Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Portulaca Oleracea Extract | Purslane Extract | Vėžiagyvių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingrediento Portulaca Oleracea ekstrakto šaltinis yra augalas Portulaca Oleracea, taip pat žinomas kaip vėdrynas. Ekstraktui gauti naudojamos šviežios arba džiovintos augalo dalys, tokių kaip lapai ir stiebai. Ekstrakcijos procesas prasideda mėginių malšinimu ir sumaišymu su tam tikrais tirpikliais, kurie padeda išskirti aktyvias medžiagas. Toliau, ekstraktas yra filtruojamas, kad būtų pašalintos bet kokios dalelės ar nešvarumai. Cheminiu požiūriu, Portulaca Oleracea ekstraktas yra sudėtingas mišinys, kuriame gausu antioksidantų, vitaminų ir mineralų, kurie suteikia odai naudingų savybių.

Paskirtis ir nauda

Portulaca Oleracea Extract, žinomas dar kaip rupinių ekstraktas, yra vertingas kosmetikos komponentas dėl savo antioksidacinių savybių ir gebėjimo neutralizuoti laisvuosius radikalus, kurie prisideda prie odos senėjimo. Šis ekstraktas yra turtingas omega-3 riebalų rūgščių, vitaminų, ypač C ir E, bei mineralų, tokių kaip kalio, magnio ir kalcio, šaltinis, kurie padeda palaikyti odos sveikatą ir elastingumą. Rupinių ekstraktas taip pat gali veikti kaip uždegimo slopintojas, sumažindamas odos dirginimą ir raminant jautrią odą. Be to, šis ingredientas gali skatinti odos regeneracijos procesus, padedant greičiau gyti žaizdas ir sumažinti aknės atsiradimo riziką.

Saugumo informacija

Portulaca oleracea ekstraktas, žinomas kaip daržinės portulakos ekstraktas, yra vertinamas dėl savo antioksidacinių savybių ir paprastai laikomas saugiu kosmetikos ingredientu odai. Jis gausus omega-3 riebalų rūgščių ir vitaminų, tokių kaip E ir C vitaminai, kurie padeda mažinti uždegimą bei raminančiai veikia odą. Įvairiose dermatologinėse studijose daržinės portulakos ekstraktas nebuvo siejamas su žalingu poveikiu ar dirginimu, todėl jis yra laikomas tinkamu naudoti net jautrios odos produktuose. Be to, šis ekstraktas gali padėti stiprinti odos barjerą ir mažinti UV spindulių sukeltą odos pažeidimą, o tai dar labiau įrodo jo saugumą ir naudą odos priežiūroje.

Moksliniai tyrimai

Portulaca oleracea, dar žinoma kaip gražuolė, yra augalas, kurio ekstraktas dėl savo bioaktyviųjų medžiagų yra vertinamas kosmetologijoje. Moksliniai tyrimai atskleidė, kad šis ekstraktas turtingas omega-3 riebalų rūgščių, vitaminų ir antioksidantų, kurie padeda mažinti uždegimą ir odos senėjimo procesus. Tyrimai rodo, kad Portulaca oleracea ekstraktas yra perspektyvus ingredientas kuriant anti-aging ir uždegimą mažinančius kosmetikos produktus.

Tvarumas

Portulaca oleracea ekstraktas, dar žinomas kaip rupinės ekstraktas, yra gana tvarus kosmetikos ingredientas, nes rupinės augalas yra atsparus ir greitai atsinaujinantis resursas, todėl jis gali būti naudojamas tvariai be didelio neigiamo poveikio aplinkai. Perdirbimo procese išlaikant švelnius ekstrahavimo metodus, išvengiama agresyvių chemikalų, kurie galėtų pakenkti aplinkai. Svarbu nuolat vertinti ir tobulinti ekstrahavimo ir apdorojimo praktikas siekiant minimalaus poveikio aplinkai.

Reguliavimas

Portulaca Oleracea Extract, daržinės portulakos ekstraktas, kosmetikoje naudojamas dėl savo antioksidacinių ir uždegimą mažinančių savybių, Europos Sąjungoje reglamentuojamas pagal Bendrijos reglamentą (EB) Nr. 1223/2009 dėl kosmetikos produktų. Šis ekstraktas nėra išskirtinis reguliavimo objektas, todėl gamintojai privalo užtikrinti, kad galutinis produktas būtų saugus vartotojui. Tarptautinėje rinkoje Portulaca Oleracea Extract taip pat naudojamas įvairiuose kosmetikos produktuose, tačiau skirtingose šalyse gali būti taikomi įvairūs reglamentavimo aspektai, todėl gamintojams svarbu atsižvelgti į kiekvienos rinkos reikalavimus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa