas neapkrauna gamtos išteklių, tačiau reikia atkreipti dėmesį į reagentus ir energijos suvartojimą. Svarbu, kad chemikalų šalinimas ir energijos suvartojimas atitiktų tvarumo principus. Be to, svarbu įvertinti oligopeptido-2 stabilumą ir biologinį skaidymą, kad būtų išvengta ilgalaikio poveikio aplinkai.

Reguliavimas

ES reglamentai, pvz., Kosmetikos reglamentas Nr. 1223/2009, nustato griežtas taisykles dėl kosmetikos ingredientų saugumo ir ženklinimo. Oligopeptidas-2 turi atitikti šiuos reikalavimus, įskaitant saugos vertinimą prieš pateikiant į rinką. JAV reguliuoja FDA, kuri užtikrina, kad produktai nekelia pavojų vartotojams. Specifinių ribojimų Oligopeptido-2 kiekiui kosmetikoje nėra, tačiau produktai turi būti saugūs vartotojams.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa