Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Prunus Amygdalus Dulcis Oil | Sweet Almond Oil | Migdolų aliejus

Kategorija

Minkštikliai

Šaltinis

Prunus Amygdalus Dulcis (saldžiųjų migdolų) aliejus yra gaunamas iš Prunus amygdalus dulcis medžio sėklų šaltuoju spaudimo būdu. Ekstrakcija prasideda nuo migdolų sėklų surinkimo, kurios vėliau džiovinamos, siekiant sumažinti drėgmės kiekį. Išdžiovintos sėklos sutraiškomos ir išspaudžiamos naudojant hidraulinę spaudyklą, kad būtų išgautas aliejus. Šis metodas užtikrina aliejaus natūralias savybes ir maistines medžiagas. Gautas aliejus yra filtruojamas, siekiant pašalinti priemaišas ir užtikrinti grynumą. Saldžiųjų migdolų aliejaus cheminė sudėtis daugiausiai yra oleino rūgšties, linolo rūgšties ir kitų riebalų rūgščių, kurios prisideda prie jo drėkinamųjų ir minkštinamųjų savybių. Ekstrakcijos procesas yra būtinas norint išlaikyti aliejaus veiksmingumą kosmetikos produktuose.

Paskirtis ir nauda

Prunus Amygdalus Dulcis aliejus, dar vadinamas saldžiųjų migdolų aliejumi, yra vertinamas dėl savo maitinamųjų ir odą minkštinančių savybių. Šis aliejus yra turtingas esminiais riebalų rūgštimis, tokiomis kaip oleino ir linolo rūgštys, kurios padeda atkurti odos drėgmės balansą ir stiprina odos lipidų barjerą. Be to, migdolų aliejuje esantys vitaminai E ir K pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, apsaugančiomis odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir skatinančiomis odos ląstelių atsinaujinimą. Dėl savo švelnaus poveikio saldžiųjų migdolų aliejus yra tinkamas net jautriai odai, o dėl lengvos tekstūros – greitai įsigeria, nepalikdamas riebios plėvelės.

Saugumo informacija

Prunus Amygdalus Dulcis (Saldžiųjų migdolų) aliejus, naudojamas kosmetikos pramonėje, yra žinomas dėl savo švelnaus poveikio odai ir yra laikomas saugiu ingredientu, net ir jautriai odai. Jis gaunamas iš saldžiųjų migdolų sėklų ir yra vertinamas dėl maitinamųjų ir drėkinamųjų savybių. Dermatologinės studijos rodo, kad migdolų aliejus yra nekomedogeniškas ir mažai alergizuojantis. Tačiau žmonės, turintys riešutų alergiją, gali patirti alergines reakcijas, todėl jiems rekomenduojama atsargiai naudoti produktus su šiuo ingredientu.

Moksliniai tyrimai

Prunus Amygdalus Dulcis (saldžiojo migdolo) aliejus yra išsamiai ištirtas moksliniu aspektu dėl savo drėkinančių ir minkštinančių savybių. Šis aliejus yra gausus nesočiųjų riebalų rūgščių, tokių kaip oleino ir linolo rūgštys, kurios stiprina odos barjerą ir mažina uždegimą. Taip pat migdolo aliejuje yra vitaminų E ir K, kurie apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų ir skatina žaizdų gijimą. Tyrimai rodo, kad Prunus Amygdalus Dulcis aliejus gali sumažinti sausos odos simptomus ir pagerinti odos elastingumą.

Tvarumas

Prunus Amygdalus Dulcis (saldžiųjų migdolų) aliejus, naudojamas kosmetikos pramonėje, kelia tvarumo iššūkių dėl didelių vandens kiekių reikalavimo migdolų auginimui. Intensyvus vandens naudojimas gali turėti neigiamą poveikį dirvožemiui ir ekosistemoms. Tačiau migdolų aliejus yra biologiškai skaidrus ir turi mažesnį neigiamą poveikį aplinkai po naudojimo kosmetikoje. Svarbu skatinti tvarius auginimo metodus, siekiant sumažinti migdolų aliejaus poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Prunus Amygdalus Dulcis (saldžiųjų migdolų) aliejus, naudojamas kosmetikos produktuose, yra reguliuojamas ES kosmetikos reglamento (EC) No 1223/2009. Šis aliejus įtrauktas į INCI sąrašą kaip leistinas kosmetikos ingredientas. Jis turi atitikti bendruosius saugumo reikalavimus ir būti išgautas bei naudojamas taip, kad nebūtų pažeistos ES cheminių medžiagų taisyklės. JAV, saldžiųjų migdolų aliejus yra FDA reguliuojamas kaip dažnai naudojamas kosmetikos ingredientas, neapribotas specifiniais kiekybiniais apribojimais, kol produktai atitinka bendruosius saugumo standartus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa