Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Biosaccharide Gum-1 | Biosaccharide Gum-1 | Biosacharidų Derva-1

Kategorija

Tirštikliai

Šaltinis

Kosmetikos ingredientas Biosacharido Derva-1 yra augalinės kilmės produktas, turintis gliukozės ir fruktozės. Jis gaunamas džiovinant augalus, o vėliau išgryninant naudojant specifines cheminės ir fizikos metodus. Fermentacijos metu medžiaga transformuojama į galutinį produktą, kuriam būdingas aukštas grynumas ir efektyvumas kosmetikos pramonėje.

Paskirtis ir nauda

Biosacharido Derva-1, žinomas kaip Biosaccharide Gum-1, yra dažnas drėkinamasis komponentas kosmetikoje. Jis sukuria odą kvėpuojantį apsauginį sluoksnį, kuris išsaugo drėgmę ir suteikia hidratuojančias savybes. Šis ingredientas sumažina odos jautrumą ir uždegimą, veikia kaip antioksidantas ir saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio. Be to, jis pagerina odos tekstūrą ir elastingumą, suteikiant ilgalaikį komfortą, švelnumą ir sveiką išvaizdą.

Saugumo informacija

Biosaccharide Gum-1 yra mažai alergizuojantis ir nedirgina odos, todėl laikomas saugiu. Dermatologiniai tyrimai atskleidžia, kad jis stiprina odos barjerines funkcijas ir mažina uždegiminės reakcijos riziką. Ingredientas pasižymi raminančiu poveikiu ir apsaugo nuo aplinkos teršalų, todėl yra tinkamas ir jautriai odai.

Moksliniai tyrimai

Tyrimai rodo, kad Biosaccharide Gum-1 padeda palaikyti odos hidrataciją, susiejant vandens molekules. Jis taip pat veikia kaip apsauginis barjeras, apsaugodamas nuo išorinių veiksnių ir transepiderminio vandens netekimo. Klinikiniai tyrimai patvirtina, kad šis komponentas pagerina odos elastingumą ir sumažina raukšlių gylį, todėl jis vis dažniau renkamas inovatyviems kosmetikos produktams kurti.

Tvarumas

Biosaccharide Gum-1 gamyba yra laikoma tvari, nes remiasi atsinaujinančiais augaliniais ištekliais ir nevartoja kenksmingų chemikalų. Ekstrakcijos procesas nekenkia augalų populiacijoms, tačiau tvarumo lygis priklauso nuo naudojamų žemės ūkio metodų ir gamybos procesų, kuriuose siekiama sumažinti energijos suvartojimą ir išmetamųjų teršalų kiekį.

Reguliavimas

Europos Sąjungoje Biosaccharide Gum-1 naudojimą reglamentuoja Europos kosmetikos direktyva, kuri nustato reikalavimus saugumui ir ženklinimui. Ingredientas turi būti įtrauktas į INCI sąrašą ir atitikti GMP taisykles. Taip pat reikalingas mikrobiologinio užterštumo įvertinimas. Kitose rinkose, kaip JAV ar Azija, reglamentavimas gali skirtis, bet paprastai remiasi saugumo vertinimu ir atitikties deklaravimu.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa