Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Acetyl Hexapeptide-9 | Acetyl Hexapeptide-9 | Acetilas Heksapeptidas-9

Kategorija

Paviršiaus aktyviosios medžiagos

Šaltinis

Acetyl Hexapeptide-9 yra sintetiškai pagamintas peptidas, kurio gamybos procesas prasideda nuo aminorūgščių, tokių kaip alaninas, glicinas ir prolinas, mišinio sintezės. Vėliau, naudojant cheminį procesą, ši aminorūgščių grandinė modifikuojama, pridedant acetilo grupę, siekiant pagerinti ingrediento stabilumą ir efektyvumą.

Paskirtis ir nauda

Acetyl Hexapeptide-9 dažnai naudojamas kosmetikos pramonėje dėl jo gebėjimo skatinti odos elastingumą ir mažinti raukšlių atsiradimą. Šis peptidas stimuliuoja fibroblastų gamybą ir kolageno sintezę, kurie yra būtini odos tvirtumui ir jaunatviškumui išlaikyti. Naudojant produktus su Acetyl Hexapeptide-9, gali būti pastebimas odos atsparumo tempimui padidėjimas ir smulkių linijų bei raukšlių išlyginimas, suteikiant odai lygesnį ir švelnesnį išvaizdą. Dėl šių savybių šis ingredientas vertinamas kaip neinvazinė alternatyva botulino toksino injekcijoms.

Saugumo informacija

Acetyl Hexapeptide-9 yra laikomas saugiu odai, nes jis sukurtas imituoti natūralius odos procesus ir paprastai nedirgina odos. Dermatologiniai testai rodo, kad šis ingredientas neturi žinomų alerginių ar toksiškų poveikių, tačiau, kaip ir bet kurio kito kosmetikos ingrediento atveju, individualus netoleravimas ar alerginės reakcijos yra įmanomos, todėl rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą prieš naudojant produktą.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad Acetyl Hexapeptide-9 gali skatinti kolageno sintezę ir padėti atkurti odos elastingumą bei tvirtumą. Vienas tyrimas parodė, kad šis peptidas gali sumažinti smulkias raukšles ir pagerinti odos tekstūrą, kai naudojamas reguliariai kaip kosmetikos sudedamoji dalis. Acetyl Hexapeptide-9 taip pat vertinamas dėl gebėjimo prasiskverbti į odos paviršių ir veikti tiesiogiai ant dermos sluoksnio, kur vyksta pagrindiniai odos senėjimo procesai.

Tvarumas

Acetyl Hexapeptide-9 gamybos procesas kelia tam tikrų tvarumo ir aplinkosaugos iššūkių, kadangi gali reikalauti žaliavų, kurios gali būti išgaunamos iš neatsinaujinančių šaltinių, o sintezės metu naudojamos cheminės medžiagos ir tirpikliai turi potencialą teršti aplinką. Procesų optimizavimas ir švariosios technologijos gali padėti sumažinti šių poveikių mastą, tačiau iki šiol nėra plačiai prieinamos informacijos apie Acetyl Hexapeptide-9 gamybos tvarumą ir jo poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Acetyl Hexapeptide-9 naudojimą reglamentuoja ES kosmetikos reglamentas, kuris nustato, kad kosmetikos produktais parduodamos medžiagos turi būti saugios vartotojų sveikatai. Nors konkrečių ribojimų dėl šio ingrediento kiekio nėra, kiekvienas produktas, kuriame jis yra, turi būti įvertintas saugumo atžvilgiu prieš patekdamas į rinką. Panašūs reglamentai galioja ir kitose rinkose, tačiau specifiniai reikalavimai gali skirtis priklausomai nuo vietinių teisės aktų.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa