Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Persea Gratissima Oil | Avocado Oil | Avokadų aliejus

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Persea Gratissima aliejus, arba kitaip vadinamas avokadų aliejus, gaunamas iš avokado vaisiaus minkštimo šalto spaudimo metodu, kad būtų išsaugotos naudingosios savybės. Šis aliejus yra turtingas oleino rūgšties, linolo rūgšties ir kitų būtinųjų riebalų rūgščių, todėl jis yra vertingas ingredientas odos priežiūros produktuose. Avokadų aliejaus sudėtyje yra trigliceridų, fitosterolių ir antioksidantų, kurie prisideda prie jo drėkinamųjų ir maitinamųjų savybių. Gamybos procese atrenkami brandūs avokadai, kuriuos po to kruopščiai išvalo ir išdžiovina prieš ekstrahuojant aliejų. Išgautas aliejus yra filtruojamas ir rafinuojamas, kad būtų pašalintos nešvarumai ir padidintas jo stabilumas kosmetikos pramonėje naudojimui. Avokadų aliejus yra universalus ingredientas, teikiantis daugybę naudos odai dėl jo didelio vitaminų, mineralų ir antioksidantų kiekio.

Paskirtis ir nauda

Persea Gratissima Oil, arba kitaip vadinamas avokadų aliejus, yra vertinamas dėl savo drėkinamųjų ir odos maitinimo savybių. Šis aliejus gausus mononesočiųjų riebalų rūgščių, tokių kaip oleino rūgštis, kurios padeda atkurti odos drėgmės barjerą ir skatina minkštesnės, elastingesnės odos išvaizdą. Be to, Persea Gratissima Oil turtingas vitaminų E ir D, kurie veikia kaip antioksidantai, apsaugant odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatina odos atsinaujinimą. Avokado aliejus taip pat turi savyje biotiną, kuris gali prisidėti prie sveikesnės odos, plaukų ir nagų būklės. Naudojant kosmetikoje, šis aliejus padeda sumažinti uždegimą, ramina sausą, niežtinčią odą ir gali padėti gydyti egzemą bei psoriazę.

Saugumo informacija

Persea Gratissima Oil, arba kitaip vadinamas avokadų aliejus, yra laikomas saugiu kosmetikos ingredientu, kuris yra plačiai naudojamas odos priežiūros produktuose dėl savo maitinamųjų ir drėkinamųjų savybių. Jo sudėtyje esantys nepakeičiami riebalų rūgštys ir vitaminai, tokių kaip E ir D, padeda atstatyti odos barjerą ir skatina odos elastingumą. Klinikiniai tyrimai rodo, kad Persea Gratissima Oil gali būti naudojamas net jautriai odai, nes jis yra švelnus ir nekelia alerginių reakcijų. Taip pat šis aliejus pasižymi uždegimą mažinančiomis savybėmis, todėl gali būti naudingas odos būklėms, tokios kaip egzema ar psoriazė, gydyti. Nors avokadų aliejus yra laikomas saugiu, vis dėlto rekomenduojama atsargiai naudoti produktus su šiuo ingredientu asmenims, kurie turi avokadų ar kitų riešutų alergiją, nes gali pasireikšti kryžminės reakcijos.

Moksliniai tyrimai

Persea Gratissima Oil, arba kitaip vadinamas avokadų aliejus, yra vertinamas moksliniuose tyrimuose dėl savo biologiškai aktyvių komponentų, kurie turi teigiamą poveikį odos būklei. Dėl didelio mononesočiųjų riebalų rūgščių, tokių kaip oleino rūgštis, kiekio, šis aliejus padeda stiprinti odos barjerą, mažina transepiderminį vandens nuostolį ir taip prisideda prie odos hidratacijos. Be to, avokado aliejuje esantys vitaminai E ir C pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, apsaugančiomis odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatinančiomis kolageno sintezę. Klinikiniai tyrimai taip pat atskleidžia, kad Persea Gratissima Oil gali veiksmingai mažinti uždegiminį odos atsaką ir skatinti žaizdų gijimą, kas daro jį vertingą ingredientą produktuose skirtuose jautriai ar pažeistai odai.

Tvarumas

Persea Gratissima Oil, arba kitaip vadinamas avokadų aliejus, yra vertinamas kosmetikos pramonėje dėl savo maitinamųjų savybių, tačiau jo tvarumas kelia tam tikrų aplinkosaugos iššūkių. Avokadų auginimas reikalauja didelių vandens kiekių, o tai gali sukelti vandens trūkumo problemas regionuose, kur natūralūs vandens ištekliai yra riboti. Be to, intensyvus avokadų auginimas gali prisidėti prie miškų naikinimo, biologinės įvairovės mažėjimo ir dirvožemio erozijos, ypač jei plantacijos nėra tvarkomos atsakingai. Aliejaus ekstrahavimo procesas taip pat gali turėti neigiamą poveikį aplinkai, jei nenaudojamos tvarios gamybos praktikos, pavyzdžiui, jei perdirbimo metu išleidžiamos žalingos cheminės medžiagos. Todėl svarbu, kad tiekėjai ir gamintojai įgyvendintų tvarumo standartus, tokius kaip sertifikuotas ekologiškas ūkininkavimas ir atsakingas vandens naudojimas, kad būtų sumažintas Persea Gratissima Oil gamybos poveikis aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje kosmetikos ingredientų, įskaitant Persea Gratissima aliejų (avokadų aliejų), naudojimas yra reglamentuojamas Kosmetikos reglamentu (EB) Nr. 1223/2009, kuris užtikrina produktų saugumą ir žmogaus sveikatos apsaugą. Šiame reglamente nustatomi reikalavimai kosmetikos produktų sudėčiai, įskaitant draudžiamų ir ribojamų medžiagų sąrašus, tačiau Persea Gratissima aliejus šiuose sąrašuose paprastai nefigūruoja, kadangi jis laikomas saugiu ir nekenksmingu ingredientu, jei naudojamas nustatytais kiekiais. Taip pat svarbu pabrėžti, kad kai kuriuose ne ES rinkose, pavyzdžiui, JAV ar Azijoje, gali būti taikomi skirtingi reglamentai, tačiau šiuo metu nėra žinomų specifinių apribojimų avokadų aliejaus naudojimui kosmetikoje. Vis dėlto, gamintojams visada privaloma laikytis griežtų kosmetikos produktų saugos vertinimo procedūrų ir deklaruoti visus produktų ingredientus, siekiant informuoti vartotojus ir užtikrinti galimą alergenų identifikavimą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa