Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Opuntia Coccinellifera Fruit Extract | Prickly Pear Fruit Extract | Opuntijos kaktuso vaisių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Opuntijos Coccinellifera vaisių ekstraktas, populiarus kosmetikos ingredientas, gaunamas iš Opuntijos coccinellifera augalo vaisių. Išgavimo procesas prasideda nuo prinokusių vaisių surinkimo, kurie vėliau yra nuplaunami, išdžiovinami ir sutrinami į smulkų miltelį. Milteliai ekstrahuojami tirpiklių – etanolio ar vandens – pagalba, siekiant išskirti norimas medžiagas. Gautas ekstraktas yra filtruojamas ir koncentruojamas, siekiant gauti gryną Opuntijos Coccinellifera vaisių ekstrakto formą. Šiame ekstrakte yra didelė antioksidantų, vitaminų ir mineralų koncentracija, suteikianti įvairias naudas odai.

Paskirtis ir nauda

Opuntia Coccinellifera Fruit Extract, išgautas iš raudonžiedžio kaktuso vaisių, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių, kurios padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų sukeltos žalos ir skatina odos atsinaujinimą. Šis ekstraktas taip pat yra žinomas dėl savo drėkinamųjų savybių, padedančių išlaikyti odos drėgmės balansą ir mažinant transepiderminį vandens netekimą. Polisacharidai veikia kaip natūralūs uždegimą mažinantys komponentai, kurie gali padėti raminti sudirgusią odą ir mažinti paraudimą. Dėl šių savybių Opuntia Coccinellifera Fruit Extract yra efektyvi sudedamoji dalis produktuose, skirtuose odos priežiūrai, ypač sausai, jautriai ar brandžiai odai.

Saugumo informacija

Opuntia Coccinellifera Fruit Extract, gaunamas iš raudonųjų kaktusų vaisių, yra vertinamas dėl savo odą raminančių ir drėkinančių savybių, taip pat dėl antioksidacinių bei uždegimą mažinančių efektų. Dermatologiniai tyrimai rodo, kad šis ekstraktas paprastai yra gerai toleruojamas ir nekelia didelio alergizacijos ar dirginimo pavojaus, todėl jis laikomas saugiu odos priežiūros komponentu, netinkamu tik tiems, kurie yra alergiški šios augalų šeimos nariams. Nors nėra didelio masto ilgalaikių tyrimų, patvirtinančių šio ingrediento saugumą, jo naudojimas turėtų būti atsargus ir atsižvelgti į individualų vartotojo odos jautrumą.

Moksliniai tyrimai

Opuntia Coccinellifera vaisių ekstraktas kosmetikos mokslininkų dėmesį pritraukia dėl antioksidacinių savybių, kurias lemia turtingas vitaminų, mineralų bei polifenolių kiekis. Tyrimai rodo, kad šis ekstraktas padeda neutralizuoti laisvuosius radikalus, mažina odos senėjimą ir gerina jos elastingumą. Be to, jis veikia kaip natūralus UV spindulių absorberis, suteikiantis papildomą apsaugą nuo saulės poveikio, bei turi antiinflamatorinių savybių, mažinančių odos paraudimą ir uždegimą. Dėl šių savybių Opuntia Coccinellifera vaisių ekstraktas yra dažnas ingredientas drėkinamųjose ir apsauginėse odos priežiūros priemonėse.

Tvarumas

Opuntia Coccinellifera Fruit Extract, gaunamas iš raudonžiedžio kaktuso vaisių, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo antioksidacinių savybių. Šio ekstrakto tvarumo aspektas yra susijęs su švelniu išteklių naudojimu ir minimaliu poveikiu aplinkai gaunant žaliavą. Opuntijų plantacijos gali būti auginamos sausose, netinkamose žemdirbystei vietovėse, taip nekonkuruodamos su maisto gamyba ir mažindamos vandens vartojimą. Kaktusai efektyviai sugeria anglies dvideginį, prisidedant prie šiltnamio efekto mažinimo. Perdirbant vaisius į ekstraktą, siekiama mažinti energijos suvartojimą ir atliekų kiekį, o gautos žaliavos yra biologiškai skaidomos, todėl mažiau teršia aplinką. Svarbu atkreipti dėmesį, kad opuntijų auginimo ir ekstrakcijos plėtra neturėtų pakenkti biologinei įvairovei ar ekosistemoms.

Reguliavimas

Opuntia Coccinellifera Fruit Extract yra natūralus ekstraktas, gaunamas iš kaktuso vaisių, kuris naudojamas kosmetikos pramonėje. Europos Sąjungos reglamentuose šis ingredientas yra įtrauktas į kosmetikos produktų sudėtinių dalių sąrašą (INCI) be konkretaus kiekio ribojimų, jei jis naudojamas įprastomis sąlygomis ir laikomasi geros gamybos praktikos principų. Europos Sąjungos kosmetikos direktyva nurodo, kad visi kosmetikos produktai turi būti saugūs vartotojui, o ingredientai privalo atitikti šį reikalavimą. Kitose rinkose, gali būti skirtingi reglamentavimo reikalavimai, tačiau šiuo metu dėl Opuntia Coccinellifera Fruit Extract nėra papildomų apribojimų. Produkto saugumas, įskaitant šio ekstrakto koncentraciją, turi būti patvirtintas atliekant saugumo įvertinimą pagal atitinkamų šalių ar regionų teisės aktus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa