Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Trisodium Ethylenediamine Disuccinate | Trisodium Ethylenediamine Disuccinate | Trinatrio etilendiamino disukcinatas

Kategorija

Emulsikliai

Šaltinis

Trisodium Ethylenediamine Disuccinate (TED) yra sintetinis chelatas, kuris dažniausiai naudojamas kaip stabilizatorius kosmetikos produktuose, siekiant užkirsti kelią ingredientų oksidacijai ir pailginti produkto galiojimo laiką. Šio junginio gamyba apima etilendiamino ir sukcinato rūgšties reakciją, kurios metu susidaro etilendiamino disukcinatas, vėliau neutralizuojamas natrio hidroksidu iki trinatrio druskos formos. Šis procesas reikalauja tikslaus cheminių reagentų dozavimo ir temperatūros kontrolės, kad būtų užtikrinta norima produktų kokybė ir efektyvumas.

Paskirtis ir nauda

Trisodium Ethylenediamine Disuccinate yra efektyvus chelatorių agentas, kuris pritraukia ir suriša metalų ione, tokius kaip kalcis ir magnis, kurie gali būti randami vandenyje ir gali neigiamai paveikti kosmetikos produkto stabilumą ir efektyvumą. Dėl šios savybės TED yra vertinamas dėl savo gebėjimo pagerinti aktyviųjų ingredientų stabilumą ir veiksmingumą, taip pat užkirsti kelią nepageidaujamoms spalvos ir kvapo pasikeitimams produktuose.

Saugumo informacija

Trisodium Ethylenediamine Disuccinate yra laikomas saugiu naudoti kosmetikos produktuose, kaip patvirtina kosmetikos ingredientų saugumo vertinimo organizacijos. Jis neturi žinomų toksiškumo ar alergizuojančių savybių, todėl jis gali būti naudojamas įvairiuose produktuose, įskaitant odos priežiūros ir plaukų priežiūros priemones. Be to, šis ingredientas yra laikomas neirrituojančiu ir nenustatyta jokių specifinių poveikių sveikatai, net esant ilgalaikiam naudojimui.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai apie Trisodium Ethylenediamine Disuccinate dažniausiai sutelkia dėmesį į jo chelacines savybes ir poveikį produktų stabilumui. Tyrimai parodė, kad šis ingredientas efektyviai neutralizuoja metalų jonų poveikį, kuris gali sukelti produktų degradaciją ir senėjimą. Be to, buvo atlikti tyrimai, kurie įvertino TED poveikį odos barjerui ir drėgmės išlaikymui, parodant teigiamus rezultatus.

Tvarumas

Trisodium Ethylenediamine Disuccinate yra vertinamas dėl jo biologiškai skaidomų savybių, kurios suteikia jį tvarumo aspektu. Šis ingredientas yra gaminamas iš sintetinių medžiagų, tačiau jo galutinis poveikis aplinkai yra minimalus, nes jis lengvai skaidomas vandens aplinkoje. Dėl šių savybių TED yra laikomas ekologiškai palankiu pasirinkimu kosmetikos pramonėje.

Reguliavimas

Trisodium Ethylenediamine Disuccinate yra reguliuojamas įvairiose jurisdikcijose, įskaitant Europos Sąjungą ir Jungtines Amerikos Valstijas, kur jis turi atitikti griežtus saugumo ir kokybės standartus. ES kosmetikos direktyvoje ir FDA reglamentuose nustatyta, kad TED gali būti naudojamas kaip kosmetikos ingredientas, atsižvelgiant į nustatytas koncentracijos ribas, siekiant užtikrinti vartotojų saugumą.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa