Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Sodium Carbomer | Sodium Carbomer – Sodium Carbomer | Natrio karbomeras

Kategorija

Tirštikliai

Šaltinis

Natrio karbomeras yra sintetinis polimeras, kuris dažniausiai gaminamas polimerizuojant akrilato kopolimerą. Šis procesas apima monomerų, tokių kaip akrilo rūgštis ir jos druskos, radikalinę polimerizaciją, kuri atliekama esant tam tikriems katalizatoriams ir stabilizatoriams. Polimerizacijos metu monomerų molekulės jungiasi į ilgas grandines, sudarant gelio pavidalo struktūrą. Po polimerizacijos, gautas produktas yra neutralizuojamas natrio hidroksidu, kad būtų suformuotas natrio karbomeras, kuris yra stabilus ir efektyvus tirštiklis kosmetikos produktuose.

Paskirtis ir nauda

Natrio karbomeras yra naudojamas kaip tirštiklis ir stabilizatorius įvairiuose kosmetikos produktuose, įskaitant veido kremus, losjonus ir gelius. Dėl savo polimerinės struktūros jis efektyviai kontroliuoja produkto tekstūrą, suteikdamas norimą klampumą ir padedant išlaikyti emulsijos stabilumą. Be to, natrio karbomeras gali padėti formuoti plėvelę ant odos, kuri prisideda prie veikliųjų medžiagų pristatymo ir drėkinimo efekto.

Saugumo informacija

Natrio karbomeras laikomas saugiu kosmetikos ingredientu, kai naudojamas nustatytais normatyviniais kiekiais. Jis yra plačiai naudojamas daugelyje kosmetikos produktų ir yra gerai toleruojamas net jautrios odos. Tačiau, kaip ir bet kuris kosmetikos ingredientas, gali sukelti alergines reakcijas ar dirginimą, ypač asmenims su labai jautria oda. Todėl rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant produktus, kuriuose yra šis ingredientas.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai apie natrio karbomerą dažniausiai susiję su jo efektyvumu kaip tirštikliu ir stabilizatoriumi kosmetikos formulėse. Tyrimai parodė, kad natrio karbomeras efektyviai padeda išlaikyti emulsijų stabilumą ir pagerina produktų tekstūrą, suteikdamas vartotojams malonų naudojimo pojūtį. Be to, buvo atlikti tyrimai, kurie vertina natrio karbomero suderinamumą su kitais kosmetikos ingredientais, siekiant optimizuoti galutinio produkto savybes.

Tvarumas

Natrio karbomero gamyba, kaip ir daugelio sintetinių polimerų, kelia tam tikrų aplinkosauginių iššūkių, įskaitant naudojamų cheminių medžiagų poveikį aplinkai. Tačiau šiuolaikinėje pramonėje dedamos pastangos mažinti šių poveikių mastą, tobulinant gamybos procesus ir naudojant mažiau kenksmingas chemines medžiagas. Be to, yra tyrinėjamos alternatyvos, kurios galėtų pakeisti sintetinius polimerus ekologiškesniais variantais.

Reguliavimas

Natrio karbomeras yra reguliuojamas įvairiose jurisdikcijose, siekiant užtikrinti jo saugumą kosmetikos produktuose. Europos Sąjungoje, JAV ir kitose šalyse nustatyti aiškūs naudojimo natrio karbomero apribojimai, kurie leidžia šį ingredientą naudoti tik tam tikrose koncentracijose. Reguliavimo institucijos taip pat reikalauja, kad kosmetikos produktų gamintojai atliktų išsamius saugumo vertinimus prieš įtraukiant šį ingredientą į savo produktus.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa