Nuorodos

Turite klausimų?

info@sincereskin.lt

Sekite mus

Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract | Grapefruit Seed Extract | Grepfruto sėklų ekstraktas

Kategorija

Antioksidantai

Šaltinis

Citrus Grandis (greipfruto) sėklų ekstraktas yra išgaunamas iš greipfrutų sėklų ir minkštimo perdirbimo. Šiame procese naudojami tirpikliai, tokie kaip vanduo, alkoholis ar glicerinas, siekiant išgauti aktyvias medžiagas. Filtravimas kelis kartus užtikrina nešvarumų pašalinimą ir veikliųjų komponentų koncentraciją. Ekstrakte esantys flavonoidai, vitaminas C ir polifenoliai suteikia jam antioksidacines ir antimikrobines savybes. Koncentruotas produktas pateikiamas skystos formos arba miltelių pavidalu ir yra integruojamas į kosmetikos gaminius dėl jų konservuojančių ir odą kondicionuojančių efektų.

Paskirtis ir nauda

Citrus Grandis sėklų ekstraktas, praturtinantis kosmetikos gaminius, naudojamas kaip natūralus konservantas. Jis apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų, lėtindamas senėjimo procesus ir veikdamas kaip tonikas, kuris valo poras ir reguliuoja sebumo gamybą. Šis ekstraktas yra ypač vertinamas produktuose, skirtuose gydyti aknę ir kitas odos problemas. Be to, jis padeda išlaikyti odos drėgmę ir elastingumą, suteikdamas sveiką bei jaunatvišką išvaizdą.

Saugumo informacija

Nors Citrus Grandis sėklų ekstraktas yra laikomas saugiu, kai kuriems asmenims gali sukelti alergines reakcijas ar odos jautrinimą, ypač esant didelėms koncentracijoms. Sintetiniai konservantai, pavyzdžiui, benzetonio chloridas ar metilparabenas, esantys kai kuriuose ekstrakto produktuose, taip pat gali išprovokuoti odos dirginimą. Todėl svarbu, kad vartotojai atidžiai tikrintų produkto sudėtį ir atliktų alergijos testus prieš naudojimą.

Moksliniai tyrimai

Moksliniai tyrimai patvirtina Citrus Grandis sėklų ekstrakto efektyvumą kovojant su mikroorganizmais ir saugant kosmetikos produktus nuo gedimo. Dermokosmetologiniai tyrimai taip pat rodo jo antioksidacinius efektus, mažinančius laisvųjų radikalų poveikį odai. Nepaisant teigiamų rezultatų, yra atlikti tyrimai, kurie atkreipia dėmesį į galimą alergizuojantį potencialą, reikalaujantį tolesnių mokslinių įrodymų ir atidumo naudojant kosmetikos produktuose.

Tvarumas

Nors Citrus Grandis sėklų ekstraktas yra gaunamas iš greipfrutų perdirbimo šalutinių produktų, jo išgavimas iškelia tvarumo iššūkius. Intensyvus vandens naudojimas, pesticidų ir trąšų panaudojimas žemės ūkyje gali turėti neigiamą poveikį aplinkai. Ekstrakcijos metu naudojami chemikalai taip pat reikalauja atsakingo tvarkymo. Būtina užtikrinti, kad tiek auginimas, tiek ekstraktų gamyba vyktų pagal tvarumo principus, mažinant poveikį aplinkai.

Reguliavimas

Citrus Grandis sėklų ekstraktas yra reguliuojamas Europos Sąjungoje ir kitose šalyse. ES pagal reglamentą (EB) Nr. 1223/2009 visi kosmetikos produktų ingredientai turi būti išsamiai įvertinti dėl saugumo. Nors konkrečios Citrus Grandis sėklų ekstrakto naudojimo koncentracijos nėra nustatytos, produktai su šiuo ingredientu privalo atitikti bendrus saugumo standartus. Tarptautiniai reglamentai skiriasi, tačiau remiasi bendrais saugumo ir toksikologijos vertinimais, reikalaujant įrodymų, kad produktas yra saugus vartotojui.

Svarbu: visi šioje elektroninėje parduotuvėje pateikiami kosmetikos ingredientų aprašymai yra skirti tik informaciniams tikslams. Stengiamės užtikrinti pateikiamos informacijos teisingumą ir aktualumą, tačiau neprisiimame atsakomybės už bet kokias klaidas ar netikslumus informacijoje, taip pat neatsakome už jokias pasekmes, kurios gali atsirasti remiantis šia informacija. Prieš naudodami bet kokius produktus, visada patikrinkite etiketę ir naudojimo instrukcijas tiesiogiai ant produkto pakuotės arba kreipkitės į gamintoją, kad gautumėte išsamią ir patikimą informaciją.

Greitas pristatymas

Per 1-3 darbo dienas visoje Lietuvoje

Pinigų grąžinimas

14 dienų grąžinimo garantija

Kokybė ir patikimumas

Žinomi ir kruopščiai atrinkti produktai

100% saugus atsiskaitymas

GooglePay / ApplePay / MasterCard / Visa