Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Rosa Centifolia Flower Extract | Rose Flower Extract | Šimtų lapų rožių gėlių ekstraktas

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Kosmetikos ingredientų Rosa Centifolia Flower Extract šaltinis yra šimtmečių senumo rožių veislė, kuri yra garsėjusi savo gausiu ir stipriu aromatu bei unikaliomis savybėmis. Ekstraktui gauti naudojami švieži rožių žiedlapiai, kurie yra rinkami rankomis, kad būtų išsaugotas jų aukštas kokybės lygis. Ekstrakcijos procesas apima hidrodistiliaciją, kurio metu naudojamas vanduo kaip tirpiklis, leidžiantis išgauti veikliąsias medžiagas iš žiedlapio. Cheminis procesas apima tolesnį ekstrakto valymą ir koncentravimą, siekiant išlaikyti jo veikliąsias savybes ir padidinti stabilumą. Šis sudėtingas gamybos procesas užtikrina, kad galutinis produktas būtų aukščiausios kokybės ir turėtų maksimalų poveikį odai.

Paskirtis ir nauda

Rosa Centifolia Flower Extract, dažnai vadinamas šimtalepio rožių ekstraktu, yra vertingas kosmetikos komponentas, išgaunamas iš šimtalepio rožės žiedlapių. Šis ekstraktas pasižymi savybėmis, kurios naudingos odos priežiūrai: jis turi raminamųjų ir antioksidacinių savybių, padeda mažinti odos paraudimą ir uždegimą, taip pat veikia kaip natūralus tonikas, sutraukiantis poras ir atgaivinantis odos išvaizdą. Be to, Rosa Centifolia Flower Extract gali turėti hidrataciją skatinančių savybių, o dėl savo švelnaus aromato yra mėgstamas ingredientas odos priežiūros ir parfumerijos produktuose, suteikiantis ne tik naudą odai, bet ir sensorinį patrauklumą vartotojui.

Saugumo informacija

Rosa Centifolia Flower Extract, dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl savo priežiūros savybių ir aromato, yra laikomas saugiu odos priežiūros komponentu. Šis ekstraktas, gautas iš šimtalepio rožės žiedų, tradiciškai vertinamas už savo raminančias ir antioksidacines savybes. Tyrimai rodo, kad šis rožių ekstraktas yra švelnus ir paprastai neturi dirginančio poveikio, todėl jis tinka naudoti net jautriai odai. Be to, Rosa Centifolia Flower Extract yra tiriamas dėl potencialių uždegimą mažinančių ir odos būklę gerinančių efektų. Nors alerginių reakcijų atvejai yra reti, visada rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant bet kokius naujus kosmetikos produktus, ypač tiems, kurie turi polinkių į alergijas ar yra labai jautrūs.

Moksliniai tyrimai

Rosa centifolia, dar žinoma kaip šimtapelkė rožė, ekstraktas kosmetikoje vertinamas dėl savo priešuždegiminių, raminamųjų ir odos būklę gerinančių savybių. Moksliniai tyrimai atskleidžia, kad šis augalinis ekstraktas yra turtingas fenolinių junginių, įskaitant flavonoidus ir taninus, kurie veikia kaip antioksidantai, apsaugant odą nuo laisvųjų radikalų žalos ir prisidedant prie odos senėjimo sulėtėjimo. Be to, Rosa centifolia gėlių ekstrakte esantys eteriniai aliejai ir vitaminas C padeda skatinti kolageno sintezę, o tai svarbu odos elastingumui ir tvirtumui palaikyti. Dermatologiniai tyrimai taip pat rodo, kad šis ekstraktas gali sumažinti odos paraudimą ir jautrumą, todėl jis dažnai naudojamas produktuose, skirtuose jautriai odai. Nepaisant teigiamų savybių, Rosa centifolia gėlių ekstrakto poveikio odai tyrimai yra riboti, todėl būtina atlikti papildomus klinikinius bandymus, kad būtų galima patvirtinti jo efektyvumą ir saugumą vartojant ilgalaikėje perspektyvoje.

Tvarumas

Rosa Centifolia Flower Extract, dažnai vadinamas Provencale rožių ekstraktu, yra populiarus kosmetikos ingredientas, gaunamas iš šimtalapės rožės žiedlapių. Nors jis vertinamas dėl savo kvapo ir odą raminačių savybių, tvarumo aspektas susijęs su žaliavų išgavimo ir apdorojimo procesais. Rožių auginimas ekstrakto gamybai gali turėti įtakos aplinkai: intensyvi žemdirbystė reikalauja didelio kiekio vandens ir gali būti naudojami pesticidai bei trąšos, kurie gali užteršti aplinkinius vandens telkinius. Be to, rožių žydėjimo sezonas yra gana trumpas, o tai reiškia, kad ekstrakto gamybai reikalingos didelės žaliavų apimtys turi būti užaugintos ir perdirbtos per ribotą laiką, kas gali lemti intensyvų darbo ir natūralių išteklių naudojimą. Tačiau tvarios žemdirbystės praktikos, pvz., ekologiškas auginimas be sintetinių chemikalų, vandens taupymo metodai ir atsakingas žiedlapių rinkimas, gali sumažinti neigiamą poveikį aplinkai ir padidinti šio ingrediento tvarumą. Svarbu pabrėžti, kad Rosa Centifolia Flower Extract tvarumo lygis gali labai skirtis priklausomai nuo gamintojo ir jo taikomų auginimo bei apdorojimo metodų.

Reguliavimas

Europos Sąjungos kosmetikos produktų reglamente (EC) No 1223/2009 aiškiai nustatyta, kad visi kosmetikos ingredientai, įskaitant Rosa Centifolia Flower Extract, turi būti vertinami dėl jų saugumo prieš patekdami į rinką, o jų naudojimas turi atitikti gerosios gamybos praktiką (GMP). Nors konkrečių apribojimų Rosa Centifolia Flower Extract kaip ingrediento kiekiui nėra nustatyta, bet koks kosmetikos produkto sudėtyje naudojamas ingredientas turi būti įtrauktas į prekės ženklo sudedamųjų dalių sąrašą (INCI), o jo koncentracija neturi viršyti nustatytų saugumo ribų. Be to, atsižvelgiant į tarptautines rinkas, turi būti laikomasi atitinkamų nacionalinių ir regioninių teisės aktų, kurie gali skirtis nuo ES reglamentų. Tačiau pagal galiojančius duomenis, Rosa Centifolia Flower Extract paprastai laikomas saugiu ingredientu kosmetikoje, o jo panaudojimas nekelia didelių reguliavimo iššūkių.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa